1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Ofertë FlashBoot Pro 3.2

Tema tek 'Oferta dhe vende të lira pune' e hapur nga ﴾.﴿, 2 Maj 2020.

Tags:
 1. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,945
  Pëlqimet:
  1,359
  Pikë nga trofetë:
  243
  homepage:
  Code:
  https://www.prime-expert.com/flashboot/

  [​IMG]
  promo:
  Code:
  https://www.prime-expert.com/flashboot/covermount_campaigns/chip_2020/d2538d0ca0f1ef664338e5414d4b6047/
  https://www.prime-expert.com/flashboot/covermount_campaigns/chip_2020/d801c3dbdec01724a34d36f6d5d5cd56/
  https://www.prime-expert.com/flashboot/covermount_campaigns/chip_2020/e44b058c4d353d5d7041c52d934209d4/
  https://www.prime-expert.com/flashboot/covermount_campaigns/chip_2020/081c067bb007a43dbc7e91e275937c87/
  https://www.prime-expert.com/flashboot/covermount_campaigns/chip_2020/bca03a868bc327108900c4baedb2ca9f/
  https://www.prime-expert.com/flashboot/covermount_campaigns/chip_2020/d01549d7f273e4653f6e39c1753f9cc1/
  https://www.prime-expert.com/flashboot/covermount_campaigns/chip_2020/f633f9895a61923969c74ebc8ee1adbf/
  
  promo installer:
  Code:
  https://www.mirrored.to/files/O3T9GB95/FlashBoot_Pro_3.2.24.0_CHIP__pass_itshqip.7z_links
  
  1 Year License
  Version 3.2x
  Free Updates & Upgrades within license period
  Free Technical Support by PrimeExpert
  Personal use only
  Compatibility with WinXP/Vista/7/8/8.1/10

  [​IMG]


  Code:
  
    COVERMOUNT EDITION OF FLASHBOOT PRO VS STANDARD EDITION OF FLASHBOOT PRO:
  
  
  
    1. Covermount Edition is fully-functional and contains all features of FlashBoot Pro.
  
    2. Covermount Edition is not bound to computer ID, and it is not bound to USB storage
      device, same as Standard Edition. You can install it to multiple computers if necessary.
  
    3. USB devices formatted by Covermount Edition of FlashBoot Pro are not time limited,
      same as USB devices formatted by Standard Edition.
  
    4. Unlike Standard Edition, license key for Covermount Edition of FlashBoot Pro expires
      after one year from the date of issue. Then Covermount Edition of FlashBoot Pro
      turns into FlashBoot Free.
  
    5. You may update to subsequent versions of FlashBoot by installing FlashBoot Free
      from https://www.prime-expert.com/flashboot/ and copying this license key
      to the installation folder (such as "C:\Program Files\FlashBoot").
  

  [​IMG]
  [​IMG]
   
  Last edited: 2 Maj 2020
  Poshnjari pëlqen postimin.
 2. VerifiedUsers Overlay
  Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,731
  Pëlqimet:
  970
  Pikë nga trofetë:
  343
  Mua linkun e promo ma bllokon antivirusi. nuk di sa e sigurt mund te jete.
  Dhe nje pyetje kam, di gje pas nje viti cfare behet bllokohet USB apo nuk ka me suport?
   
 3. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,945
  Pëlqimet:
  1,359
  Pikë nga trofetë:
  243
  do ta bej upload zip
  perdore ne ndonje virtual machine

  thjesht kthehet ne free version (po te kthesh daten e pc pass eshte akoma funksionale)

  [​IMG]


  promo install-er eshte vetem per te krijuar links per aktivizim (funksionon dhe offline)
  pasi ta aktivizosh mund te besh backup C:\Program Files\FlashBoot\license_key.xml
  & ta perdoresh me installer (setup/portable) nga faqja official
   
  Last edited: 2 Maj 2020
 4. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,945
  Pëlqimet:
  1,359
  Pikë nga trofetë:
  243
  new promo

  Code:
  https://sharewareonsale.com/s/free-flashboot-pro-100-discount
  
  
  installer:
  http://downloads.sharewareonsale.com/files/SharewareOnSale_Giveaway_FlashBoot_Pro.zip
  
   
  Last edited: 11 Korrik 2020

Shpërndaje faqen

Loading...