1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Flasim per CPC Ditore

Tema tek 'Google AdSense' e hapur nga bmwplako, 29 Janar 2015.

 1. bmwplako

  bmwplako Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,727
  Pëlqimet:
  687
  Pikë nga trofetë:
  243
  Admina nese keni mundesi temen bartne ne kategorine e caktuar .

  Ketu pra mundemi me fol per CPP ditore sa e keni.
  Une aspak nuk jame i kenaqer kete jave .
  Dje ishte 0.03 kurse sot 0.02CHF . Nuk di pse .
  Ne vazhdim mund ta tregoni secili CPC e juaj ditore.
  Faleminderit.
   
 2. ElionM

  ElionM Anëtar Aktiv

  Postimet:
  258
  Pëlqimet:
  23
  Pikë nga trofetë:
  18
 3. bmwplako

  bmwplako Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,727
  Pëlqimet:
  687
  Pikë nga trofetë:
  243
  0.03 CHF
   
 4. bmwplako

  bmwplako Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,727
  Pëlqimet:
  687
  Pikë nga trofetë:
  243
  Bro me weba . shumm t lart e paske more . une 0.03 :S
   
 5. atlantis

  atlantis Anëtar Aktiv

  Postimet:
  143
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  16
  0.5 Sot
   
 6. bmwplako

  bmwplako Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,727
  Pëlqimet:
  687
  Pikë nga trofetë:
  243
  Shkruani edhe vleren monetre . $ € apo CHF . Faleminderit .
   
 7. Misteriozi

  Misteriozi Anëtari i muajit I

  Postimet:
  2,101
  Pëlqimet:
  250
  Pikë nga trofetë:
  153
 8. Versi

  Versi Anëtar Aktiv

  Postimet:
  262
  Pëlqimet:
  32
  Pikë nga trofetë:
  38
  0.15 Sot !
   
 9. Vlorë- Alb

  Vlorë- Alb Anëtar Aktiv

  Postimet:
  172
  Pëlqimet:
  10
  Pikë nga trofetë:
  33
 10. bmwplako

  bmwplako Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,727
  Pëlqimet:
  687
  Pikë nga trofetë:
  243
  shume te larte ju me pas une mbi 0.10 boj darsem hahaha
   
 11. z4x0r

  z4x0r Anëtar i Njohur

  Postimet:
  837
  Pëlqimet:
  187
  Pikë nga trofetë:
  63
  0.57 me blog 0.04 me youtube.
   
 12. bmwplako

  bmwplako Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,727
  Pëlqimet:
  687
  Pikë nga trofetë:
  243
  0.03CHF
  Data:01/Shkurt/2015
   
 13. Vlorë- Alb

  Vlorë- Alb Anëtar Aktiv

  Postimet:
  172
  Pëlqimet:
  10
  Pikë nga trofetë:
  33
  0.00 sot. Rri mos u qaj :p
   
 14. bmwplako

  bmwplako Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,727
  Pëlqimet:
  687
  Pikë nga trofetë:
  243
  per se ?
   
 15. kleo2015

  kleo2015 Anëtar

  Postimet:
  44
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  8
  ku me e pa sa eshte ditoren me youtube !!
   
 16. Eduard Gashii

  Eduard Gashii Anëtar Fillestar

  Postimet:
  83
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  8
 17. bmwplako

  bmwplako Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,727
  Pëlqimet:
  687
  Pikë nga trofetë:
  243
  hyn n google adsense , shkon te performance reports , anen e majt products .. hosted.. edhe e sheff .. masnej
   
 18. Skull

  Skull Anëtar Fillestar

  Postimet:
  84
  Pëlqimet:
  7
  Pikë nga trofetë:
  33
  kisha pas qef ni pergjigje pi juve sa hina ne n'adsense edhe ish bo RPM 11 ? CPC 19 ? me 7 mij views 81 euro qe edhe foton ? pom doket qe so diqka n'rregull pres pergjigje ?
  http://tinypic.com/r/zujqj5/8
   
 19. boom3rang

  boom3rang Ninja Staff Member Administrator

  Postimet:
  4,483
  Pëlqimet:
  2,074
  Pikë nga trofetë:
  448
  CTR e ke pak lart, perndryshe ti pse mendon nuk osht dicka ne rregull?!
   
 20. Skull

  Skull Anëtar Fillestar

  Postimet:
  84
  Pëlqimet:
  7
  Pikë nga trofetë:
  33
  @boom3rang mendova se mos po mi klikon ndonje person me shum se 1 her reklamat per me ma bo disable adsense se u habita pak me 7 mij viewsa 80 euro
   

Shpërndaje faqen

Loading...