1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Diskutim Fito para nga Interneti

Tema tek 'Shpenzime dhe Përfitime' e hapur nga Klodi_al, 20 Janar 2022.

 1. Klodi_al

  Klodi_al Anëtar

  Postimet:
  42
  Pëlqimet:
  5
  Pikë nga trofetë:
  8
  Persh gjithve uroj te jeni mir..
  Doja te ndaja me ju tani pasi skm pasur dhe kohe dhe skam qen shum aktiv ndoshta e dini..
  Nje menyr se si te fitoni dicka te vogel nga Teli jujaj PC etj etj
  Program funksionon internetin qe ti harxhon paguan ktu ne Shqiperi pagun me pak 0.20$ per 1GB gjithesi e rensishme esht se pagun minimumi 5$ i terheqjes
  pagun me Paypal ose Btc
  un kam terhequr me Btc ne Binance
  esht shum me i mir Se Honeygain..
  Por kujdes nuk funksionen me shum se ne nje Ip Adres te njejt dmth 1 paisje nje Ip
  Po ju le dhe linkun mund te filloni qe tani

  ""Nje sugjerim un personalisht e kam instalu ne tv sepse e kam aktiv dhe normal harxhon me shum internet dhe fitimi esht me i mir """"

  https://iproyal.com/
   
  Last edited by a moderator: 20 Janar 2022
 2. p3n7357

  p3n7357 Anëtar i Njohur

  Postimet:
  517
  Pëlqimet:
  152
  Pikë nga trofetë:
  73
  Sja vlen mundimi
   
  Klodi_al pëlqen postimin.
 3. Klodi_al

  Klodi_al Anëtar

  Postimet:
  42
  Pëlqimet:
  5
  Pikë nga trofetë:
  8

  Nuk esht ndonje fitim kushedi por mu sme kushton gje sepse e kam instalu ne tv plus ne tel dhe nuk esht se merem me te Diku ke 10$ Dollar nmuj i boj edhe i terheq me Btc
  krejt cka du me thon tpakten nuk meresh me te
  Gjith tmirat ✌
   
 4. Aldi1234

  Aldi1234 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  116
  Pëlqimet:
  17
  Pikë nga trofetë:
  28
  po kjo duhet ne e aktivizu per dit?
   
 5. Klodi_al

  Klodi_al Anëtar

  Postimet:
  42
  Pëlqimet:
  5
  Pikë nga trofetë:
  8
  jo thjesht ler hapur share net
   
 6. Aldi1234

  Aldi1234 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  116
  Pëlqimet:
  17
  Pikë nga trofetë:
  28
  saher fiket dhe nizet paisja fillon automatikisht pun apo duhet me e aktuvizu saher e nez.
  Kam nje android Box dhe e kam ne lokal dhe rrin nez gjith diten ne dar e fik.ne mengjes kur ta ndez tv duhet me e hap dhe programin apo hapet automatikisht?
   
 7. Klodi_al

  Klodi_al Anëtar

  Postimet:
  42
  Pëlqimet:
  5
  Pikë nga trofetë:
  8
  besoj se hapet auto. me perdisimin e fundit
   
 8. Rafet Maxhuni

  Rafet Maxhuni Anëtar i Njohur

  Postimet:
  821
  Pëlqimet:
  65
  Pikë nga trofetë:
  58
  a po me nimon me qet program i nderuar ?
   
 9. KMN

  KMN Anëtar Aktiv

  Postimet:
  383
  Pëlqimet:
  159
  Pikë nga trofetë:
  43
  E besueshme eshte si faqe, amo nuk ja vlen me punu shume per me marr ni shume teper te vogel
  Ju kisha sygjeru me u merr me diqka qka eshte ma ne trend momentalisht
   
  perrex dhe Poshnjari pëlqejnë postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...