1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Fitoni BTC Prej CryptoTab

Tema tek 'Mësime' e hapur nga Mr.Gh0$T, 14 Korrik 2018.

 1. Mr.Gh0$T

  Mr.Gh0$T Anëtar Aktiv

  Postimet:
  295
  Pëlqimet:
  47
  Pikë nga trofetë:
  38
  Elion1 pëlqen postimin.
 2. Lenci mobile

  Lenci mobile Anëtar Aktiv

  Postimet:
  245
  Pëlqimet:
  61
  Pikë nga trofetë:
  38
  20lek? Ca fitimi ka ne jav kjo 1 euro dmth 4 euro ne muaj apo me shume? :)
   
 3. Mr.Gh0$T

  Mr.Gh0$T Anëtar Aktiv

  Postimet:
  295
  Pëlqimet:
  47
  Pikë nga trofetë:
  38
  Pershendetje i nderuar,
  Ne muaj mund te nxjerresh 1 BTC nese bashkpunon me shokt e tu. :)
  Un vtm sa e testova dhe e shperndava ne forum :)
   
 4. Bushido King

  Bushido King Anëtar i Njohur

  Postimet:
  501
  Pëlqimet:
  158
  Pikë nga trofetë:
  63
  Kjo eshte keq se ta perdor pc browseri tabi i tyne per me ba mining, sikur kjo me ba mining prej browseri ka edhe shume tjera.
  Nese punon me qat pc ose laptop te shkon ngadal nxehet perdoret cpu per mining.Eh me refferalls me pas fiton ashtu ama tjert e hajne e ti fiton.
   
 5. Mr.Gh0$T

  Mr.Gh0$T Anëtar Aktiv

  Postimet:
  295
  Pëlqimet:
  47
  Pikë nga trofetë:
  38
  Jo vlla edhe te tjert fitojn :)
  Po prb esht qe laptopi dhe pc do ngatalsohet pak kur ta kesh aktivizuar ate browser.
   
 6. Klaudioo

  Klaudioo Anëtar Fillestar

  Postimet:
  80
  Pëlqimet:
  26
  Pikë nga trofetë:
  18
 7. Mr.Gh0$T

  Mr.Gh0$T Anëtar Aktiv

  Postimet:
  295
  Pëlqimet:
  47
  Pikë nga trofetë:
  38
  Hi djem me falni per shqetesimin,
  Sapo mora pagesen e dyt 17 cent :p ... nese dikush meret me cryptotab shpresoj qe mos ta leri pas dore .. Sygjeroj ata qe kan laptop/kompjuter te mir le te merren me kete website shpresoj qe do ken shum perfitime :)
  Rrespekte te gjithve.
   
 8. Bushido King

  Bushido King Anëtar i Njohur

  Postimet:
  501
  Pëlqimet:
  158
  Pikë nga trofetë:
  63
  Sa ja vlene me ta lodh cpu per 17cent :eek:
   
  bofy pëlqen postimin.
 9. Rubim

  Rubim Anëtar

  Postimet:
  4
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1

Shpërndaje faqen

Loading...