1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Fitoni Para Nga Youtube dhe Minimumi Pagesave nga 1$ Behu Partner Tani

Tema tek 'Shpenzime dhe Përfitime' e hapur nga bessir, 2 Korrik 2016.

 1. bessir

  bessir Anëtar

  Postimet:
  3
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  Pershendetje Desha te ju informoj rreth ketij Youtube Networker
  Per ata qe duan te merren me youtube menyra me e thjesht e pageses si dhe minimuni i pageses ne paypal eshte 1$ per me shum info keni me posht dhe linkun per aplikim e keni ne fund ....


  Requirements
  • 6.000 Views in last 30 days or High Quality Content
  • No Copyrighted Content or Strikes
  • Atleast 4 videos on the channel
  • Fan Funding disabled (You can enable it again after it becomes globally available)
  Partner Benefits
  • 80% Revenue Share
  • No-Lock in contract (Meaning you can leave the network with 30 day notice)
  • Free Access to Epoxy
  • Free Subscription to Tubebuddy (Star Tier)
  • Free Access to Audio Micro & Epidemic Sound libraries filled with royalty free Music
  • Premium Access to Spreadshirt make your own t-shirts and other apparel!
  • Payments in PayPal, Western Union, Direct Deposit (US) & Check
  • Payment Threshold only 1$ for PayPal, Webmoney & Qiwi Wallet
  • Referral Program that can earn you extra income!
  • Amazing Dashboard With Detailed Statistics & Tools to help you!
  Linku Per Aplikim : https://www.scalelab.com/apply/sraza?referral=81294
   
 2. project1

  project1 Anëtar

  Postimet:
  26
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  13
  Sa paguan oer 1000 views ?
   
 3. bessir

  bessir Anëtar

  Postimet:
  3
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  Paguan njejt sikur adsense veq se ky ka komision 20% te fitimeve i ndal 80% jan te tuat nuk e di sa paguan per 1000 views por eshte njejt sikur adsense
   
 4. rebelisistemit

  rebelisistemit Anëtar i Njohur

  Postimet:
  928
  Pëlqimet:
  78
  Pikë nga trofetë:
  48
  e pse duhet te aplikoje te kjo kur videot i paguan edhe youtube?
   
  phoenix pëlqen postimin.
 5. phoenix

  phoenix Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,562
  Pëlqimet:
  644
  Pikë nga trofetë:
  243
  Po de , pse me pagu kto kur pagun youtube ?
  Amo disa njerz qe nuk i din mir kto pun mujn me ra pre e ktyne kompanive qe mundohen me tmashtru. Se e njejta pun eshte kta fitojn prej youtube dhe ti nalin 20% fitimit e ty ti japin 80%
   
 6. Tanni

  Tanni Anëtar i Njohur

  Postimet:
  811
  Pëlqimet:
  103
  Pikë nga trofetë:
  73
  Sepse youtube nuk pagun me paypal , duhet me prit 1 muj per met ardh checki edhe 2 jav per me thy checkin duhet shume koh me prit. Edhe plus osht adsense osht shum e rrept , a me kto edhe munesh me perdor edhe bot qe me shtu viewsa qe me marr pare ma shum edhe nuk ta bojn ban.
   
 7. Liridoni

  Liridoni Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,576
  Pëlqimet:
  156
  Pikë nga trofetë:
  93
  Ski nevoj check, e verifikon PIN edhe me kredit kart i nxjerr ose payoneer.
   
 8. cezmiaferes

  cezmiaferes Anëtar

  Postimet:
  5
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  A ben per gjuhen shqip? kam shum kanale me tituj shqip a ben?
   
 9. bessir

  bessir Anëtar

  Postimet:
  3
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  Po mesa di une ban
   
 10. Mirvan

  Mirvan Anëtar

  Postimet:
  11
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  Kush me ndihon se si ta qel nje blogger ne Youtube ??
   
 11. Leutrimi1

  Leutrimi1 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  278
  Pëlqimet:
  66
  Pikë nga trofetë:
  38
  blogger n'youtube ?
   
 12. Mirvan

  Mirvan Anëtar

  Postimet:
  11
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  Si te fus video dhe te fitoj para mendoj a duhet te regjistrohem apo si tja bej ??
   
 13. Leutrimi1

  Leutrimi1 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  278
  Pëlqimet:
  66
  Pikë nga trofetë:
  38
  Fol ne PM t'tregoj un kejt cka duhet ose hape nje tem te re
   

Shpërndaje faqen

Loading...