1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Problem i Zgjidhur Fito sado pak para nga adyou.me

Tema tek 'Shpenzime dhe Përfitime' e hapur nga Omerr, 14 Shkurt 2017.

 1. Omerr

  Omerr Anëtar i Njohur

  Postimet:
  681
  Pëlqimet:
  286
  Pikë nga trofetë:
  108
  ahmet123 ka 2 muaj qe banned skam mar poashtu me support kam kontaktu sum kan shfaq problem nllogari met mira ,
  DailyTech mund tarish pej 500 dej 1000 vizita.

  Sent from my Lenovo A2010-a using Tapatalk
   
 2. Astritii

  Astritii Anëtar Aktiv

  Postimet:
  164
  Pëlqimet:
  35
  Pikë nga trofetë:
  28
  Metode shume e mire, po vps nuk kam qysh e di ato kushtojne me pare, edhe ne kete metode a bon me perdore traffic exchange tjera p.sh hitleap, websyndic
   
 3. FlexMan

  FlexMan Anëtar Aktiv

  Postimet:
  178
  Pëlqimet:
  10
  Pikë nga trofetë:
  18
  Omerr pëlqen postimin.
 4. Omerr

  Omerr Anëtar i Njohur

  Postimet:
  681
  Pëlqimet:
  286
  Pikë nga trofetë:
  108
  Nuk esht problem dot ndihmoj me spaku 2 VPS .
   
 5. Astritii

  Astritii Anëtar Aktiv

  Postimet:
  164
  Pëlqimet:
  35
  Pikë nga trofetë:
  28
  Faleminderit
   
  Omerr pëlqen postimin.
 6. Lekosta

  Lekosta Anëtar Aktiv

  Postimet:
  467
  Pëlqimet:
  138
  Pikë nga trofetë:
  43
  Gjithsesi presim payment proff,gjithashtu withdraw mund te beni edhe pa i bo $50,mirpo nese i bon withdraw $50 athere nuk paguan Fee,prandaj po pret ky,gjithsesi tpresim kur i bon ky $50 e tshohim a e kan pagu,ishalla na lajmron.

  Gjithsesi te prift e mbara,e mos u nevrikos qe pot komentojm e po presim payment proff,pasi qe sdeshirojm te hupim koh kot..
   
  v1s4r pëlqen postimin.
 7. Omerr

  Omerr Anëtar i Njohur

  Postimet:
  681
  Pëlqimet:
  286
  Pikë nga trofetë:
  108
  Nga e bere ti payment me pak se 50 nuk jam i detyrum tet genjej i nderuar .

  Per pages gjithsesi do ju tregoj . shum her ekam permend
  Por jam duke mledh kredi njeher !
  Met mira
   
 8. Lekosta

  Lekosta Anëtar Aktiv

  Postimet:
  467
  Pëlqimet:
  138
  Pikë nga trofetë:
  43
  Sepse kurku nuk pash sa eshte minimumi i withdraw,vetem qe per shuma deri ne $50 nuk paguan Fee,nese e ke par diku ti ma trego dhe nese jam gabim e pranoj nuk eshte ndonje gje e madhe.
  Ja nje paymentproff qe pash diku ne nje forum:
  http://thebot.net/threads/adyou-me-payment-proof-3-50-dollars-07-01-2016.347506/
  http://thebot.net/threads/adyou-me-payment-proof-14-04.363376/

  Gjithashtu kerko ne google: adyou.me payment proff dhe hyr tek images,ka shume foto duke fillu nga 2$ e me larte.
  Gjithashtu nuk lejohet traffic exchange,qe menyra qe e je duke e bere ti nuk lejohet lexo ketu: https://adyou.me/terms

  Provoje withdraw tani sa nuk eshte vone...
   
 9. DarKr0x

  DarKr0x Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,453
  Pëlqimet:
  1,081
  Pikë nga trofetë:
  358
  Faqja mund te jete OK por pagesa eshte ne medyshje pasi eshte kundra rregullave :)

  Eshte si te themi adsense scam apo jo ? Nese perdorim CJ...
   
  ahmet123 pëlqen postimin.
 10. Lekosta

  Lekosta Anëtar Aktiv

  Postimet:
  467
  Pëlqimet:
  138
  Pikë nga trofetë:
  43
  Metoden qe pe perdor ky i bie te jete kunder rregullave,mirpo kta nuk meren me ty se si je duke punuar ti,deri ne momentin kur ben kerkes per terheqe te parave,athere fillojn te te shqyrtojn se si i fitove ato,dhe kur e shohin qe traffic fake po marin atehere besoj qe pritet Banned.
  Gjithashtu besoj e pave qe payment proff kan mar edhe me pake se $50 ,mirpo me dhimset ky per kohen qe humb nese nuk ja bejne pagesen.me mire ti maresh nga $2 nga $2 sese pernjehere $50 sepse mund te ta fusin :)
   
 11. Omerr

  Omerr Anëtar i Njohur

  Postimet:
  681
  Pëlqimet:
  286
  Pikë nga trofetë:
  108
  Pritni be bajni durim sabr do ju informoj sa te arij shumen !!


