1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Flasim per cmimet e kryptomonedhave

Tema tek 'Bitcoin' e hapur nga beharluu, 21 Prill 2017.

 1. omega_web

  omega_web Anëtar i Njohur

  Postimet:
  558
  Pëlqimet:
  215
  Pikë nga trofetë:
  73
  Kur riten monedhat virtuale te gjith duan te blejn kur bien te gjith tremben.
  1.Nqs doni te beni spekullim per perfitime financiare duhet te jet e kunderta pra te blini kur cemimi bie.
  2.Nqs investoni ne teknologji sduhet te flisni fare per cemimin.
   
  VaaL dhe DarKr0x pëlqejnë postimin.
 2. DarKr0x

  DarKr0x Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,451
  Pëlqimet:
  1,081
  Pikë nga trofetë:
  358
  @KALI-ALB 1m$ -> market cap = 17.9T
  EDIT- me lart e llogarita gabim vetem per 16m monedha, per 21 milion eshte 22T
  Stock market e ka 69T.
  Physical money e ka 36.8T
  Gold e ka 8.2T

  Nese bitcoin do perdoret per qellimin kryesor atehere ??. Sic e dim bitcoin eshte me i vlefshem se Gold keshtu qe llogarive vet.
   
  Last edited: 16 Janar 2018
 3. F.A.

  F.A. Anëtar Aktiv

  Postimet:
  118
  Pëlqimet:
  8
  Pikë nga trofetë:
  18
  A ka ndonje mundesi , kur te bje BERZA si keto dite , ti lejme koinat aty ne wallet diku sikur nuk ka te beje me coina se anash qe mos te bien ne minus ?
   
 4. VaaL

  VaaL Anëtar Fillestar

  Postimet:
  83
  Pëlqimet:
  14
  Pikë nga trofetë:
  23
  Kemi me qajt neser kur ti shohim ne te gjelberten
   
 5. boom3rang

  boom3rang Ninja Staff Member Administrator

  Postimet:
  4,483
  Pëlqimet:
  2,074
  Pikë nga trofetë:
  448
  Kush nuk ka investuar, koh ma te mire se sot nuk keni me gjet besoj edhe per 1 kohe.

  Edhe pse un personalisht jam krejt ne te kuqen, investova edhe pak, sa mos tum ike treni.

  Edhe nese dikush deshiron garanc, edhe un po ju them investoni ne Ethereum kismet se paku 4k deri ne fund te vitit.
   
 6. ami81

  ami81 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  114
  Pëlqimet:
  17
  Pikë nga trofetë:
  28
  shpresojm pak etherium e kam ende eshte ne te gjelberten kurse litecoin ka hyre ne te kuqen qysh dje :D
   
 7. F.A.

  F.A. Anëtar Aktiv

  Postimet:
  118
  Pëlqimet:
  8
  Pikë nga trofetë:
  18
  Ndonje koment ne lidhje me Tronix , sot 50% ne kete moment ?
   
  insingi pëlqen postimin.
 8. DarKr0x

  DarKr0x Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,451
  Pëlqimet:
  1,081
  Pikë nga trofetë:
  358
  Shyqyr po na kthehet investimi. Me ne fund jeshile :)
   
  Pjeter.B pëlqen postimin.
 9. F.A.

  F.A. Anëtar Aktiv

  Postimet:
  118
  Pëlqimet:
  8
  Pikë nga trofetë:
  18
  Ishte nje skandal me kete TRONIX para disa ditesh , e tani po shkon ne rritje per ate edhe pyta cka eshte puna e TRX .
   
 10. Lenci mobile

  Lenci mobile Anëtar Aktiv

  Postimet:
  249
  Pëlqimet:
  61
  Pikë nga trofetë:
  38
  Nuk ka monedhe dhe teknologji qe mund te mposht Dollarin Anerikan USD, dhe po duket qart qe monedhat virtuale jane totalisht burse dhe asnje me shume.

  Me kete ulje qe po ndodh ndoshta do te vazhdoj loja edhe nje here, ndoshta rriten vlerat serish, por me keto luhatje te medha nuk ka shume siguri, - mendimi im.
   
 11. DarKr0x

  DarKr0x Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,451
  Pëlqimet:
  1,081
  Pikë nga trofetë:
  358
  Ndoshta e ke qe kishin kopjuar whitepaper ?
  Ishte FUD
   
  F.A. pëlqen postimin.
 12. Liridoni

  Liridoni Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,572
  Pëlqimet:
  154
  Pikë nga trofetë:
  93
  Filloj me u gjelbru tregu :p
  [​IMG]
   
 13. Pjeter.B

  Pjeter.B Anëtar Aktiv

  Postimet:
  331
  Pëlqimet:
  250
  Pikë nga trofetë:
  53
  Duhet mu ba gati per pranvere man
   
 14. Liridoni

  Liridoni Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,572
  Pëlqimet:
  154
  Pikë nga trofetë:
  93
  Shpresoj qe snalet, veq vazhdon kshtu pasiqe edhe market cap filloj me u rrit npergjithsi..
   
 15. DarKr0x

  DarKr0x Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,451
  Pëlqimet:
  1,081
  Pikë nga trofetë:
  358
  Tron eshte 875 sat.
   
 16. insingi

  insingi Anëtar

  Postimet:
  47
  Pëlqimet:
  10
  Pikë nga trofetë:
  18
  114% ne keto momente shpresojm qe deri ne fund te muajit te jete 30 cent
   
 17. GunSpeR

  GunSpeR Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,553
  Pëlqimet:
  172
  Pikë nga trofetë:
  93
  HODL por duhet me shiku ku po rrezikon si ndodhi me BitConnect qe doli Scam dhe shume persona humben shume para duhet analizuar para se me bo levizje.
   
 18. ahmet123

  ahmet123 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  302
  Pëlqimet:
  51
  Pikë nga trofetë:
  38
  Stratis ra shum, mundesi e mir me ble, q'mendoni ju ?
   
 19. DarKr0x

  DarKr0x Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,451
  Pëlqimet:
  1,081
  Pikë nga trofetë:
  358
  Une i bleva 187 cope me cmimin 11.ca nuk e mbaj mend fiks. Deri ne mars do kete shume rritje, keshtu mendoj.
   
  ahmet123 pëlqen postimin.
 20. ahmet123

  ahmet123 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  302
  Pëlqimet:
  51
  Pikë nga trofetë:
  38
  Aww, brawo paske bo ni pun shum tmir vlla, flitet shum qe stratisi osht ni coin shum premtuese, paske ble kogja nji shum t madhe.
   

Shpërndaje faqen

Loading...