1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Fizikani i njohur Stephen Hawking vdes në moshën 76-vjeçare

Tema tek 'Lajme nga itShqip' e hapur nga LorentK, 14 Mars 2018.

 1. DarKr0x

  DarKr0x Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,476
  Pëlqimet:
  1,107
  Pikë nga trofetë:
  358
  Ne shkoll kam nje djal qe ka humbur shikimin. Eshte nje nga nxenesit me te dalluar. Pse vjen ai ne mesim dhe studion kur ai i vetem nuk mund te vije ne klase dhe te ulet ne nje karrige? Keshtu thua ti?
  Po ta them qe keta njerez jane shembuj per gjithe boten. Puna e madhe dhe sakrifica i shperblehet me sukses.
  Por mendja jote e vogel nuk i kupton keto gjera. Sepse ne boten tende eshte vetem trekendeshi SEO-LEKE-UNE
  Nuk te ve faj. Mendja eshte gje e madhe... kaq e ke sferen kaq mund te llogjikosh...
   
  phoenix, Leutrimi1, BlackEagle dhe 1 anëtarë tjetër pëlqejnë postimin.
 2. DardanDaci

  DardanDaci Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,145
  Pëlqimet:
  832
  Pikë nga trofetë:
  193
  Shum mire me paske studiuar por hala ske mrri askund dhe ti per qfar logjikon a ste pelqen leku ty ?
   
 3. BlackEagle

  BlackEagle Anëtar Aktiv

  Postimet:
  421
  Pëlqimet:
  145
  Pikë nga trofetë:
  43
  reagimi i im nga ky koment
   
 4. iamDardan

  iamDardan Anëtar

  Postimet:
  26
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  3
  rip rip rip rippppp
   

Shpërndaje faqen

Loading...