1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Flamuri Kombetar Shqiptar

Tema tek 'Punimet Tuaja' e hapur nga ZeroCooL!, 31 Janar 2012.

 1. ZeroCooL!

  ZeroCooL! Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,863
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  0
  Pershendetje

  e bera kete design te shpejt nuk ka zgjatur me shum se 5min.Nese e gjeni si PSD ose video ne Youtube ateher trego:D

  [​IMG]

  Ja nje Screenshot i PSD-s

  [​IMG]

  Sygjerimet komentet te mirseardhura.
   
 2. -atdhe

  -atdhe Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,378
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  56
  per flamur duhet me punu shum ma shume,qe me dal diqka interesant,effektet spom pelqejn,ai motion blur edhe iner glowi :S

  suksese
   
 3. ZeroCooL!

  ZeroCooL! Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,863
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  0
  Mendimi yt wlla Faleminderit
   
 4. Arsim N.

  Arsim N. Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,928
  Pëlqimet:
  237
  Pikë nga trofetë:
  183
  Eshte diqka e thejshte , suksese n`punimin e ardhshem .
   

Shpërndaje faqen

Loading...