1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Forumi.net nje tjeter forum shqiptar.

Tema tek 'Faqet Shqiptare' e hapur nga Skanderbeg, 10 Korrik 2020.

 1. Skanderbeg

  Skanderbeg Anëtar

  Postimet:
  6
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  3
  Forumi.net një forum shqiptar ku synimi është të ndërthuren opinione të ndryshme!

  Ndryshe nga forumet e tjera forumi.net është i fokusuar për bisedime tematikash te ndryshme duke ndërthurur historine shqiptare, problematikat të ndryshme, opinione, aktualitete si dhe pa harruar argëtimin midis anëtareve.

  Nismë nga anëtare të vjetër të forumi shqiptar. Na vizitoni ne https://forumi.net :) :)
   
  Poshnjari pëlqen postimin.
 2. DailyTeCh

  DailyTeCh Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,807
  Pëlqimet:
  228
  Pikë nga trofetë:
  83
  Kan mare fund keto lloj forumesh , ishte tjetr kohe kur ishim aktiv ne keso forumesh, qe kur doli FB dhe IG keto forume mund te them qe vdiqen, shum forume si ky kan mare fund...
   
  tiranachat.live, Universal dhe Alkeo pëlqejnë postimin.
 3. Skanderbeg

  Skanderbeg Anëtar

  Postimet:
  6
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  3
  Perdorimi i tepert i ketyre rrjeteve sociale te ka bere te varur njejte si dikush qe eshte i varur nga alkoli apo bixhozi. Mesa kuptoj nga aktiviteti yt ne forum per ty cdo uebfaqe eshte e vdekur. Krahasime absurde qe vijne vetem nga nje mendje e ngushte ashtu sikur eshte nje vajze e virgjer. :)

  Ka akoma mjaftushem perdorues qe pelqejne te lexojne nje informacion dhe jo te shohin sa Like e zemra kan marre ne keto.
  Me pune dhe pasion ne ate c'ka ben, gjithcka eshte e arritshme.
   
 4. DailyTeCh

  DailyTeCh Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,807
  Pëlqimet:
  228
  Pikë nga trofetë:
  83
  Nuk e di pse ka nevoj kshtu te shprehesh, nje administrator i kalibrit tend s`mun te mban nje forum, sa per forume kur ka mbajt baci forum sigurt s`ke pas PC ne shtepi, un dhash mendimin tim, nuk esht patjetr me prit mendime pozitive rreth forumit tend i nderuar , un dhash mendimin tim qe eshte me shum se i sakte.,, ani ti vazhdo beni qefin vetit por s`ke me pas suksesin qe kan pas forumet dikur.
   
  Mr.Gh0$T pëlqen postimin.
 5. Skanderbeg

  Skanderbeg Anëtar

  Postimet:
  6
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  3
  Une do ja bej qefin vetes sepse nuk vuaj nga semundja "fejsbuki" i nderuar. Mos valle pandemia ka ndikuar ne pesimizmin tend? Apo cfare them dhe une, ti je pesimist ne cdogje qe shkruan :)

  Mbase dhe mund te kesh pas forum por jo ne kte kategori sepse duket qe perdor fjalor unikkatili apo nojzi.
   
  @science dhe Alex pëlqejnë postimin.
 6. DailyTeCh

  DailyTeCh Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,807
  Pëlqimet:
  228
  Pikë nga trofetë:
  83
  Ok, vazhdo ti e din me mire cka ben, un dhash mendimin tim, nuk ka nevoj ashtu te shprehesh, ti je nje kopje e forumitshqiptar dhe kurr nuk do ta kesh suksesin e ati forumi, jan hap shum forume tjer te llojit itshqip por skan pas suksesm jan mbylle, ti per qef tendin mundet ta mbash por te kesh aktivitet ne forum te garantoj qe nuk do ta kesh, flasim prap n`ket teme pas nje kohe.
   
 7. Universal

  Universal Anëtar Aktiv

  Postimet:
  324
  Pëlqimet:
  111
  Pikë nga trofetë:
  53
  @DailyTeCh e drejte qe shumica e forumeve jane shabllon i forumitshqiptar, po gjerat evolojne me kohen kshuqe edhe forumet duhet te ndryshojne. :)
   
  Mr.Gh0$T dhe DailyTeCh pëlqejnë postimin.
 8. Skanderbeg

  Skanderbeg Anëtar

  Postimet:
  6
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  3
  E keqja tipave si ti eshte se te drejtoni gishtin per kopje ngaqe i beni vete keto kopje dhe nuk ju ecin e ngeleni pesimista gjithe jeten.
  Ti me thua kopje, po ku eshte kopje? Fakti qe un e permenda eshte se kam qene antar dhe eshte nje forum per tu marre shembull por vetem kaq asgje me shume.

  Bashke nuk kemi per te folur ndonjehere dhe per kete te jesh shum i sigurte sepse i kam alergji pesimistet. Sa me larg aq me ne paqe jetoj.
   
 9. DailyTeCh

  DailyTeCh Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,807
  Pëlqimet:
  228
  Pikë nga trofetë:
  83
  Zdi vlla cka e more aq per te keq, dhash mendim qe ty s`te pelqene kaq, qofsha un gabim e ti ne te drejte por s`e besoj te jem gabim, nisem nga ajo qe as forumishqiptar se ka me ate aktivitetin qe kishte dikur, as dardania, e shum forume tjetr qe tanime jan of...ani vazhdo ti me planin dhe idet e tua shpresojm te arrish ate qe ke synim.
   
