1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

FlixAL app, Filma dhe Seriale me titra Shqip

Tema tek 'Projektet Tuaja' e hapur nga clusterphys, 11 Shtator 2020.

 1. clusterphys

  clusterphys Anëtar i Njohur

  Postimet:
  880
  Pëlqimet:
  275
  Pikë nga trofetë:
  93
  Pershendetje, po ju prezantoj appin per gjitha pajisjet android. Appi eshte shume i lehte ne perdorim me telekomande apo smartphone.

  Linku shkarkimit:

  https://play.google.com/store/apps/details?id=com.newxc.all

  pasi keni instalu, futuni si user: 1 dhe pass: 1 dhe prisni sa te beheni azhornimi i filmave.
  [​IMG]

  web: http://flixal.net
  email: [email protected]
  telegram: t.me/flixal

  pres ne kanalin flixal kerkesat per filma apo seriale qe ju pelqejne si dhe pres ide rreth appit dhe funksionit. Flm :)
   
  Universal, Poshnjari dhe miraxh pëlqejnë postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...