1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Flasim per CPC Ditore

Tema tek 'Google AdSense' e hapur nga bmwplako, 29 Janar 2015.

 1. insingi

  insingi Anëtar

  Postimet:
  47
  Pëlqimet:
  10
  Pikë nga trofetë:
  18
  Kogja mir, prej cilav vene i ki vizitort edhe klikat? A munesh pak me mi tregu...
   
 2. visi1234567890

  visi1234567890 Anëtar Fillestar

  Postimet:
  99
  Pëlqimet:
  18
  Pikë nga trofetë:
  23
  nga25 click 12 jan usa..pastaj ka nga uk ..portugalia . columbia kurse vizitoret kuptohet usa shumica
   
  insingi pëlqen postimin.
 3. GunSpeR

  GunSpeR Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,553
  Pëlqimet:
  172
  Pikë nga trofetë:
  93
  Clicks - 4
  CPC - 0.00C
  Total earnings - 0.01C

  Bash ka fillu Google me perdor edhe 0.001C :(
   
  DailyTeCh pëlqen postimin.
 4. visi1234567890

  visi1234567890 Anëtar Fillestar

  Postimet:
  99
  Pëlqimet:
  18
  Pikë nga trofetë:
  23
  spo mduket ne terezi ky addsensi sot
   
 5. Juxhin

  Juxhin Anëtar Aktiv

  Postimet:
  176
  Pëlqimet:
  28
  Pikë nga trofetë:
  38
  Pa shikoni pak... Ka filluar tall trapin adsense ? [​IMG]

  Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
   
 6. Gevio

  Gevio Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,086
  Pëlqimet:
  259
  Pikë nga trofetë:
  113
  0.03 cpc kto dite... Shum dobet, e kam pas 0.14 me perpara...

  Sent from my Y100_Plus using Tapatalk
   
 7. bmwplako

  bmwplako Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,727
  Pëlqimet:
  687
  Pikë nga trofetë:
  243
  Adsense shkoi per lesh si duket ,sidomos ate qe punojn me YT , QR
   
  DailyTeCh pëlqen postimin.
 8. emimer

  emimer Anëtar Aktiv

  Postimet:
  216
  Pëlqimet:
  67
  Pikë nga trofetë:
  53
  0,13 web
   
 9. DailyTeCh

  DailyTeCh Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,809
  Pëlqimet:
  230
  Pikë nga trofetë:
  83
  GAJRET se behet mir besoj qe do te duhet te ndryshon dicka per te mira sepse ndryshimet e reja te youtubes jan katastrofe..
   
 10. Juxhin

  Juxhin Anëtar Aktiv

  Postimet:
  176
  Pëlqimet:
  28
  Pikë nga trofetë:
  38
  Pse ne web? Shof shum njerez ne forume te huaja dhe te google ankohen ngaqe adsense u heq leket .... Ne shum raste ua pergjysmon fare.....

  Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
   
 11. bmwplako

  bmwplako Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,727
  Pëlqimet:
  687
  Pikë nga trofetë:
  243
  Me sa kam pa une jon tu dasht me bo diqka new , sepse ka dit qe shef shume reklama ka dit qe nuk shef fare .
  Jon ka zijn diqka ama shkoj gjysa vitit katastrof .
  Edhe me website osht her her me top usa .
   
  DailyTeCh pëlqen postimin.
 12. bmwplako

  bmwplako Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,727
  Pëlqimet:
  687
  Pikë nga trofetë:
  243
  Po edhe ne webe ka probleme , po aty t pakten ndodh qe cpc hyp deri 2-3 kaniher per click .
  a yt kurr permi 0.02 ska hyp rrall 0.03 ne total po flas ne 24h
   
 13. H!TM3N.

  H!TM3N. Anëtar i Njohur

  Postimet:
  882
  Pëlqimet:
  220
  Pikë nga trofetë:
  78
  THE POWER OF ADSENSE, une ende skam has ne kompani qe rpm osht mbi $60 ju lutem bile me raste deri
  $100, ju lutna lexoni sa ma shum rreth saj.
   
 14. getrich

  getrich Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,045
  Pëlqimet:
  259
  Pikë nga trofetë:
  163
 15. Edm0nd

  Edm0nd Anëtar Aktiv

  Postimet:
  433
  Pëlqimet:
  73
  Pikë nga trofetë:
  38
  sedi a eshte edhe nga ju e njejta gje por kete muaj invalid clicks ka qene goxha i madh diku rreth 54% mkan ndal invalid clicks
   
 16. Juxhin

  Juxhin Anëtar Aktiv

  Postimet:
  176
  Pëlqimet:
  28
  Pikë nga trofetë:
  38
  Adsense ka ik per lesh ti ke shikime por cpc te ulet un kam cpc 0.16 sot 50 shikime nje klikim

  Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
   
 17. getrich

  getrich Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,045
  Pëlqimet:
  259
  Pikë nga trofetë:
  163
  Per lesh valla , dreqi e honkt i qr
  [​IMG]
   
 18. bmwplako

  bmwplako Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,727
  Pëlqimet:
  687
  Pikë nga trofetë:
  243
  Mjerim valla djema mjerim e gjyss
   
 19. DarKr0x

  DarKr0x Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,451
  Pëlqimet:
  1,081
  Pikë nga trofetë:
  358
  Cfare webi ke
   
 20. emimer

  emimer Anëtar Aktiv

  Postimet:
  216
  Pëlqimet:
  67
  Pikë nga trofetë:
  53
  Ku i ke fshehur reklamat qe nuk klikojne fare?
  Me ca niche e ke webin dhe nga i ke vizitoret qe ke cpc kaq te ult.

  Nuk ka ik per lesh jo, por duhet pak pune ,
  Ndsht cpc ka ra pak por jo aq grop sa e beni ju.
  6k page views
  150 clicks
  Ctr 2,3%
  Cpc 0,2

  Trafiku nga fb
  90% usa
   
  Juxhin pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...