1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Diskutim followers ne instagram

Tema tek '2D & 3D' e hapur nga rizahoxha123, 1 Janar 2019.

 1. rizahoxha123

  rizahoxha123 Anëtar

  Postimet:
  4
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  Kush me ndimon si te beje followrs ne instagram po qe te jene origjinal te japin like dhe te jen aktiv

  Sent from my ALE-L21 using Tapatalk
   
 2. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  3,273
  Pëlqimet:
  1,189
  Pikë nga trofetë:
  343
  Me punë, pune dhe vetem punë. Posto, posto dhe vetem posto.
   
  Leon Haziri pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...