1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Flasim per CPC Ditore

Tema tek 'Google AdSense' e hapur nga bmwplako, 29 Janar 2015.

 1. UXA

  UXA Anëtar Aktiv

  Postimet:
  109
  Pëlqimet:
  8
  Pikë nga trofetë:
  18
  Sot, 03-07-2017:
  [​IMG]
   
 2. getrich

  getrich Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,044
  Pëlqimet:
  259
  Pikë nga trofetë:
  163
  UXA ke nje cpc teper te mire e ke seo trafikun a social
   
 3. Gevio

  Gevio Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,086
  Pëlqimet:
  259
  Pikë nga trofetë:
  113
  Djema sot dhe dje kam pasur 1 euro CPC, me 5 klikime kapa 5 euro, gje qe esht teper e cuditshme per webin tim pasi skam pas kurr CPC kaq te larte, zakonisht 0.11 shkonte.

  Trafikun e kam 80% seo te miksuar me 20% social networks, a keni edhe ju cpc te larta keto dite apo me esht bere vetem mua?
   
 4. emimer

  emimer Anëtar Aktiv

  Postimet:
  216
  Pëlqimet:
  67
  Pikë nga trofetë:
  53
  Po dhe mua me ka ndodh sot, e kam cpc te larte 2.5€ nga usa
   
 5. Juxhin

  Juxhin Anëtar Aktiv

  Postimet:
  176
  Pëlqimet:
  28
  Pikë nga trofetë:
  38
  Mundet te na i tregoni websiten me cfare permbajtje e keni!??? Se nuk jua hame..

  Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
   
 6. bmwplako

  bmwplako Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,727
  Pëlqimet:
  687
  Pikë nga trofetë:
  243
  Ni statistik e huazuar nga Kolegu i punes , vetem me erdh qudi me kaq traffik dikur fitojshe 10 her ma shume
  [​IMG]
   
 7. Gevio

  Gevio Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,086
  Pëlqimet:
  259
  Pikë nga trofetë:
  113
  WTF pse vetem 98 euro?

  Sent from my Y100_Plus using Tapatalk
   
 8. bmwplako

  bmwplako Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,727
  Pëlqimet:
  687
  Pikë nga trofetë:
  243
  Sic e kom cek sosht acc personal , po punojm njejtin vend edhe ma tregoi per kureshtje , po si duket numri click i vogel edhe cpc , edhe pse top usa e kish .
   
 9. Lodvald

  Lodvald Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,209
  Pëlqimet:
  621
  Pikë nga trofetë:
  258
  Me sa duket prsonat qe po merreshin me adsense e kan lan , ose nuk kan ma si pun paresore duke u bazu ne aktivitetin e kesaj teme.

  Nje faqe se kam me seo per mom sot e ka cpc 0.19
   
 10. bmwplako

  bmwplako Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,727
  Pëlqimet:
  687
  Pikë nga trofetë:
  243
  E kan lene gjith thuajse si me web si me yt ,
  instanti i ka marr te gjith
   
  Lodvald pëlqen postimin.
 11. boom3rang

  boom3rang Ninja Staff Member Administrator

  Postimet:
  4,483
  Pëlqimet:
  2,073
  Pikë nga trofetë:
  448
  Te gjith do te rikthehen perseri ne Google, mos keni dert, veq se kan filluar.

  Porsa ti perjashtoj FB, do te rikthehen ne Google :D
   
  enneaa dhe Lodvald pëlqejnë postimin.
 12. Unnamed83

  Unnamed83 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  193
  Pëlqimet:
  23
  Pikë nga trofetë:
  18
  1.64 euro (website)
   
 13. NANO

  NANO Anëtar Aktiv

  Postimet:
  449
  Pëlqimet:
  161
  Pikë nga trofetë:
  53
  masi e permene google , pse te faqja shqip po m qet blank space n vend t ads-ave ( po ta perforcoj komentin njikohssisht )
   
 14. bmwplako

  bmwplako Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,727
  Pëlqimet:
  687
  Pikë nga trofetë:
  243
  Sjon t lejume faqet me permbajtje shqip .
   
 15. NANO

  NANO Anëtar Aktiv

  Postimet:
  449
  Pëlqimet:
  161
  Pikë nga trofetë:
  53
  E di amo kom pa plot faqe shqip qe kan reklama , une kam full adsensin dmth jo hosted kshtu !
   
 16. boom3rang

  boom3rang Ninja Staff Member Administrator

  Postimet:
  4,483
  Pëlqimet:
  2,073
  Pikë nga trofetë:
  448
  Reklamat shfaqen ne baz te permbajtjes, e nese ke permbajtje shqip atehere nuk shfaqen.

  Ato qe i shfaqin reklamat e adsense, bejn tricka tjera, e qe nuk lejohet, dhe dita dites do te perjashtohen.
   
 17. Unnamed83

  Unnamed83 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  193
  Pëlqimet:
  23
  Pikë nga trofetë:
  18
  nashta webi ka permbajtje dobet jo poste me high cpc
   
 18. ThumperTM

  ThumperTM Anëtar Aktiv

  Postimet:
  322
  Pëlqimet:
  55
  Pikë nga trofetë:
  38
 19. getrich

  getrich Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,044
  Pëlqimet:
  259
  Pikë nga trofetë:
  163
  Me Yt ska cpm mo as sen
   
 20. Riki.xh

  Riki.xh Anëtar Fillestar

  Postimet:
  58
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  18
  Kam nje acc te vjeter nuk eshte hosted ,sdij pse nuk me shfaqen reklamat ne web >?
   

Shpërndaje faqen

Loading...