1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Flappy Eagle - Loje ne PlayStore me tem termetin

Tema tek 'Projektet Tuaja' e hapur nga Mr darki, 4 Dhjetor 2019.

 1. Mr darki

  Mr darki Anëtar Aktiv

  Postimet:
  162
  Pëlqimet:
  65
  Pikë nga trofetë:
  28
  bofy pëlqen postimin.
 2. KNO3

  KNO3 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  217
  Pëlqimet:
  57
  Pikë nga trofetë:
  38
 3. Mr darki

  Mr darki Anëtar Aktiv

  Postimet:
  162
  Pëlqimet:
  65
  Pikë nga trofetë:
  28
  Mendim?
   
 4. Universal

  Universal Anëtar Aktiv

  Postimet:
  320
  Pëlqimet:
  107
  Pikë nga trofetë:
  53
  sapo e shkarkova, funny :)
   
 5. Mr darki

  Mr darki Anëtar Aktiv

  Postimet:
  162
  Pëlqimet:
  65
  Pikë nga trofetë:
  28
  Ndonje problem ne performance ? Cfare telefoni ke?
   
 6. LEO33

  LEO33 Anëtar

  Postimet:
  39
  Pëlqimet:
  22
  Pikë nga trofetë:
  23
  Loja e lezetshme. Ka pak nevojë për optimization. Grafika në lëvizje duhet më smooth, si Flappy Bird.
  Telefonin e kam Samsung Galaxy S5.
   
 7. Universal

  Universal Anëtar Aktiv

  Postimet:
  320
  Pëlqimet:
  107
  Pikë nga trofetë:
  53
  A3 2017 deri tani mire, po me ngjyrat duhet me shume pune te jete me reale..
   
 8. Mr darki

  Mr darki Anëtar Aktiv

  Postimet:
  162
  Pëlqimet:
  65
  Pikë nga trofetë:
  28
  ok vlla rrofsh
   

Shpërndaje faqen

Loading...