1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Fito Para Online / dedi.al

Tema tek 'Ueb Hosting dhe Domaine' e hapur nga DardanDaci, 16 Maj 2019.

 1. DardanDaci

  DardanDaci Anëtar i Njohur

  Postimet:
  923
  Pëlqimet:
  631
  Pikë nga trofetë:
  173
  Pershendetje

  Kemi lansuar programin e "Affilates" ku ju do të keni mundësine që te fitoni para duke referuar klient tek ne.

  Si funksjonon ?

  Shum e thjesht , gjate regjistrimit tek dedi.al , ne zonen e klientit e keni ne menu "Affilates" aktivizoni dhe brenda do te gjeni një link unik prej të cilit dhe bëhen regjistrimet nga klintet e tjere , permes ati linku ju numërohen vizitat regjistrimet dhe blerjet qe i referoni ju tek ne.
  Ne përdoim cookies , dhe nuk është e domosdoshme qe klienti te blej menjeher perkundrazi cookies ruhen per 90 dite dhe nese gjatë asaj periudhe ai/ajo blen tek ne nje produkt, ju automatikisht fitoni komisionin tuaj.

  Komisioni qe ne paguajm per ju eshte: 50% , pra nese ju referoni një klient dhe ai/ajo blen një produkt në vlerë prej 10euro , ju automatikisht fitoni 5euro ne llogarine tuaj.

  Shuma e tërheqjes është 50EURO ,
  Ju do të jeni në gjendje të kërkoni një tërheqje sapo bilanci juaj të arrijë shumën minimale të kërkuar prej €50.00EUR.  Për qdo pyetje ose pakjartsi na kontaktoni
  Dardani
  [​IMG]
  https://dedi.al
   
  @science, Universal, Poshnjari dhe 2 anëtarë tjerë pëlqejnë postimin.
 2. RexhepS

  RexhepS Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,373
  Pëlqimet:
  390
  Pikë nga trofetë:
  138
  Me pelqen si project suksese!
   
  DardanDaci pëlqen postimin.
 3. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,195
  Pëlqimet:
  734
  Pikë nga trofetë:
  343
  bravo per nismen. Por nje pyetje.
  Nese nje person ka klikuar me shume se link Affilate si ndahet fitimi?
   
  DardanDaci pëlqen postimin.
 4. DardanDaci

  DardanDaci Anëtar i Njohur

  Postimet:
  923
  Pëlqimet:
  631
  Pikë nga trofetë:
  173
  Ste kuptova pyetjen por , fitimi ndahet ne ate moment kur dikush blen nga AFFILATE me link tend , edhe nese heren tjeter nuk hyn me link tend blerja regjistrohet ne emer tend, sepse perdorim cookies.
   
 5. Universal

  Universal Anëtar Aktiv

  Postimet:
  324
  Pëlqimet:
  111
  Pikë nga trofetë:
  53
  site nuk punon..
   
 6. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,195
  Pëlqimet:
  734
  Pikë nga trofetë:
  343
  Këtu ka probleme godaddy jo me te tjeret. Deshira nuk është gjithçka në punë.
   
  wolf_mc12 pëlqen postimin.
 7. DardanDaci

  DardanDaci Anëtar i Njohur

  Postimet:
  923
  Pëlqimet:
  631
  Pikë nga trofetë:
  173
  Pershendetje , ka probleme ne datacenter vlla se shpejti do rregullohet eshte normale.
   
  Universal pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...