1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Formatizimi i Windows XP me USB

Tema tek 'Mësimet e Përzgjedhura' e hapur nga CybeRnotic, 4 Tetor 2010.

 1. pumma

  pumma Anëtar i Njohur

  Postimet:
  611
  Pëlqimet:
  54
  Pikë nga trofetë:
  58
  a ka arrit dikush mi bo nje tutorial edhe per windows 7 ?
   
 2. drini-17#

  drini-17# Anëtari i muajit III

  Postimet:
  732
  Pëlqimet:
  121
  Pikë nga trofetë:
  88
  Tung,

  E njejt është procedura ky Tutorial vlen edhe për Windows 7, vetem se gjat transferimit te windows-it ne USB me WintFlash kliko në:

  Transfer Windows Vista/server2008/7 Setup to USB drive. Screenshot_1.png


  KLM !!
   
 3. pumma

  pumma Anëtar i Njohur

  Postimet:
  611
  Pëlqimet:
  54
  Pikë nga trofetë:
  58
  Flm per pergjigje por filet e windows7 ku ti marr se ?
   
 4. -f0rGivE.

  -f0rGivE. Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,206
  Pëlqimet:
  130
  Pikë nga trofetë:
  93
  ktu ne forum nuk lejohet me postu ksi linka me download , po nese don kontakto ne PM ta dergoj linkun e windows 7.
   
 5. pumma

  pumma Anëtar i Njohur

  Postimet:
  611
  Pëlqimet:
  54
  Pikë nga trofetë:
  58
  po de pi du a pe she qe kom kerku! dergoma pra npm
   
 6. KeksibooY

  KeksibooY Anëtar

  Postimet:
  17
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  18
  a i ka funksionu najkuj kjo metod
   
 7. KeksibooY

  KeksibooY Anëtar

  Postimet:
  17
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  18
  NTLDR file is mising po ma qet
  qka mun me kan problemi, a din najkush me tregu
   
 8. iboanonymous

  iboanonymous Anëtar i Njohur

  Postimet:
  554
  Pëlqimet:
  117
  Pikë nga trofetë:
  88

Shpërndaje faqen

Loading...