1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Forex Trading !? €$

Tema tek 'Biseda të Lira' e hapur nga Albini~IT, 6 Dhjetor 2018.

 1. Albini~IT

  Albini~IT Anëtar Fillestar

  Postimet:
  99
  Pëlqimet:
  7
  Pikë nga trofetë:
  33
  Pershendetje

  Deshta qe te flasim per forex
  Sa po mirrine kohet e fundit
  Edhe a keni fitime
  Une jam duke ushtru qe 1 muj ne Demo Acc
  Dhe jam mir plus

  A ja vlen ta lem 1 rrog 280
  Dhe te mirremi me Forex
   
 2. 01kujtimi01

  01kujtimi01 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  185
  Pëlqimet:
  42
  Pikë nga trofetë:
  28
  Jo nuk ja vlen, per 1 muj une besoj qe ti ato trade i ke bo ose "paushall"ose tu bazu me naj call ne naj faqe, mirepo jo me njohuri personle. Per me msu forexin duhet kohe e gjate dhe prap se ki t sigurt suksesin... Une ta kisha sugjeru ket website per me msu (ku mendesh me ble edhe kursin), mirepo edhe per naj sinjal http://www.astrofxc.com/ Suksese
   
  Albini~IT pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...