 10. DailyTeCh

  DailyTeCh Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,807
  Pëlqimet:
  228
  Pikë nga trofetë:
  83
  Po pra ate e them edhe un qe gjerat evolojne, nisem nga ky forum ku po shkruajme, shum me ndryshe ishte para disa viteve nga kjo qe eshte tani per nga aktiviteti..
   
  Mr.Gh0$T dhe Universal pëlqejnë postimin.
 11. Mr.Gh0$T

  Mr.Gh0$T Anëtar Aktiv

  Postimet:
  489
  Pëlqimet:
  143
  Pikë nga trofetë:
  53
  Prsh i nderuar nuk esh nevoja per me mbajt inat me te tjeret thjesht ai dha mendimin e tij ske nevoj per me mbajt inat ! cdo njeri jep mendimin e tij nuk esh nevoja as per me mbajt inat ose per me u nervozu! edhe saper @DailyTeCh per forumet qe po fliste esh e vrt ;) kan qen dhe forume si altenen por kur erdhi puna u mbyll ;) dhe tn jan hap klonimet e altenen! per ca koh do mbyllen dhe kto , Kshu mendoj un!
  KLB!
   
  DailyTeCh pëlqen postimin.
 12. Skanderbeg

  Skanderbeg Anëtar

  Postimet:
  6
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  3
  Injoranca qenka me te vertete ne nivel shum te larte.
  What the F*ck.

  Te marresh kete lloj debati ne nje forum ku flitet per programues dhe dizajnera tregon qe jeni shume te ngushte/ pa eksperience e mbi te gjitha nuk ja keni haberin fare kesaj fushe.
  Imagjinoni kur e kuptoj une nivelin tuaj qe skam lidhje fare me keto gjera, edhe xenforo e kam instaluar duke pare video ne youtube.
   
 13. DailyTeCh

  DailyTeCh Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,807
  Pëlqimet:
  228
  Pikë nga trofetë:
  83
  Nuk po ju kuptoj sinqerisht, nese ke ardh me ate mendim me na befasu me kete forum e keni gabim se shum para teje kan ardh me kshtu projekte dhe kan deshtu un nga ajo nisem, nese te pelqen me te duartrokite per punen qe ke be ja po e bejm sa per te be qejfin por sinqerisht mendoj qe kto lloj forumesh s`jan IN tani..qofsha gabim..si do qofte suksese.
   
 14. Skanderbeg

  Skanderbeg Anëtar

  Postimet:
  6
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  3
  Po cfare befasie thua, mua as qe me intereson te te kem ty antar vetem nga menyra se si shkruan se per te menduar ne gjuhen popullore thuhet nul.

  Meqe ky forum te lejon te postosh uebfaqen tende athere dhe une u rregjistrova per ta postuar.
  Nuk e dija qe do jepte kaq impakt ne injorance ky postim. Mbase duhet te te kisha marre leje ty?

  T'sygjeroj mos ta kalosh pesimizmin tek procesi frymarrjes tende se do e lesh kete forum pa nje antar te vyer.
   
 15. DailyTeCh

  DailyTeCh Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,807
  Pëlqimet:
  228
  Pikë nga trofetë:
  83
  Ore askush nuk te tha pse e keni postua web faqen, ti po i kupton gjerat si po ke deshiren ti, un ndryshe thash ti ndryshe kupton, fundja mbaj pergjegjsi per ate qe e them dhe jo per ate qe kupton ti..kalo mire , suksese me forumin.
   
 16. DardanDaci

  DardanDaci Anëtar i Njohur

  Postimet:
  938
  Pëlqimet:
  649
  Pikë nga trofetë:
  173
  Suksese me forumin :)
   
 17. aksham

  aksham Anëtar i Njohur

  Postimet:
  920
  Pëlqimet:
  31
  Pikë nga trofetë:
  48
  I lexova komentet dhe asgje nuk pash te keqe qe ka postu @DailyTeCh thjesht e dha mendimin e vet ku edhe un pajtohem me te, jo per diqka po e vizitova forumin tend dhe e pash rregulloren mke kthy ne 2010 ku pata hap forum me at stil dmth je tu bo diqka qe ka qen ne mod ne vitet 2006-2010 tani forumet nuk jan ne mod, i vetmi qe e vizitoj kohen e fundit esht itshqip shoh se qka ka ndonje tre perpara ne forume ishim aktiv 24 or tani n jav hy 1-2 her veq e kontrolloj ka ec koha tash, po prap te uroj suksese ne planet e tua...
   
  Mr.Gh0$T dhe DailyTeCh pëlqejnë postimin.
 18. PHGCR3W LiRcH3

  PHGCR3W LiRcH3 Anëtar

  Postimet:
  15
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  3
  Lene njerin le ta qel Forumin e vet eh ka shku koha kur qelshim Foruma me bo Tournamenta CS1.6 edhe kur thojshin a bom bon Super moderator a pom bon VIP eh 2010 u kon kjo para 10 vjetve e mbaj mend po i vetmi Forum qe u mbet gjall osht ITshqip
   
  DailyTeCh pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...