1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Diskutim FIto para me ane te Dailymotion 5$ cdo dit !

Tema tek 'Shpenzime dhe Përfitime' e hapur nga Omerr, 4 Janar 2016.

1. Omerr

Omerr Anëtar i Njohur

Postimet:
    664
    Pëlqimet:
    284
    Pikë nga trofetë:
    108
    Edhe mu pasi sma beri pagesen edhe un elash po provoje puno se ka disa qesin 400 500$ nmujt po duhet me pass VPS barem nja 10 VPS per me pass fitime tforta !

Pyetja?
    Po kur ty sta ka bo pagesen pse me punu ?
    Un per veti skam perdor wetem TE po kam perdorur edhe bota ose programe qe shlojn fake traffik .
    Per ate mua ma bllokun acc me 500$ ..

Kshtu qe per fund nese fiton ne menyr te regullt dhe ne menyr qe e kam permendur me lart un me ato TE qe kam shperndajt besoj qe do te fitosh !

Mire Mbeteshi

2. Leon Haziri

Leon Haziri Anëtar

Postimet:
    41
    Pëlqimet:
    10
    Pikë nga trofetë:
    8
    A ka dikush qe kish mujt mem nimu mu?

Un po uploadoj video ndailymotion, muj me marr klikime shum po po mi bllokojn se sjon pron e jemja, po edhe nese smi bllokojn psh mbojn videot, a bon mem kallxu qysh o mnyra me perfitu prej tyne se besomni hiq sjom ka ju kuptoj me qeto qe po thuni, nese kishit pas mundsii :\?

3. Omerr

Omerr Anëtar i Njohur

Postimet:
    664
    Pëlqimet:
    284
    Pikë nga trofetë:
    108
    I nderuar cdo gje qe kem treguar eshte shum e qarte dmth Dailymotion pagun per wiews dhe jo per klikime !

Mire Mbetesh

4. megisi

megisi Anëtar

Postimet:
    39
    Pëlqimet:
    5
    Pikë nga trofetë:
    8
    A ka ndonje adr tjeter pervec ktyre me shtu minuta e shikime sepse kjo Traffichive nuk po hapet

Shpërndaje faqen

Loading...