1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Forza Horizon 4 free per mac sistem kush mun ma gjen

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga profesori, 9 Shkurt 2020.

 1. profesori

  profesori Anëtar Aktiv

  Postimet:
  182
  Pëlqimet:
  16
  Pikë nga trofetë:
  18
  Forza Horizon 4 free per mac kush mun ma gjet , ose 5 po 4 mdoket lujn ma shume edhe ka shume kerre ,
  flm shume
   
 2. profesori

  profesori Anëtar Aktiv

  Postimet:
  182
  Pëlqimet:
  16
  Pikë nga trofetë:
  18
  a po ma gjen nej kush a jo
   
 3. Alkeo

  Alkeo Anëtar Aktiv

  Postimet:
  499
  Pëlqimet:
  148
  Pikë nga trofetë:
  53
  1- mac sesht per lojra
  2- forza horizon 4 esht me lek
  3- vtm ne windows 10 tek microsoft store ke nje version demo qe esht free
  klm
   
 4. profesori

  profesori Anëtar Aktiv

  Postimet:
  182
  Pëlqimet:
  16
  Pikë nga trofetë:
  18
  Kush te tha ty qe nuk eshte , eshte edhe mire bire i qan fare
  eshte me lek po mendova torrent a nej sen free
   
  Alkeo pëlqen postimin.
 5. Xhimi Prishtine

  Xhimi Prishtine Anëtar

  Postimet:
  25
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  3
  Forza horizon 4 dhe shum lojra tjera qe jane ne microsoft store i luan me 1$ ne muaj, ndryshoje locationin e pc nga albania beje ireland, kerko tek microsoft store " Xbox pass" zgjidh free trial 1$ dhe beje pagesen me paypal, paypali duhet te jet business, une kshu e bona per tlujt sea of thieves, dhe pash qe dhe forza horizon 4 dhe shum lojra tjera ishin aty
   
 6. profesori

  profesori Anëtar Aktiv

  Postimet:
  182
  Pëlqimet:
  16
  Pikë nga trofetë:
  18
  flm vllaqko po per mac po mendoj sistem
   
 7. phoenix

  phoenix Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,482
  Pëlqimet:
  593
  Pikë nga trofetë:
  243
  Ta dergova ne pm ,e gjeta ne google po rrezikun merre ti nese ka naj virus apo diqka tjeter pasi un nuk e testova nuk e downloadova per arsye se gjithqka qe downloadohet jasht app store mundet me pas rrezik qe ka naj virus.
   
 8. profesori

  profesori Anëtar Aktiv

  Postimet:
  182
  Pëlqimet:
  16
  Pikë nga trofetë:
  18
  flm po nuk po me lejon me bo download bro .
   

Shpërndaje faqen

Loading...