1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Flasim per cmimet e kryptomonedhave

Tema tek 'Bitcoin' e hapur nga beharluu, 21 Prill 2017.

 1. beharluu

  beharluu Anëtar i Njohur

  Postimet:
  664
  Pëlqimet:
  199
  Pikë nga trofetë:
  88
  Pershendetje siq po e shihni btc eshte duke u rritur dita ditës 1 btc = 1242 usd mbreme ka qen 1250 usd shfrytzoj rastin qe te ju sygjeroj adminav ta krijojn nje kategori enkas per BTC
   
 2. DarKr0x

  DarKr0x Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,564
  Pëlqimet:
  1,290
  Pikë nga trofetë:
  358
  +1 per kategorine.
   
 3. mrbajraktari1234

  mrbajraktari1234 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  178
  Pëlqimet:
  81
  Pikë nga trofetë:
  38
 4. iboanonymous

  iboanonymous Anëtar i Njohur

  Postimet:
  554
  Pëlqimet:
  117
  Pikë nga trofetë:
  88
 5. GunSpeR

  GunSpeR Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,553
  Pëlqimet:
  172
  Pikë nga trofetë:
  93
 6. ahmet123

  ahmet123 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  314
  Pëlqimet:
  52
  Pikë nga trofetë:
  38
 7. Pjeter.B

  Pjeter.B Anëtar Aktiv

  Postimet:
  331
  Pëlqimet:
  250
  Pikë nga trofetë:
  53
  Edhe une jam Pro per kategorine e CryptoCurrency ne pergjithsi

  Kurse sa per rritje besoj qe mrena 2-3 Jave ka me kalu 1300shin​
   
 8. H!TM3N.

  H!TM3N. Anëtar i Njohur

  Postimet:
  920
  Pëlqimet:
  228
  Pikë nga trofetë:
  78
 9. Omerr

  Omerr Anëtar i Njohur

  Postimet:
  697
  Pëlqimet:
  286
  Pikë nga trofetë:
  108
  +1
   
  Elion1 pëlqen postimin.
 10. omega_web

  omega_web Anëtar i Njohur

  Postimet:
  558
  Pëlqimet:
  221
  Pikë nga trofetë:
  73
  Se kuptoj pse kjo heshtje nga stafi...
  @boom3rang
   
 11. boom3rang

  boom3rang Ninja Staff Member Administrator

  Postimet:
  4,521
  Pëlqimet:
  2,130
  Pikë nga trofetë:
  448
  Do te vendoset e kemi parasysh, por nuk mundemi te bejm veq nje ndryshim edhe te ikim, e kam vendos ne todo list, se shpejti do te implemetohet edhe kjo dhe me disa ndryshime tjera, qe jan te parapara.
   
  omega_web pëlqen postimin.
 12. omega_web

  omega_web Anëtar i Njohur

  Postimet:
  558
  Pëlqimet:
  221
  Pikë nga trofetë:
  73
  Ok,mendova se se kishit me qef ket teme .
  Duhet patjeter kjo kategori blockchain eshte nje teknologji qe do ndryshoj boten ne 10 vitet ne vijim.
   
 13. Pjeter.B

  Pjeter.B Anëtar Aktiv

  Postimet:
  331
  Pëlqimet:
  250
  Pikë nga trofetë:
  53
  Rekord i ri i Bitcoin , kalon 1300shin (U rrxu toeria jem per 2,3 jave , sigurisht pasna desht me than per 2,3 dit LOL)
   
 14. Skrapari Studio

  Skrapari Studio Anëtar Aktiv

  Postimet:
  196
  Pëlqimet:
  44
  Pikë nga trofetë:
  53
  si me e kriju nji llogari bitcoin kush me ndihmon me nji link me u rregjistru
   
 15. omega_web

  omega_web Anëtar i Njohur

  Postimet:
  558
  Pëlqimet:
  221
  Pikë nga trofetë:
  73
  https://www.bitcoin.com/choose-your-wallet

  ne kete link zgjidh nje wallet dhe je gati per te marr ose derguar bitcoin
   
 16. ahmet123

  ahmet123 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  314
  Pëlqimet:
  52
  Pikë nga trofetë:
  38
  qe dy her pe kapercen vleren e arit a
   
 17. beharluu

  beharluu Anëtar i Njohur

  Postimet:
  664
  Pëlqimet:
  199
  Pikë nga trofetë:
  88
  1346 USD djem rritja vazhdon shum shpejt 2k mrena dy jave
   
 18. DarKr0x

  DarKr0x Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,564
  Pëlqimet:
  1,290
  Pikë nga trofetë:
  358
  Eh cfar gabimi kam ber qe i shita +1 btc me 1230 :p
   
 19. Pjeter.B

  Pjeter.B Anëtar Aktiv

  Postimet:
  331
  Pëlqimet:
  250
  Pikë nga trofetë:
  53
  No way 2K Man , shtir osht mu mbrri ajo shifer , sipas mendimit teme Bitcoin henez sosht stabil edhe krejt do investitor e drejtepeshojne , me qellim bahen Predictions te ndryshum , mi shti njerzit me investu, taj shembull si te mbrrin 1.5K i terheqin kta investitort e mdhaj edhe shumica edhe i bje vlera

  Se shumica si te shohin qe po hyp vlera edhe si t"thojn qe ka me hyp i shtojn edhe e kunderta

  Pra kta me te kast bajn ksi lajme , pagujn portale , analista (Si tju vyn Bitcoin ja nisin i terheqin investimet , bajn lajme palidhje qe ka mi ra vlerta edhe njerzit mashtrohen i terheqin , Taj e kunderta kur dojn mi shit ata)

  Pra sipas mendimit krejt o kjo , deri sa tja niset mu perdor prej 1 mase te madhe te njerzve qishtu ka me kan.
   
  Last edited: 28 Prill 2017
 20. altiin

  altiin Anëtar

  Postimet:
  7
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  3

Shpërndaje faqen

Loading...