1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Diskutim FIto para me ane te Dailymotion 5$ cdo dit !

Tema tek 'Shpenzime dhe Përfitime' e hapur nga Omerr, 4 Janar 2016.

 1. Omerr

  Omerr Anëtar i Njohur

  Postimet:
  676
  Pëlqimet:
  285
  Pikë nga trofetë:
  108
  Edhe mu pasi sma beri pagesen edhe un elash po provoje puno se ka disa qesin 400 500$ nmujt po duhet me pass VPS barem nja 10 VPS per me pass fitime tforta !

  Pyetja?
  Po kur ty sta ka bo pagesen pse me punu ?
  Un per veti skam perdor wetem TE po kam perdorur edhe bota ose programe qe shlojn fake traffik .
  Per ate mua ma bllokun acc me 500$ ..

  Kshtu qe per fund nese fiton ne menyr te regullt dhe ne menyr qe e kam permendur me lart un me ato TE qe kam shperndajt besoj qe do te fitosh !

  Mire Mbeteshi
   
 2. Leon Haziri

  Leon Haziri Anëtar Fillestar

  Postimet:
  75
  Pëlqimet:
  13
  Pikë nga trofetë:
  8
  A ka dikush qe kish mujt mem nimu mu?

  Un po uploadoj video ndailymotion, muj me marr klikime shum po po mi bllokojn se sjon pron e jemja, po edhe nese smi bllokojn psh mbojn videot, a bon mem kallxu qysh o mnyra me perfitu prej tyne se besomni hiq sjom ka ju kuptoj me qeto qe po thuni, nese kishit pas mundsii :\?
   
 3. Omerr

  Omerr Anëtar i Njohur

  Postimet:
  676
  Pëlqimet:
  285
  Pikë nga trofetë:
  108
  I nderuar cdo gje qe kem treguar eshte shum e qarte dmth Dailymotion pagun per wiews dhe jo per klikime !

  Mire Mbetesh
   
 4. megisi

  megisi Anëtar

  Postimet:
  39
  Pëlqimet:
  5
  Pikë nga trofetë:
  8
  A ka ndonje adr tjeter pervec ktyre me shtu minuta e shikime sepse kjo Traffichive nuk po hapet
   

Shpërndaje faqen

Loading...