1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Fito para pa investuar

Tema tek 'Shpenzime dhe Përfitime' e hapur nga Klodi_al, 16 Korrik 2021.

 1. Klodi_al

  Klodi_al Anëtar

  Postimet:
  33
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  8
  Persh miq desha te ndaj me ju nje program qe fiton para.
  Shpresoj te mirkuptohemi
  Quhet Stromgain si ta beni fitimin ky app te jep mundesi te germon disa btc dhe ti terheqni ato maksimumi 10$ per terheqje pasi ti merni kto duhet ti investoni duke bere Trandes dmth Bli shit Si forex
  Germimi duhet te aktivizohet cdo 4 or esht reale pastaj varet nga ju fitimi
  Esht shum i mir sepse ben germim vet dhe investo direkt.
  Mund ta shikoni
  https://app.stormgain.com/
   
  Last edited by a moderator: 16 Korrik 2021
  Aldi1234 pëlqen postimin.
 2. Aldi1234

  Aldi1234 Anëtar Fillestar

  Postimet:
  79
  Pëlqimet:
  13
  Pikë nga trofetë:
  18
  E ka provuar ndonji qe njeh me terheq para? Me sa kampa per germimin e kriptovalutave ne telefon esht pothujse e pamundur ose ka shum pak fitim . ne nje video kam pa qe me an te telefonit mund te nxirrje 3 lek ne 24 or dhe , flm qe e shperndave un po e provoj.
  kte kam par.
   
  Klodi_al pëlqen postimin.
 3. cospa

  cospa Anëtar

  Postimet:
  3
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  3
  ky paska instaluar xmrigun ne termux
   
 4. cospa

  cospa Anëtar

  Postimet:
  3
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  3
  ANDROID XMRIG COMPILLING AND USAGE STEPS

  - install termux;
  Commands:
  - apt upgrade;
  - apt update;
  - exit;
  - apt install build-essential cmake make git;
  - exit;
  - git clone https://github.com/xmrig/xmrig
  - cd xmrig;
  - mkdir build;
  - cd build;
  - cmake .. -DWITH_HWLOC=OFF -DWITH_OPENCL=OFF -DWITH_CUDA=OFF;
  - make; (take a coffee) ;


  kur te mbaroj procesi make 100% mbylle , hape aplikazionin termux dhe shkruaj

  ./xmrig/build/./xmrig -a rx --randomx-mode=light --cpu-no-yield --threads=4 -o rx-asia.unmineable.com:3333 -u XLM:GDQP2KPQGKIHYJGXNUIYOMHARUARCA7DJT5FO2FFOOKY3B2WSQHG4W37:267701217.Myphone -p x pause
  ndrysho parametrat me tuajat
  Now, configure config.json file (in the same folder of the compilled xmrig executable):
  - nano config.json;

  And when it's done:

  ./xmrig
   
 5. Aldi1234

  Aldi1234 Anëtar Fillestar

  Postimet:
  79
  Pëlqimet:
  13
  Pikë nga trofetë:
  18
  nuk ja vlen mundimi me e be per fitimin qe ka
   
  Poshnjari pëlqen postimin.
 6. ALBKOS Marketing

  ALBKOS Marketing Anëtar Fillestar

  Postimet:
  98
  Pëlqimet:
  43
  Pikë nga trofetë:
  18
  Po un e perdor per gati nje jave kam fituar 10$.u be gati 2 jave dhe prape 10$ ka ngelur nuk eshte rritur fare se kuptoj pse.
   
 7. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,933
  Pëlqimet:
  1,044
  Pikë nga trofetë:
  343
  Puna e kesaj eshte si ajo historia me pinokun. Mbilli te shtohen :p
   
  ALBKOS Marketing pëlqen postimin.
 8. Yllka

  Yllka Anëtar Aktiv

  Postimet:
  105
  Pëlqimet:
  24
  Pikë nga trofetë:
  28
  Une e perdor por eshte ne baze te cmimit te Btc
   
 9. Yllka

  Yllka Anëtar Aktiv

  Postimet:
  105
  Pëlqimet:
  24
  Pikë nga trofetë:
  28
  Me shume ja vlen Bling Financial Games sesa Stormgain apo Cryptotab
   
  ALBKOS Marketing pëlqen postimin.
 10. ALBKOS Marketing

  ALBKOS Marketing Anëtar Fillestar

  Postimet:
  98
  Pëlqimet:
  43
  Pikë nga trofetë:
  18
  per cfare ka te beje Bling Financial Games?
   
