1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Formulari i vetedeklarimit.

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga arlind14, 1 Korrik 2020.

 1. arlind14

  arlind14 Anëtar

  Postimet:
  30
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  6
  Prsh.
  Doja te dija a e ke plotsuar ndonjeri nga ju kete formularin dhe a eshte me detyrim plotesimi ?
   
 2. clusterphys

  clusterphys Anëtar i Njohur

  Postimet:
  870
  Pëlqimet:
  265
  Pikë nga trofetë:
  93
  Po, me detyrim ndryshe te mbanin taksa. Kjo ishte siç me than ato te credins nese nuk je shtetas i ndonje vendi tjeter dicka e tille. E plotsova dhe ok u kry puna
   

Shpërndaje faqen

Loading...