1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Fjalia me e perfolur koheve te fundit "Ethereum zyrtarisht 550$ ne Shtator" ??

Tema tek 'Ethereum' e hapur nga RedoneyEth, 17 Shtator 2017.

Statusi i temës:
Temë e mbyllur. Nuk mund të postoni.
 1. RedoneyEth

  RedoneyEth Anëtar

  Postimet:
  39
  Pëlqimet:
  10
  Pikë nga trofetë:
  8
  Ne shum faqe te huaja po qarkullon pyetja se sa do jete vlera e "Ethereum" ne Shtator? Pergjigjja e te gjitheve ishe ne fund te keti muaji do arrij 500 euro ! Sa mendoni se eshte e mundur
   
  wolf_mc12 pëlqen postimin.
 2. Pleurat

  Pleurat Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,330
  Pëlqimet:
  584
  Pikë nga trofetë:
  343
  Kjo eshte tema e 6 mduket qe po e hap per etherium.Nuk e di se per cfar qellimi por nese e ke vetem per postime ateher je pran perjashtimit.

  Kjo vlene edhe per juve por edhe per disa antar tjere qe po bejne spam vetem per te arritur kushtet qe kerkohen nga forumi.

  Keni kujdes,ose do te perjashtoheni nga 1 deri 12 muaj,kjo vlene per gjithe.

  TEMA MBYLLET
   
  PirateKS pëlqen postimin.
Statusi i temës:
Temë e mbyllur. Nuk mund të postoni.

Shpërndaje faqen

Loading...