1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Fjalori informatikës v.0.1 Anglisht-Shqip!

Tema tek 'C# // C++ // VisualBasic' e hapur nga boom3rang, 30 Gusht 2010.

 1. boom3rang

  boom3rang Ninja Staff Member Administrator

  Postimet:
  4,521
  Pëlqimet:
  2,130
  Pikë nga trofetë:
  448
  Shkarkimi nuk eshte kry, shkarkoje si duhet pastaj hape njehere me WinRar, dhe aty e ke nje dosje .exe, e hap ate dhe duhet met bo.

  Klm.
   
  ervisivv pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...