1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Flamuri Kombtar by dns

Tema tek 'Punimet Tuaja' e hapur nga dns, 16 Tetor 2010.

 1. dns

  dns Anëtar i Njohur

  Postimet:
  753
  Pëlqimet:
  59
  Pikë nga trofetë:
  58
  :arrow:


  [​IMG]
   
 2. AstronauT

  AstronauT Anëtar Aktiv

  Postimet:
  276
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  16
  Mir mir ...
   
 3. djtrimy

  djtrimy Anëtar

  Postimet:
  34
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
 4. ProXy

  ProXy Anëtar Aktiv

  Postimet:
  113
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  Mir e ke bo wllaqko
   

Shpërndaje faqen

Loading...