1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Flasim per cmimet e kryptomonedhave

Tema tek 'Bitcoin' e hapur nga beharluu, 21 Prill 2017.

 1. Koraab

  Koraab Anëtar i Njohur

  Postimet:
  541
  Pëlqimet:
  175
  Pikë nga trofetë:
  73
  Cka mendoni a o koha per invest?
   
 2. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  3,137
  Pëlqimet:
  1,122
  Pikë nga trofetë:
  343
  Tani eshte koha ideale per investime.
   
  Lenci mobile dhe wolf_mc12 pëlqejnë postimin.
 3. Koraab

  Koraab Anëtar i Njohur

  Postimet:
  541
  Pëlqimet:
  175
  Pikë nga trofetë:
  73
  Qka o tu ndodh kshtu? veq sot ka ra -40% btc
   
  wolf_mc12 pëlqen postimin.
 4. wolf_mc12

  wolf_mc12 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  206
  Pëlqimet:
  35
  Pikë nga trofetë:
  28
  Edhe une mendoi esht koha me ba pare me Investue ne etherium.
   
 5. Lenci mobile

  Lenci mobile Anëtar Aktiv

  Postimet:
  250
  Pëlqimet:
  61
  Pikë nga trofetë:
  38
  te bjere edhe ca vlla te 2500$ sic ishte ne vere 2017
   
 6. Jisan

  Jisan Anëtar Aktiv

  Postimet:
  117
  Pëlqimet:
  30
  Pikë nga trofetë:
  28
  8k edhe po ngritet
   
 7. @Alvi

  @Alvi Anëtar i Njohur

  Postimet:
  658
  Pëlqimet:
  172
  Pikë nga trofetë:
  88
  Ne kete periudhe po hapen shume aktivitete te cilat ishin te bllokuara, njerezit po lirohen, kshuqe gradualisht do te ndikoje edhe ne ngritjen apo edhe uljen e cmimeve te kriptovalutes.
   
  DailyTeCh pëlqen postimin.
 8. Da Dimy

  Da Dimy Anëtar Aktiv

  Postimet:
  335
  Pëlqimet:
  75
  Pikë nga trofetë:
  38
  Do te ishte mire te diskutojme ketu per cryptovalutat prap, si mendoni per xrp, a ka te ardhme te ndritur? Po jep sinjale te mira!
   
  Last edited: 23 Nëntor 2020
 9. rinorkosova

  rinorkosova Anëtar

  Postimet:
  8
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  xrp mendoj qe mundet me kalu shum shpejt 1$ kam lexu qe disa thojn qe mundet 10$
  per mendimin tem etherium,cardano,xrp munden me te sjelle fimite"Asgje nuk eshte 100%"mendoj ashtu nuk do te thote qe pa tjeter eshte ashtu.
  qysh eshte shpreja per crypto "investo ato para qe je i gatshem me i humb"
   
 10. Lenci mobile

  Lenci mobile Anëtar Aktiv

  Postimet:
  250
  Pëlqimet:
  61
  Pikë nga trofetë:
  38
  <?php
  // Silence is golden
   
 11. G4SHI

  G4SHI Anëtar Aktiv

  Postimet:
  268
  Pëlqimet:
  67
  Pikë nga trofetë:
  53
  siq e kom pa kaq shum qe ka ra , edhe Bittrex po e hek nga lista un smendoj se ja vlen mo me investu ne Ripple
  keto ja vlen ADA , Litecoin , Dash, etj
   

Shpërndaje faqen

Loading...