1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Diskutim FoRex , Perfitimet .

Tema tek 'Shpenzime dhe Përfitime' e hapur nga BigKosovo20, 28 Dhjetor 2016.

Statusi i temës:
Temë e mbyllur. Nuk mund të postoni.
 1. BigKosovo20

  BigKosovo20 Anëtar

  Postimet:
  23
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  18
  Punoi një kohë te gjat me Ads YouTube , por deshiroi te startoi me Forex deshta me dit a asht zor cilat jan hapat e par a ja vlen me investu kam pa disa video por spo di ka me
  Ja fillu , Faliminderit kush mundohet te me ndihmoi .
   
 2. ahmet123

  ahmet123 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  302
  Pëlqimet:
  51
  Pikë nga trofetë:
  38
  nuk punoi me forex, por kam ndijgu qe duhesh me pas kujdes aty se sa qel e mshel syt tshkojn paret, kejt kto faqet q ejan me qesi forex trading.
   
 3. KushtrimGashi131

  KushtrimGashi131 Anëtar

  Postimet:
  1
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  1
  Pershendetje ja vlen me investu sepse i njoh do shqiptar qe fitojn ka 4-5000 euro ne ditje
  Por duhet me pash kujdes shume sepse te shkojn paret leht per me fitu duhet me i percjell analizat qe i bojn per euro dollar funta etj
  n.q.s don mu antarsu ne grup merre ni app qe quhet telegram
  Naten e mire
   
  Zikuziku1989 pëlqen postimin.
 4. EgzonM

  EgzonM Anëtar Aktiv

  Postimet:
  121
  Pëlqimet:
  20
  Pikë nga trofetë:
  43
  Tkisha sygjeru mos me fillu ,sja vlen shkurt e shqip ,personalisht kam shok tmi qe jon marr me kit pun ,edhe sjon nda te knaqum edhe pse jon shku neper konferenca te ndryshme (ligjerata) qe jon majt ne prishtin ,edhe prap se prap fundi ka qen jashtzakonisht zhgenjys ,ata persona qe mirren me forex,edhe kan fitime mendimi jem osht qe ata jon te ''selekum'' qe ti motivojn te tjert per investimet e tyne nkit drejtim ,kalo mir :)
   
 5. iAlbert

  iAlbert Anëtar Aktiv

  Postimet:
  133
  Pëlqimet:
  46
  Pikë nga trofetë:
  53
  Forex munet me kan shum perfitus vetem se osht veshtir me trajnu trunin mi kuptu tregjet por nese je i vendosur me pas sukses padyshim qe ke me pas. Ta sugjeroj me marr ni trajnim per Forex lyp ne Google ka njerez qe fitojn miliona ne muaj edhe tnjejten kohe mesojne te tjeret me bo tnjejtin sen
   
 6. Zikuziku1989

  Zikuziku1989 Anëtar

  Postimet:
  28
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  13
  Ku mund ta gjej ket app Telegram ...
   
 7. iAlbert

  iAlbert Anëtar Aktiv

  Postimet:
  133
  Pëlqimet:
  46
  Pikë nga trofetë:
  53
  Ne AppStore,PlayStore. Mundesh edhe ne kompjuter me instalu ose me perdor vetem ne browser
   
  Zikuziku1989 pëlqen postimin.
 8. Zikuziku1989

  Zikuziku1989 Anëtar

  Postimet:
  28
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  13
  E kerkova si app ne play store po spo e gjeja dot ... nesevke muncdesi ti besh nje screen shoot logos ne play store?
   
 9. DarKr0x

  DarKr0x Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,451
  Pëlqimet:
  1,081
  Pikë nga trofetë:
  358
  E njejta logo eshte
  http://m.imgur.com/90rBZlb
   
 10. .#Pr!nCe

  .#Pr!nCe Anëtar Aktiv

  Postimet:
  248
  Pëlqimet:
  60
  Pikë nga trofetë:
  28
  Shum Gabim je i nderum qi mendos se jon persona te selektum Forex eshte berza boterore dhe diqka 100% reale nuk ka mashtrime as edhe 1% ama me te vertet eshte pune shume e vshtire dhe e komplikume eshte pun qi nuk mund ta mesojsh me disa jav apo muj.
   
