1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Format Os .Ndihme

Tema tek 'Sistemet Operative' e hapur nga igliramaj, 29 Janar 2019.

Tags:
 1. igliramaj

  igliramaj Anëtar Fillestar

  Postimet:
  71
  Pëlqimet:
  5
  Pikë nga trofetë:
  18
  Pershendetje Anetare .
  Doja nje ndihme pasi kam nje Packard Bell si ti bej update Biosit sepse del ne UEFI mode dhe nuk njeh as Usb as Dvd .?! dhe nuk ka opsionin qe ta kthesh ne Legacy !!
   
 2. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,045
  Pëlqimet:
  839
  Pikë nga trofetë:
  243
  Elion1 pëlqen postimin.
 3. igliramaj

  igliramaj Anëtar Fillestar

  Postimet:
  71
  Pëlqimet:
  5
  Pikë nga trofetë:
  18
  Boot Mode vetem UEFI del. [​IMG] [​IMG]
   
 4. igliramaj

  igliramaj Anëtar Fillestar

  Postimet:
  71
  Pëlqimet:
  5
  Pikë nga trofetë:
  18
 5. igliramaj

  igliramaj Anëtar Fillestar

  Postimet:
  71
  Pëlqimet:
  5
  Pikë nga trofetë:
  18
 6. sodovina-city

  sodovina-city Anëtar i Njohur

  Postimet:
  701
  Pëlqimet:
  174
  Pikë nga trofetë:
  88
  Ndale Secure Boot edhe provo ta shfaq edhe legacy te Boot Mode
   
 7. igliramaj

  igliramaj Anëtar Fillestar

  Postimet:
  71
  Pëlqimet:
  5
  Pikë nga trofetë:
  18
  nuk mundem eshte opsion disable dmth nk mundem te klikoj dot aty
   

Shpërndaje faqen

Loading...