  Sent from my Lenovo A2010-a using Tapatalk
   
 12. Omerr

  Omerr Anëtar i Njohur

  Postimet:
  681
  Pëlqimet:
  286
  Pikë nga trofetë:
  108
  [​IMG]
  Shikoje mir i nderuar Lekosta si the ti qe esht nder 50$ ..
  Mos diskuto kur nuk je interesu reth ksaj metode .

  Met Mira

  Sent from my Lenovo A2010-a using Tapatalk
   
  Last edited: 17 Shkurt 2017
  Lekosta pëlqen postimin.
 13. Igli

  Igli Anëtar Aktiv

  Postimet:
  108
  Pëlqimet:
  33
  Pikë nga trofetë:
  28
  Bleva 1.5 milion points 2$. Vetem 0,5$ bera sja vlen. :p
   
  Omerr pëlqen postimin.
 14. Lekosta

  Lekosta Anëtar Aktiv

  Postimet:
  467
  Pëlqimet:
  138
  Pikë nga trofetë:
  43

  Po te jap Pelqej,gjithashtu edhe te kerkoj nje falje publike para gjithe forumit.
  Mirpo te them edhe une ty,KURRE mos posto nje metod si te fitojm para pa e postuar edhe nje payment proff qe je paguar nga ajo metod,pasi keshtu behen tutorialet (shiko gjith forumet e medhaja,ne tutorial perfshihet edhe payment proff,jo si ti kur tma bejne pagesen e postoj,po nese nuk te paguajn e te bejne banned ? fshihet e gjith tema dhe gjith mundi i antareve te tjer qe kan nisur te punojne me te),gjithashtu nga kerkimet ne google me metoden tendee mer BANNED.
  Gjithsesi jam interesuar reth ksaj metode,po flas per metoden tende qe e ke postuar,pash BANNED,mirpo presim qe te paguhesh,beso qe me behet qejfi,dhe menjere do filloj vete,gjithashtu edhe nje Kerkim falje do te beje per ty,publikisht jo ne PM.

  Metodat tjera kur i poston,mere pagesen e par nga ajo metod,pastaj na publiko edhe neve,sepse keshtu nuk ia vlen
   
  v1s4r dhe Omerr pëlqejnë postimin.
 15. AlbaNi1

  AlbaNi1 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  237
  Pëlqimet:
  78
  Pikë nga trofetë:
  38
  A nuk e paske lan forumin a ? Hahahaha... Mirse u ktheve :)
   
 16. Omerr

  Omerr Anëtar i Njohur

  Postimet:
  681
  Pëlqimet:
  286
  Pikë nga trofetë:
  108
  Mir set gjeta Alban .
  Per vete me gjith deshir nuk dot doja te jem antar me teper. !
  Por pas insistimit te disa antarve dashamir hatri tyre perseri jam ktu ;)

  Mir Mbetsh :)

  JU lus mos te formohet ne CHAT edhe kjo tem . !
   
  AlbaNi1 pëlqen postimin.
 17. DailyTeCh

  DailyTeCh Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,819
  Pëlqimet:
  232
  Pikë nga trofetë:
  83
  Nga kjo faqe mund te fitohen lek, por menyra se si e ke sqaru mendoj qe esht 90% rrezik per banned ... otohits esht rrezik me perdore,un ne youtube kam mar disable monetize sepse futa nje link aty..
   
  ahmet123 pëlqen postimin.
 18. ahmet123

  ahmet123 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  302
  Pëlqimet:
  51
  Pikë nga trofetë:
  38
  njejt si hitleap be
   
  DailyTeCh pëlqen postimin.
 19. Astritii

  Astritii Anëtar Aktiv

  Postimet:
  164
  Pëlqimet:
  35
  Pikë nga trofetë:
  28
  Perveq metodes sot gjate dites kam marrur edhe 2 VPS siç ka premtuar antari Omerr , faleminderit shume.
   
  Omerr pëlqen postimin.
 20. Omerr

  Omerr Anëtar i Njohur

  Postimet:
  681
  Pëlqimet:
  286
  Pikë nga trofetë:
  108
  Si informat i bana withdraw ende jan Pending .
  [​IMG]
   
  shteti pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...