1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Problem i Zgjidhur Fito sado pak para nga adyou.me

Tema tek 'Shpenzime dhe Përfitime' e hapur nga Omerr, 14 Shkurt 2017.

 1. Omerr

  Omerr Anëtar i Njohur

  Postimet:
  676
  Pëlqimet:
  285
  Pikë nga trofetë:
  108
  Si nje metod te re.
  Desha ta prezantoj adyou .me (bashkoni linkun) .
  Ka 2 muaj qe merem me kete metod dhe do te shoh qe ado te funksionon deri tash kam aritur 47$ .
  Pyetja eshte si ikam aritur ?


  Gjithqka qe duhet jan : 1, Nje llogari ne otohits.net
  2. Se paku 5 VPS deri 10
  Si behen pagesat ne kete firme ?
  Ne foto tregohet se si behet pagesa .
  [​IMG]


  Duhet qe se pari te kemi fituar kredite ne otohits
  Pastaj krijojm deri 3 linqe ose i shkurtojm keto linqe ne adyou .me
  Pastaj E shtojm linkun ne otohits.net dhe e bejm Hide Refer .
  Ne menyren me posht :
  [​IMG]

  Dmth merni e shkurtoni 1 link e merni kopy dhe e vendosni si ne foton me lart :
  [​IMG]
  [​IMG]

  Pyetja esht si te fitojm kredite . !
  Tash do tju tregoj !!
  Ne foton me posht tregon menyrat . !
  [​IMG]
  [​IMG]
  E downladoni njeren qe ju duhet ne desktop ose ne vps hyni aty e instaloni dhe e jepni emailin tuaj dhe passin e otohits.net
  Ben mir te keni +5 VPS . !!

  Sa i perket pageses e kam permend edhe me posht paguan kur te arish 50$ dhe un kam shumen prej 47$ qe kam aritur me kete metod dhe nuk jam i pari e as i fundi qe punoj me ket metod dhe ska fare reziku por do ta shohim te pagesa . !
  Un per vete menyren e pageses e kam me Payoneer .
  Kjo metod besoj qe ka funskionu dhe vazhdon te funksionon .
  Ne pagesa besoj qe do te paguaj po me duhet edhe 3$ per pages
  Kshtu qe ngadal ngadal do fitojm .
  Dhe do pres pagesen .

  Gjithashtu si fund nuk dua kritika nese ju pelqeu metoda pelqejeni dhe nese keni ndonje gje ku keni ngecur kerkoni ndihm sesht problem . !


  Met Mira . !   
  Juxhin, Valdrin Miftari, DailyTeCh dhe 4 anëtarë tjerë pëlqejnë postimin.
 2. Best Answer:
  Post #46 by Igli, 21 Shkurt 2017
 3. Lekosta

  Lekosta Anëtar Aktiv

  Postimet:
  467
  Pëlqimet:
  138
  Pikë nga trofetë:
  43
  Metoda qenka e mir,do ta provoj pse jo,mirpo kerkoj nga ti qe ,kur ta maresh pagesen ta besh nje screenshot,nese nuk mer poashtu te na lajmerosh qe te mos humbim koh,gjithsesi flm shum. Gjithashtu ish kon mir staffi ne regullore me shtu screenshot personat qe postojn metoda te fitimit te $$
   
 4. Omerr

  Omerr Anëtar i Njohur

  Postimet:
  676
  Pëlqimet:
  285
  Pikë nga trofetë:
  108
  Ne cdo metod timen kam perdor poashtu screenshota poashtu edhe video .
  Po gjithsesi screenshoti pageses vjen apo jo do ju informoj . !
   
 5. immortal.boy

  immortal.boy Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,732
  Pëlqimet:
  305
  Pikë nga trofetë:
  213
  Kur t arrish 50$, edhe te besh withdraw ateher do e provojme. Nese rezulton e sakte.
  Flm qe e shperndave me ne.
   
  Omerr pëlqen postimin.
 6. Omerr

  Omerr Anëtar i Njohur

  Postimet:
  676
  Pëlqimet:
  285
  Pikë nga trofetë:
  108
  ja tash edhe 2$ mbeten po ju sugjeroj ju paksa filloni te punoni me metoden , mos prisni deri ne pages se paku do fitoni diqkka .!

  Met mira . !
   
 7. kushtrim94

  kushtrim94 Anëtar Fillestar

  Postimet:
  55
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  8
  a duhesh me fut pare nkta a qka ?
   
