1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Flasim per CPC Ditore

Tema tek 'Google AdSense' e hapur nga bmwplako, 29 Janar 2015.

 1. lama

  lama Anëtar

  Postimet:
  14
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  3
  [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]


  Sent from my iPhone using Tapatalk
   
 2. lama

  lama Anëtar

  Postimet:
  14
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  3
  Pershendetje keto jane statistikat e adsense time
  Jam fillestar dhe nuk kam shum info ndaj adsense
  Por mu po me duket shum pak fitimet qe me sjell adsense me klikimet qe kam
  Dhe reklamat nuk po me dalin ne faqen e youtube  Sent from my iPhone using Tapatalk
   
 3. getrich

  getrich Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,044
  Pëlqimet:
  259
  Pikë nga trofetë:
  163
  krejt e kan ket problem ,iku per lesh ads , dikur me ato views kapje 50-60 euro
   
 4. H!TM3N.

  H!TM3N. Anëtar i Njohur

  Postimet:
  882
  Pëlqimet:
  220
  Pikë nga trofetë:
  78
  Problemi i youtubes do rregullohet se shpejti kurse per web optimizoni disa gjera besoj se do ndikojn ne rritjen e cpc-se, si keywords targeting etj
   
 5. getrich

  getrich Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,044
  Pëlqimet:
  259
  Pikë nga trofetë:
  163
  kur do rregullohet shkoj 1/2 e vitit edhe hala su rregullu :S
   
 6. bmwplako

  bmwplako Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,727
  Pëlqimet:
  687
  Pikë nga trofetë:
  243
  Nje shok imi sot yt
  101K - Veq 1 K clicks me 0.01 WTF ,
   
 7. Juxhin

  Juxhin Anëtar Aktiv

  Postimet:
  176
  Pëlqimet:
  28
  Pikë nga trofetë:
  38
  I iku mundi dem

  Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
   
 8. bmwplako

  bmwplako Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,727
  Pëlqimet:
  687
  Pikë nga trofetë:
  243
  Ehh sikur te ishte cpc e lart ,
  [​IMG]
  se tinypic spo bon
  http://imgur.com/a/XZHEx
  356K me 4.4 Clicks me cpc 0.01 LOL
   
 9. Juxhin

  Juxhin Anëtar Aktiv

  Postimet:
  176
  Pëlqimet:
  28
  Pikë nga trofetë:
  38
  Pa gje ska dale

  Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
   
  bmwplako pëlqen postimin.
 10. emimer

  emimer Anëtar Aktiv

  Postimet:
  216
  Pëlqimet:
  67
  Pikë nga trofetë:
  53
  YT apo WEB?
   
 11. bmwplako

  bmwplako Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,727
  Pëlqimet:
  687
  Pikë nga trofetë:
  243
  Kete ads me duket e ka me dyjat .
   
 12. UXA

  UXA Anëtar Aktiv

  Postimet:
  109
  Pëlqimet:
  8
  Pikë nga trofetë:
  18
  Sot (15-06-2017)

  [​IMG]
   
 13. H!TM3N.

  H!TM3N. Anëtar i Njohur

  Postimet:
  882
  Pëlqimet:
  220
  Pikë nga trofetë:
  78
  Shum nice e paske man, btw traffic seo apo social ?
   
 14. Juxhin

  Juxhin Anëtar Aktiv

  Postimet:
  176
  Pëlqimet:
  28
  Pikë nga trofetë:
  38
  Cfare adsash te kane dale ne website? Me sakt cilat adsa e kane vpc 4.1 € :p se njehere diku kam pare qe e kish 60€ nje klikim por se besoja :p
   
 15. BurimBushi

  BurimBushi Anëtar Aktiv

  Postimet:
  340
  Pëlqimet:
  69
  Pikë nga trofetë:
  53
 16. getrich

  getrich Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,044
  Pëlqimet:
  259
  Pikë nga trofetë:
  163
  0.01 sot a web 0.07 top usa
   
 17. UXA

  UXA Anëtar Aktiv

  Postimet:
  109
  Pëlqimet:
  8
  Pikë nga trofetë:
  18
  Sot 29-06-2017:
  [​IMG]
   
 18. emimer

  emimer Anëtar Aktiv

  Postimet:
  216
  Pëlqimet:
  67
  Pikë nga trofetë:
  53
  Si? Qysh? Tek? E ke kete CPC te larte?
  Trafikun e ke seo? Perdor ndonje trick?
   
 19. Juxhin

  Juxhin Anëtar Aktiv

  Postimet:
  176
  Pëlqimet:
  28
  Pikë nga trofetë:
  38
  Vertet si ka mundesi? Ca website ke ? mund ta shofim?

  Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
   
 20. lama

  lama Anëtar

  Postimet:
  14
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  3
  [​IMG]
  ne youtube


  Sent from my iPhone using Tapatalk
   

Shpërndaje faqen

Loading...