 11. Klodi_al

  Klodi_al Anëtar

  Postimet:
  33
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  8
  Duhet te beni terheqjen pasi ti fitoni 10$
  Sepse eshte fitim i Btc pasi btc po peson humbje pradaj nuk ke rritje
   
 12. Aldi1234

  Aldi1234 Anëtar Fillestar

  Postimet:
  79
  Pëlqimet:
  13
  Pikë nga trofetë:
  18
  a ke bo terheqje?
   
 13. Yllka

  Yllka Anëtar Aktiv

  Postimet:
  105
  Pëlqimet:
  24
  Pikë nga trofetë:
  28
  Jane disa lojra qe i shkarkon ne Play Store dhe fiton duke luajtur, dhe terheqjen e btc e ben ne Coinbase pasi jane te lidhura
   
  Klodi_al pëlqen postimin.
 14. Klodi_al

  Klodi_al Anëtar

  Postimet:
  33
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  8
  E provova Ishinte shum mir pavarsisht dihet pagesat jan te vogla
   
 15. Yllka

  Yllka Anëtar Aktiv

  Postimet:
  105
  Pëlqimet:
  24
  Pikë nga trofetë:
  28
  Te vogla por japin me shume se cryptotab apo stormgain. Une kam heq dore nga keto 2, po merem me shume me keto lojrat kur kam kohe te lire.
  Ka dhe shume lojra te tjera dhe per crypto te tjera, jo btc.
  Po te te duhen me thuaj te ti nis me emra ne Dm sepse referal nuk eshte se te ben pune
   
 16. ALBKOS Marketing

  ALBKOS Marketing Anëtar Fillestar

  Postimet:
  98
  Pëlqimet:
  43
  Pikë nga trofetë:
  18
  Sa mendon qe mund te fitosh ne muaje me kete metode? @Yllka
   
 17. Yllka

  Yllka Anëtar Aktiv

  Postimet:
  105
  Pëlqimet:
  24
  Pikë nga trofetë:
  28
  Bling financial ka ekzaktesisht 6 lojra. Secila loje te lejon te luash 15 here cdo 8 ore qe i bie totali te luash 90 here. Piket ti jep vete loja por po mar nje mesatare 3000 pike. (Edhe nese nuk e kalon nivelin, piket i fiton). Tani 90 loja * 3000 pike bejne 270000 pike.
  270000 per 8 ore, ne 24 ore i bie 810000 pike
  810000=0.0000081 keshtu e llogarit programi i Bling Financial

  Nese Stormgain apo Cryptotab te jep me shume se kaq ne 24 ore atehere ke te drejte.
  P.S. ndjese nese kam bere ndonje gabim ne llogaritje
   
 18. Rafet Maxhuni

  Rafet Maxhuni Anëtar i Njohur

  Postimet:
  758
  Pëlqimet:
  60
  Pikë nga trofetë:
  58
  sja vlen se ta losh telefonin ta tesh keshtu qe nuk ja vlen se pak ka shum nga kjo loje
   
 19. Mr.Gh0$T

  Mr.Gh0$T Anëtar i Njohur

  Postimet:
  653
  Pëlqimet:
  199
  Pikë nga trofetë:
  73
  Kam degju dhe km pa ne internet qe Stormgain esht vetem nje scam, por puna osht qe kam bo 10 USDT dhe provoj ti terheq dhe thot qe minimumi per te terheq esht 35 USDT por aty ne mining thot qe minimu per me terheq osht 10 USDT , nese ke naj Proof qe ky Stormgain nuk esht scam ju lutem shperndaheni me ne,,, se nuk mund te humbim kohen nese osht scam se do na kushtohet koha se do e lem hapur dhe sdo merremi me asnj pun ;p
   

Shpërndaje faqen

Loading...