1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Fito para online !

Tema tek 'Shpenzime dhe Përfitime' e hapur nga DarKr0x, 16 Korrik 2014.

 1. DarKr0x

  DarKr0x Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,451
  Pëlqimet:
  1,081
  Pikë nga trofetë:
  358
  Pershendetje,
  besoj se disa prej jush e njohin fiverr.com
  Ky website te lejon te blesh gjera te cilat jane te gjitha nga 5$ dhe te lejon qe ti te shesesh sherbimet e tua.
  Regjistrohuni, krijoni nje Gig dhe beni $ tani.Secili e ka dicka qe eshte i mire,prandaj shfrytezojeni kete gje.Une kisha 4 porosi po si kisha pare :p Mund te kisha fituar 20$.Nese eshte ide kreative mund te besh me qindra dollare.
  Link:
  Code:
  http://www.fiverr.com/
  Gjithe te mirat. :)
   
  ano0n dhe T-Bone pëlqejnë postimin.
 2. MIRLIND.J

  MIRLIND.J Anëtar i Njohur

  Postimet:
  684
  Pëlqimet:
  115
  Pikë nga trofetë:
  63
  fiverr asht diqka fantastike thjesht kur te ki kohe e krijon ni gig edhe del diqka :D e mira e ksaj asht se ne qfardo gjeje qe ki kreativitet mundesh me kriju naj ofert , sidomos dizajni dhe webdizajni ne pergjithesi shkojn ma shum ktu , por edhe oDesk edhe Elance jan te mira thjesht se pari asht me msu diqka si pershembull dizajn , webdizajn etj, se per pune si freelancer ka website sa te duash.
   
  DarKr0x pëlqen postimin.
 3. T-Bone

  T-Bone Anëtar

  Postimet:
  3
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  3
  Faleminderit qe e ndave me ne.
   
  DarKr0x pëlqen postimin.
 4. EmcCadch3

  EmcCadch3 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  222
  Pëlqimet:
  12
  Pikë nga trofetë:
  33
  Nuk pe kuptoj shum mirë
   
 5. DarKr0x

  DarKr0x Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,451
  Pëlqimet:
  1,081
  Pikë nga trofetë:
  358
  Ik pi kafe nga hidherimi ca te them une.Shume qarte eshte shpjeguar.
   
 6. Tanni

  Tanni Anëtar i Njohur

  Postimet:
  811
  Pëlqimet:
  103
  Pikë nga trofetë:
  73
  E njejte me kto eshte edhe seoclerks.com perveqse ktu mundesh me caktu qmimin.
   
 7. SerialCode

  SerialCode Anëtar i Njohur

  Postimet:
  513
  Pëlqimet:
  17
  Pikë nga trofetë:
  38
  Ka kohe qe e njoh kete faqe dhe te them te drejten ai qe ka kohe dhe kreativitet ose din te punoj nje nga ato gjerat qe kerkohen aty, me te vertet munden te krijon para te mira.
   
 8. EmcCadch3

  EmcCadch3 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  222
  Pëlqimet:
  12
  Pikë nga trofetë:
  33
  ku po mendon ti ?
  edhe a ka ndonje video per te spjeguar me mire
  flm vlla
   
 9. SerialCode

  SerialCode Anëtar i Njohur

  Postimet:
  513
  Pëlqimet:
  17
  Pikë nga trofetë:
  38
  Ne qofte se e njeh mire gjuhen angleze pa problem mundem me gjet video qe e shpjegon mire punen me fiverr, por ne qofte se nuk e njeh mire edhe e kerkon ne shqip athere duhet te kontaktosh me kete person ne youtube dhe besoj qe mundet me tkry pune sepse e njeh shume mire fiverr.
  Code:
  https://www.youtube.com/channel/UCXx3DFB_JWsOTrZaSLqWEoQ
  Edhe pse videot i ka ne gjuhen angleze shkruaj ne shqip dhe besoj qe te ndihmon.
   
 10. EmcCadch3

  EmcCadch3 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  222
  Pëlqimet:
  12
  Pikë nga trofetë:
  33

Shpërndaje faqen

Loading...