1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Diskutim Forex trading, info sugjerime

Tema tek 'Shpenzime dhe Përfitime' e hapur nga Avioni, 6 Nëntor 2020.

 1. Avioni

  Avioni Anëtar Aktiv

  Postimet:
  139
  Pëlqimet:
  42
  Pikë nga trofetë:
  28
  Pershendetje Itshqip.
  Dua te filloj te merrem me Forex por si fillim po kryej kurse ne udemy dhe po bej trading me llogari DEMO ne Etoro per disa kohe. Kam nga 1 tetor deri sot kam arritur ta coj fitimin rreth 94%. Dmth day trading
  [​IMG]
  Doja te dija nga ata qe merren me Forex, nese eshte dicka e mire ky fitim, eshte pak apo shume? Ose per cdo sugjerim jam i hapur. Flm per mirekuptimin!
   
 2. besard_th

  besard_th Anëtar

  Postimet:
  16
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  18
  A mund te me ndihmosh se si funksionon kjo Forex?
   
 3. Avioni

  Avioni Anëtar Aktiv

  Postimet:
  139
  Pëlqimet:
  42
  Pikë nga trofetë:
  28
  Un nuk e di mir per vete , po mesoj dmth. Nese di anglisht ke kurse online free sa e duash, edhe youtube videos
   
 4. besard_th

  besard_th Anëtar

  Postimet:
  16
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  18
  A mund te ma dergosh kete trading demo link te lutem?
   
 5. Avioni

  Avioni Anëtar Aktiv

  Postimet:
  139
  Pëlqimet:
  42
  Pikë nga trofetë:
  28
  https://etoro.tw/36dY8f6 e ke me reffer
   
 6. profesori

  profesori Anëtar Aktiv

  Postimet:
  426
  Pëlqimet:
  83
  Pikë nga trofetë:
  28
  Po vllaqko me demo une gjith plus kom dal , po n llogari reale gjith minus n fund , sepse forexi lyp shume pare pastaj duhesh me u koncentru veq ne disa kombinime duhet nonstop me lexu lajme per qato shtete per qato pare per me pas sukses .
   
  TubeOn, Aldi1234, besard_th dhe 1 anëtarë tjetër pëlqejnë postimin.
 7. TubeOn

  TubeOn Anëtar

  Postimet:
  31
  Pëlqimet:
  5
  Pikë nga trofetë:
  8
  libertex esht shum i mir per forex por kujdes se ka rrezik nuk fiton perher dhe luaj me pak me 20$ me 30 $ dita se me shum i len gjitha leket dhe lexo 1 muaj tutoriale video e lajme cdo dit
   
 8. Albozr

  Albozr Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,246
  Pëlqimet:
  235
  Pikë nga trofetë:
  93
  forex sdon shum para si mendon ti forex deshiron plan strikt
   
 9. Albozr

  Albozr Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,246
  Pëlqimet:
  235
  Pikë nga trofetë:
  93
  te gjith atyre qe ju intereson rreth forex me shkruani lirishte
  kam studio me shum se 1 vit pa ndalu asnjeher mos mendoni qe forex msohet me 1 jave 1 muaj po foli prej punes time
  tani jom stabil ne forex pas 1 viti e gjys te themi
   
  @science pëlqen postimin.
 10. trimi606

  trimi606 Anëtar Fillestar

  Postimet:
  71
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  8
  te preferoj kto fitime mos i shiko ne dollar apo euro shikoje se sa pips ne jav ose ne muj je plus ose minus keshtu mundesh me testu veten si je duke shku me mesime , ju preferoj edhe ne demo me bo llogarin me aq euro sa e keni mendimin me hy ne real e jo me kesi shuma te medha se sbesoj qe i shtin dikush 100k euro per ndryshe forex nuk mesohet minimum para nje viti ne menyre intesive per dite duhet me msu dhe me percjell tregun.
   
  Avioni pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...