1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Flasim per cmimet e kryptomonedhave

Tema tek 'Bitcoin' e hapur nga beharluu, 21 Prill 2017.

 1. omega_web

  omega_web Anëtar i Njohur

  Postimet:
  525
  Pëlqimet:
  187
  Pikë nga trofetë:
  73
  Per mir normalisht.E kam then dhe me lart qe kur btc te prek 5k do filloj cikli i ri dhe ky cikel do jete me i fort se i pari prandaj mbani frymen miq.
   
 2. F.A.

  F.A. Anëtar Aktiv

  Postimet:
  116
  Pëlqimet:
  8
  Pikë nga trofetë:
  18
  Une shum leht jom pas regjistru , kodi me vjen sms ne tel , dhe emailin me kan lyp per regjistrim ... kaq mkan pas kerku mu ateher . po flas me laptop se me mobil nuk e di .
   
  Elira pëlqen postimin.
 3. Mentorgh

  Mentorgh Anëtar Aktiv

  Postimet:
  179
  Pëlqimet:
  66
  Pikë nga trofetë:
  38
 4. KALI-ALB

  KALI-ALB Anëtar i Njohur

  Postimet:
  830
  Pëlqimet:
  188
  Pikë nga trofetë:
  73
  Tether eshte monedha e krijuar nga nga i supozuar pronar i bittrex.

  Nje tether vlen 1$ dhe perflitet qe tether-i eshte krijuar per te manipuluar cmimin e btc-se.

  Sipas thashemeve thuhet qe nga fundi veres deri ne dhjetor vlera e btc-se eshte kontrolluar nga prodhimi i madh i tether.

  Keto thashetheme si gjithmone ne boten e kriptovalutave nuk jane te shpjeguara deri ne fund per shkak qe me e mbajt misterin si gjithmone.
   
  F.A. pëlqen postimin.
 5. Blerton

  Blerton Anëtar Fillestar

  Postimet:
  75
  Pëlqimet:
  23
  Pikë nga trofetë:
  33
  Senatori tha qeveria duhet me i mbeshtet kete trendin e ri te kriptovalutave , qeveria duhet me i ndalu kejt kripto qe jane scam mirepo njekohesisht me lan marketin me u zhvillu, e permen krejt qe edhe fmit e tyne jane shume entuziast per crypto, kshtu qe BESONI NE TEKNOLOGJI.
   
  ahmet123 dhe Mentorgh pëlqejnë postimin.
 6. F.A.

  F.A. Anëtar Aktiv

  Postimet:
  116
  Pëlqimet:
  8
  Pikë nga trofetë:
  18
  Binance ka problem ?
   
 7. Liridoni

  Liridoni Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,511
  Pëlqimet:
  124
  Pikë nga trofetë:
  93
  Deri neser
  [​IMG]
   
  F.A. pëlqen postimin.
 8. F.A.

  F.A. Anëtar Aktiv

  Postimet:
  116
  Pëlqimet:
  8
  Pikë nga trofetë:
  18
 9. Blerton

  Blerton Anëtar Fillestar

  Postimet:
  75
  Pëlqimet:
  23
  Pikë nga trofetë:
  33
  NANO pëlqen postimin.
 10. aksham

  aksham Anëtar i Njohur

  Postimet:
  846
  Pëlqimet:
  20
  Pikë nga trofetë:
  38
  Mendooj ,,, hajt diten e miree :p
   
 11. Blerton

  Blerton Anëtar Fillestar

  Postimet:
  75
  Pëlqimet:
  23
  Pikë nga trofetë:
  33
  kur pe lajm naj dit naj termin me kesh ?


  Sent from my iPhone using Tapatalk
   
 12. NANO

  NANO Anëtar Aktiv

  Postimet:
  275
  Pëlqimet:
  101
  Pikë nga trofetë:
  53
 13. Lenci mobile

  Lenci mobile Anëtar Aktiv

  Postimet:
  230
  Pëlqimet:
  57
  Pikë nga trofetë:
  38
 14. Lenci mobile

  Lenci mobile Anëtar Aktiv

  Postimet:
  230
  Pëlqimet:
  57
  Pikë nga trofetë:
  38
  Nje pyetje dhe per bitcoin, pse po ti bejme rotate 90• logos se bitcoin del ne formen e nje maske, cfare ju thot ky detaj “i vogel” ?
   
 15. aksham

  aksham Anëtar i Njohur

  Postimet:
  846
  Pëlqimet:
  20
  Pikë nga trofetë:
  38
  Si mendon ndonje demo?
   
 16. Lenci mobile

  Lenci mobile Anëtar Aktiv

  Postimet:
  230
  Pëlqimet:
  57
  Pikë nga trofetë:
  38
  Kerkova mendimin tuaj sepse mendimin tim e kam te thjeshte, nga logoja qe perfaqesohet kemi nje lloj maske tjeter te ngjashme me anonymous kurse me darkweb nuk dua ta krahasoj, nese do ndodhin skandale me te medha atehere vlen dhe krahasimi darkweb.
   
 17. Blerton

  Blerton Anëtar Fillestar

  Postimet:
  75
  Pëlqimet:
  23
  Pikë nga trofetë:
  33
 18. ahmet123

  ahmet123 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  300
  Pëlqimet:
  50
  Pikë nga trofetë:
  38
  A ju ka ra ne sy kjo monedha u.cash, nese po qfar mendimi keni per te ?
   
 19. DarKr0x

  DarKr0x Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,395
  Pëlqimet:
  1,034
  Pikë nga trofetë:
  358
  Bitcoin 11k
  GO BABY :D
   
  Mike pëlqen postimin.
 20. omega_web

  omega_web Anëtar i Njohur

  Postimet:
  525
  Pëlqimet:
  187
  Pikë nga trofetë:
  73
  Shitcoin!
   

Shpërndaje faqen

Loading...