1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

flayers brochure karta biznesi

Tema tek 'Resurse për Dizajn' e hapur nga dionis11, 29 Qershor 2018.

 1. dionis11

  dionis11 Anëtar

  Postimet:
  10
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  11
  pershendetje punoj ne dizanje per flayer broshure karta biznesi te interesuarit kontakt: [email protected]
   

Shpërndaje faqen

Loading...