1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Flasim per cmimet e kryptomonedhave

Tema tek 'Bitcoin' e hapur nga beharluu, 21 Prill 2017.

 1. omega_web

  omega_web Anëtar i Njohur

  Postimet:
  547
  Pëlqimet:
  203
  Pikë nga trofetë:
  73
  Do mbyllet mining?!
  E kush do ti vertetoj transaksionet sipas teje?

  Inviato dal mio SM-A520F utilizzando Tapatalk
   
 2. Nozzge

  Nozzge Anëtar Aktiv

  Postimet:
  350
  Pëlqimet:
  24
  Pikë nga trofetë:
  28
  Po Etherum classic a do te kete rritje ?
   
 3. bitcointirana

  bitcointirana Anëtar

  Postimet:
  3
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  3
  Bitcoin eshte teknologji e re keshtu qe kemi akoma per te pare.
   
 4. Lenci mobile

  Lenci mobile Anëtar Aktiv

  Postimet:
  241
  Pëlqimet:
  61
  Pikë nga trofetë:
  38
 5. DarKr0x

  DarKr0x Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,419
  Pëlqimet:
  1,059
  Pikë nga trofetë:
  358
  KALI-ALB pëlqen postimin.
 6. KALI-ALB

  KALI-ALB Anëtar i Njohur

  Postimet:
  876
  Pëlqimet:
  199
  Pikë nga trofetë:
  73
  Dhe qe e mban ate ne vend te pare te kryptomonedhave pavarsiht se ka monedha qe jane me advanced se bitcoin.
   
 7. DarKr0x

  DarKr0x Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,419
  Pëlqimet:
  1,059
  Pikë nga trofetë:
  358
  A jeni gjalle o cuna apo keni rene ne depresion?
  :) We are REKT
  [​IMG]
  Sell before we go REKER
   
  Last edited: 14 Gusht 2018
  Blerton pëlqen postimin.
 8. Blerton

  Blerton Anëtar Fillestar

  Postimet:
  85
  Pëlqimet:
  34
  Pikë nga trofetë:
  43
  Vite i destinuar per te deshtuar LMAO.
   
 9. Lenci mobile

  Lenci mobile Anëtar Aktiv

  Postimet:
  241
  Pëlqimet:
  61
  Pikë nga trofetë:
  38
 10. Lenci mobile

  Lenci mobile Anëtar Aktiv

  Postimet:
  241
  Pëlqimet:
  61
  Pikë nga trofetë:
  38
  Fitimet e radhes mund te jete mbas disa viteve me teknologjine blockchain dhe rritjen e vleres ne te ardhmen.

  Pritja do jete e gjate, kush ka durim pret, kush ska te bej dicka tjeter.
   
 11. Erooniti

  Erooniti Anëtar i Njohur

  Postimet:
  954
  Pëlqimet:
  84
  Pikë nga trofetë:
  48
  po thuni qe qit vit ska sen prej crypto ?
   
 12. Blerton

  Blerton Anëtar Fillestar

  Postimet:
  85
  Pëlqimet:
  34
  Pikë nga trofetë:
  43
 13. Lenci mobile

  Lenci mobile Anëtar Aktiv

  Postimet:
  241
  Pëlqimet:
  61
  Pikë nga trofetë:
  38
  I ka mbyllur llogarite ne fb dhe instagram per arsye sigurie, por nuk besoj te jete fake.

  Gjithsesi jane te rralle ata shqiptare qe kane pas nga 100-500 BTC dhe jo 0.1 BTC LOL por jane anonime logjikisht.

  Ceshtje fati, kush e gezoi i ka shpetu ketyre koherave te keqija qe po vijne!
   
 14. DarKr0x

  DarKr0x Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,419
  Pëlqimet:
  1,059
  Pikë nga trofetë:
  358
  2014.

  Keto shkrime jane palidhje, sidomos kur behet fjale per gazeta si kjo.

  Askush nuk e di. Ne 2014 kur pati crush marketi morri 500+ dite qe te ngrihej perseri.

  Flasin per gazeta dhe pastaj mbyllin llogarite per ceshtje sigurie? Shume e pakuptimte.
  Kush ka 100 BTC ose 10 ose 1000. Ja di vleren, nuk shesin thjesht dhe dhjetor dhe thone mirupafshim.
   
 15. Lenci mobile

  Lenci mobile Anëtar Aktiv

  Postimet:
  241
  Pëlqimet:
  61
  Pikë nga trofetë:
  38
  Shiko vlera e btc u manipulua nga tether qe e shtyu shum lart, tani ka dal TrueUSD, ndoshta institucionet e perdorin per tja rrit vleren serish, po nuk dihet cfare do ndodhi se edhe bursat, ekonomia nuk jane aq mire ne ditet e sotme.
   
 16. tosi

  tosi Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,203
  Pëlqimet:
  12
  Pikë nga trofetë:
  58
  qka mendoni per VeChain (vet)
   
 17. DarKr0x

  DarKr0x Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,419
  Pëlqimet:
  1,059
  Pikë nga trofetë:
  358
  Mund te kete ndonje pump por nuk dihet kur... sidomos ne kete market
   
 18. DarKr0x

  DarKr0x Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,419
  Pëlqimet:
  1,059
  Pikë nga trofetë:
  358
  Para disa oresh bleva perseri. Bitcoini duket mire sot. Shpresoj te kemi nje trend ne rritje ditet ne vazhdim.
   
 19. phoenix

  phoenix Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,353
  Pëlqimet:
  543
  Pikë nga trofetë:
  243
  Qfar coin blejte ?
   
 20. DarKr0x

  DarKr0x Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,419
  Pëlqimet:
  1,059
  Pikë nga trofetë:
  358
  Strat perseri. Arsyeja eshte qe te ul mesataren. 3.88$ me ka vajtur.

  Po mesa pash Sia qenka ulur shume nga ATH.
   

Shpërndaje faqen

Loading...