 8. Omerr

  Omerr Anëtar i Njohur

  Postimet:
  676
  Pëlqimet:
  285
  Pikë nga trofetë:
  108
  jo i nderuar ktu fiton para duke klikuar ne linkun e shkurtuar dhe pastaj parat shtohen ne llogarin e adyou.me !
  Shiko ndiqe mesimin apo metoden me radh .

  Met Mira
   
  kushtrim94 pëlqen postimin.
 9. Lekosta

  Lekosta Anëtar Aktiv

  Postimet:
  467
  Pëlqimet:
  138
  Pikë nga trofetë:
  43
  Mesa po shoh,nuk eshte Minimumi $50 per terheqje,mirpo deri ne $50 terheqjen nuk paguan Fee,pra provoje ate shum qe e ke se paku te shohim a jan scam apo te vertet,gjithashtu a je i sigurt qe keto klikime jan real e jo fake mos po marim banned sapo bojm kerkesen per withdraw
   
 10. Omerr

  Omerr Anëtar i Njohur

  Postimet:
  676
  Pëlqimet:
  285
  Pikë nga trofetë:
  108
  Jan reale i nderuar nuk jan fake !!
  Kam kontaktu edhe me Support per pages nuk me kan shfaq ndonje problem !

  Sent from my Lenovo A2010-a using Tapatalk
   
 11. Valdrin Miftari

  Valdrin Miftari Anëtar i Njohur

  Postimet:
  800
  Pëlqimet:
  18
  Pikë nga trofetë:
  38
  Omerr bravo, nje nder antaret me profitabil :)
   
  Omerr pëlqen postimin.
 12. Omerr

  Omerr Anëtar i Njohur

  Postimet:
  676
  Pëlqimet:
  285
  Pikë nga trofetë:
  108
  Ju uroj suksese te gjithve .
  Faleminderit nga ana jote.
   
 13. immortal.boy

  immortal.boy Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,732
  Pëlqimet:
  305
  Pikë nga trofetë:
  213
  Omerr e more pagesen e pare ? nese po mund te shperndash screenshot?
  Nese jo me mire do ishte qe cdo metode qe te shperndahet se pasku te jete e testuar .
   
 14. Omerr

  Omerr Anëtar i Njohur

  Postimet:
  676
  Pëlqimet:
  285
  Pikë nga trofetë:
  108
  Un e permenda qe foto e pageses do e qes ska nevoj te perseritet me shum me duhet edhe pak se otohits shum pak vizita dergon.
   
 15. shteti

  shteti Anëtar Aktiv

  Postimet:
  112
  Pëlqimet:
  60
  Pikë nga trofetë:
  38
  I kam gadi 2 VPS + 2M+ otohits pionts :D:cool:
  gjithsesi po pres ndonje prof te pageses se jam djegur disa here me keto fake views (TE ) duke mar BAN
   
 16. shteti

  shteti Anëtar Aktiv

  Postimet:
  112
  Pëlqimet:
  60
  Pikë nga trofetë:
  38
  Sa vizita dergon nga OTOHITS ne dite , dhe sa eshte fitimi ditor?
   
 17. Omerr

  Omerr Anëtar i Njohur

  Postimet:
  676
  Pëlqimet:
  285
  Pikë nga trofetë:
  108
  mvaret sa kredite dergon un ndit qoj pej 100k dej 200 manej vizita mar diku 100 200

  Sent from my Lenovo A2010-a using Tapatalk
   
  shteti pëlqen postimin.
 18. Omerr

  Omerr Anëtar i Njohur

  Postimet:
  676
  Pëlqimet:
  285
  Pikë nga trofetë:
  108
  Banned ska un 5M kredite kam investu nadyou.me

  Sent from my Lenovo A2010-a using Tapatalk
   
 19. Lekosta

  Lekosta Anëtar Aktiv

  Postimet:
  467
  Pëlqimet:
  138
  Pikë nga trofetë:
  43
  Mesa pash ne disa forume te huaj,otohits jan fake views.
  Gjithsesi lexoje edhe me larte mund ta besh terheqjen edhe pa i bo $50 vetem qe do te mari disa fee
   
 20. ahmet123

  ahmet123 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  302
  Pëlqimet:
  51
  Pikë nga trofetë:
  38
  po jan fake edhe ta bojn ban shum shpejt, duhet real traffic naper fb twiiter
   
 21. DailyTeCh

  DailyTeCh Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,788
  Pëlqimet:
  218
  Pikë nga trofetë:
  83
  1milion i kam ne otohits sa mund te nxjerr nga ky trafik..
   

Shpërndaje faqen

Loading...