1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Fito para me Brave Vetem duke Shikuar Video

Tema tek 'Biseda të Lira' e hapur nga Limmy89, 7 Janar 2020.

 1. Limmy89

  Limmy89 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  173
  Pëlqimet:
  29
  Pikë nga trofetë:
  38
  Kam zbuluar nje faqe te mir dhe kam hulumtuar shum dhe deshta ta ndaj me ju
  ketu ne ket faqe mundesh te fitojsh deri ne 500 dollar ne muaj
  vetem duke shikuar video dhe duke dowaduar
  se pari duhet ta instaloni ne kopjuter te rregjistroheni dhe pastaj te filloni ne pun
  Linki eshte kjo per te rregjistruar
  Moderim linku nga stafi. Lexoni rregulloren.
   
  Last edited by a moderator: 7 Janar 2020
 2. getrich

  getrich Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,057
  Pëlqimet:
  260
  Pikë nga trofetë:
  163
  kush ta kallxoj ket prall allahile ?
  ky browser me ads block , sen ma shume
   
 3. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,302
  Pëlqimet:
  780
  Pikë nga trofetë:
  343
  Edhe adsat nuk i bllokon të gjithë.
   
 4. getrich

  getrich Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,057
  Pëlqimet:
  260
  Pikë nga trofetë:
  163
  hic mos e qo ma larg , gjirafen sun e bllokojn n ads.
   
  Poshnjari pëlqen postimin.
 5. kastiot

  kastiot Anëtar Aktiv

  Postimet:
  104
  Pëlqimet:
  5
  Pikë nga trofetë:
  28
  e shti a eshte reale kjo apo jo??
   
 6. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,302
  Pëlqimet:
  780
  Pikë nga trofetë:
  343
  E verteta eshte se disa reklama si te adsense i bllokon, kurse ato qe perdorin nje script me te fuqishem nuk i bllokon te gjitha.
   
 7. Klaudioo

  Klaudioo Anëtar Fillestar

  Postimet:
  81
  Pëlqimet:
  26
  Pikë nga trofetë:
  18
  Sa para mund te fitosh ne muaj pak a shum vlla?
   
 8. kastiot

  kastiot Anëtar Aktiv

  Postimet:
  104
  Pëlqimet:
  5
  Pikë nga trofetë:
  28
  ?
   
 9. Rafet Maxhuni

  Rafet Maxhuni Anëtar i Njohur

  Postimet:
  680
  Pëlqimet:
  52
  Pikë nga trofetë:
  58
  qysh me fitu me te ka naj hap per ket un e kam upold ne account
   
 10. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,302
  Pëlqimet:
  780
  Pikë nga trofetë:
  343
  Lexo komentin e dyte dhe te trete.
   

Shpërndaje faqen

Loading...