1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Fjalor i gjuhës shqipe

Tema tek 'Biseda të Lira' e hapur nga ﴾.﴿, 11 Janar 2019.

 1. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,228
  Pëlqimet:
  928
  Pikë nga trofetë:
  243
  më nevojitet një fjalor i gjuhës shqipe, të jetë botim i ri (updated)
  kush nga ju ka ose di ndonjë që ja vlen
  titulli i librit ose emri i autorit ose dhe ndonjë link online për ta blerë

  flm
   
  Last edited: 11 Janar 2019
 2. ose.al

  ose.al Anëtar Fillestar

  Postimet:
  65
  Pëlqimet:
  15
  Pikë nga trofetë:
  23
  Link: Wikipedia kete kam ne shtepi por e kam blere fizikisht ne Shqiperi.
   
  ﴾.﴿ pëlqen postimin.
 3. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,228
  Pëlqimet:
  928
  Pikë nga trofetë:
  243
  i 2006-ës, shumë i vjetër
   
 4. Nic00B

  Nic00B Anëtar Aktiv

  Postimet:
  112
  Pëlqimet:
  43
  Pikë nga trofetë:
  43
  fjale.al
   
  Fannol Gashi pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...