1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Fitoni 1000+ Subscribers (Shum metod e Leht)

Tema tek 'Mësime' e hapur nga egzonhd, 23 Mars 2015.

 1. egzonhd

  egzonhd Anëtar

  Postimet:
  2
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  (Kjo osht ni metod shum e let per me mar subscribers nYT me Addmefast)
  Per mja nis kti procesi ju duhet mas pakti 10 Points.

  Hapi 1. Shtoni URL e channelit tond edhe bone CPC=10

  Hapi 2. Pastaj Shkoni nYoutube te ....Channel setting>Advance ..... (https://www.youtube.com/advanced_settings) shko nfund te Subscriber Counts ......
  Dhe Selektoje Opsionin ...."Do not display the number of people subscribed to my channel"

  Hapi 3. Pastaj e leni qashtu edhe ju i fitoni 50+ Subscribers............(pas disa oresh ose minutav) edhe e shihni qe Addmefast e ka blloku qat link. Qka boni ju tash ...

  Hapi 4. Shkoni qaty te....Channel setting>Advance perseri edhe klikoni ..............."Display the number of people subscribed to my channel"
  pastaj shkoni perseri ne AddMeFast edhe klikoni Unblock your channel

  Hapi 5
  . Dhe vazhdoni me Hapin = 2

  Dmth Kjo metod nuk ju hargjo juve pik. Nuk muni mi pa te My Sites nAddmefast sa veta kan kliku por muni mi pa te Subscibers veq shtohen n'channel.

  Nese keni naj pytje mvjen mir me ju nimu.

  Ju falimderit shpresoj qe keni kutpu, ky osht postimi jem i par nforum, munet me pas postu dikush ma heret ket metod me mfal :)
   
 2. DailyTeCh

  DailyTeCh Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,548
  Pëlqimet:
  168
  Pikë nga trofetë:
  83
  Me duket qe ska sen nga keta Subscribersa shumica e tyne pas nje ose dy dite ta bejn Unsubscribe, ndoshta edhe gabim jam kam provu por ska par rezultat... Arrin nje shifer por ska sen prej tybe askush ste shikon videot.
   
 3. bmwplako

  bmwplako Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,684
  Pëlqimet:
  660
  Pikë nga trofetë:
  243
  kto subscribers t addmefast senn svynn ma mir oshtt mi pas 10 origjinal sesa 100 qesii..
  po ju flas nga pervojaa.
   
  Misteriozi pëlqen postimin.
 4. egzonhd

  egzonhd Anëtar

  Postimet:
  2
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  Nuk vyn se se nuk ti shikojn videot po apet numri i subscribers ndikon te shikust qe po ta kqyrin videon per her tpar, edhe une pi pervojes po flas
   
 5. bmwplako

  bmwplako Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,684
  Pëlqimet:
  660
  Pikë nga trofetë:
  243
  une me add,, kom pas 345sub.. per 2 dit i kom bo.. mirpo mas 1muje as njo ska mbett..
   
 6. oxkos Webmaster

  oxkos Webmaster Anëtar Aktiv

  Postimet:
  150
  Pëlqimet:
  72
  Pikë nga trofetë:
  38
  Puna ketu eshte qe ti ben subscribers duke i shty tjert ta bejn subscribe kjo metod nuk ben.
  Ti mund ti kesh 10K subs me addmefast qe i ben me kalimin e kohes por jan kot kto subs.
  Puna eshte qe ti duhet te krijosh subs qe jan te intersuar ne ate qe publikon jo fake qe skan asnje domethenje, une shof edhe nga ata qe thone ta bejm sub 4 sub dhe kro metoda jan humbje kohe dhe me vjen keq qe them por realiteti eshte ky.
  Te kesh subs real ka domethenje te madhe sepse nga 100% fansa real ke mundesi te klikojn ne link nga 65%+ deri ne 87% varesisht nga videoja ndersa ne fake smud te kesh as 1% klikime sepse ne fund te fundit te gjithe ju qe shkembeni subs beni njetin qellim apo keni te njejtin qellim qe nuk funksionon kurr.

  Ju lutem Vllazni mos humbni kohe me gjesende qe sia vlen ta humbni kohen, punoni per metoda qe kan suksese.
   
 7. GameOver

  GameOver Anëtar Aktiv

  Postimet:
  468
  Pëlqimet:
  150
  Pikë nga trofetë:
  53
  Kjo tem te koka e vitit 2015 nuk di pse po hupni kohe me i hap kto tema kaq t vjetra.
   
 8. Klaudioo

  Klaudioo Anëtar Fillestar

  Postimet:
  77
  Pëlqimet:
  26
  Pikë nga trofetë:
  18
  a funksionon me video kjo menyr nqs e di dikush apo vetem me subs
   
 9. oxkos Webmaster

  oxkos Webmaster Anëtar Aktiv

  Postimet:
  150
  Pëlqimet:
  72
  Pikë nga trofetë:
  38
  vlla AddmeFast eshte humbje kohe, nese ke kohe me humb palidhje pa keqkuptime vllazni ateher filloni me addmefast.
  Subscribers me marr ke 2 mundesi

  1 me pune, kushtim, durim dhe te mesosh sa me shume kerkim keyword, krijim te videove te mira
  2. Me pages , channelin mund ta zhvillosh edhe duke paguar por varet nga bugjeti.

  Me addmefast them prap as mos e humbni kohen mu merr.
   
  Klaudioo pëlqen postimin.
 10. Klaudioo

  Klaudioo Anëtar Fillestar

  Postimet:
  77
  Pëlqimet:
  26
  Pikë nga trofetë:
  18
  a nuk rankohet channel nqs kam shum subs ??sepse vetem per kete e dua addmefast
   
 11. oxkos Webmaster

  oxkos Webmaster Anëtar Aktiv

  Postimet:
  150
  Pëlqimet:
  72
  Pikë nga trofetë:
  38
  jo channel rankohet me subs, comments dhe video views, tags,description titulli i videos,backlinks te gjitha luajn faktore
   
  Klaudioo dhe BlackEagle pëlqejnë postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...