 11. iboanonymous

  iboanonymous Anëtar i Njohur

  Postimet:
  552
  Pëlqimet:
  117
  Pikë nga trofetë:
  88
  forexin nese e mson ateher ki perfitime marramendse , duhet me lexu shum , me provu demo gat , tani me hi live , munesh shum shpejt me hup po edhe me fitu,un e kom provu shum qorras pa lexu as sen po i kom hup,mju perkushtu me lexu ja vlen bile shum, se e siguron jeten sa fitimet munesh mi pas.
   
 12. omega_web

  omega_web Anëtar i Njohur

  Postimet:
  558
  Pëlqimet:
  215
  Pikë nga trofetë:
  73
  Ne forex 99% humbin dhe vetem 1% fitoje pra eshte nje fushe shume e veshtire.Nese mendon se mund te jesh aq i zoti sa ata 1% mund te fillosh.
   
  Zikuziku1989 pëlqen postimin.
 13. iboanonymous

  iboanonymous Anëtar i Njohur

  Postimet:
  552
  Pëlqimet:
  117
  Pikë nga trofetë:
  88
  nuk pajtona me ket perqindje,sepse sene ki vullnet edhe koh edhe motivim arrit shum me forex , shumica qr hupin hin qorrski edhe normal qe hup si un.
   
  ahmet123 pëlqen postimin.
 14. omega_web

  omega_web Anëtar i Njohur

  Postimet:
  558
  Pëlqimet:
  215
  Pikë nga trofetë:
  73
  Keto jane statistika zyrtare.Ti mund te mos pajtohesh por kjo nuk ndryshon as nje presje nga keto %.Un i tregova keto statistika per te krijuar nje ide mbi shkallen e veshtiresise pstaj kush eshte i afte normal qe mund tja dale.
   
 15. BurimBushi

  BurimBushi Anëtar Aktiv

  Postimet:
  340
  Pëlqimet:
  69
  Pikë nga trofetë:
  53
  Cila eshte faqja kryesore e forex pasi qe forex.com eshte not seccure pra pa https
   
 16. shqipbook

  shqipbook Anëtar i Njohur

  Postimet:
  531
  Pëlqimet:
  97
  Pikë nga trofetë:
  58
  fxlider.com
   
 17. Barcelonist111

  Barcelonist111 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  379
  Pëlqimet:
  30
  Pikë nga trofetë:
  28
  - Se kuptoj pse disa ja fusin si kali - peles, nese dikush deshiron me punu ajde ne pm jau gjej nje person qe ai eshte siper jush dhe do ju tranoj ne menyren me te mire gjat gjith kohes ai do kujdeset per ty dhe do analizoni bashk gjerat qe do i keni aty ... Mu personalisht me kan kontakttu disa prej Shkupi dhe me ftuan te punoj me to mirpo nuk po kam kohe te mere sepse ajo pun kerkon kohe dhe njekohsisht vemendje vetem ne ate pjese..
   
  ahmet123 pëlqen postimin.
 18. iboanonymous

  iboanonymous Anëtar i Njohur

  Postimet:
  552
  Pëlqimet:
  117
  Pikë nga trofetë:
  88
  Kujdes: Fxlider jan disa djem kinse jan firm shqiptare , baza e tyre osht nSerbi edhe mos u mashtroni me shku ntrajnime tyre!
   
  shqipbook pëlqen postimin.
 19. Barcelonist111

  Barcelonist111 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  379
  Pëlqimet:
  30
  Pikë nga trofetë:
  28
  Edi vlla shume e sakt o , amo ka 1 ekip qe i njoh mire dhe qe nuk kan ashtu dallavere qe e ceke.. Mendimi i cdo kujt o edhe munet me i than ato cka ka lexu edhe ndegju.
   
 20. Lekosta

  Lekosta Anëtar Aktiv

  Postimet:
  467
  Pëlqimet:
  138
  Pikë nga trofetë:
  43
  Ok mendimi yt eshte,mirpo jan mashtrues deri ne piken e fundit,provo boni deposit nja 100 euro e pastaj shiko a mundesh me i terhek...
   
Statusi i temës:
Temë e mbyllur. Nuk mund të postoni.

Shpërndaje faqen

Loading...