1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Diskutim FIto para me ane te Dailymotion 5$ cdo dit !

Tema tek 'Shpenzime dhe Përfitime' e hapur nga Omerr, 4 Janar 2016.

 1. ervislako

  ervislako Anëtar Aktiv

  Postimet:
  124
  Pëlqimet:
  10
  Pikë nga trofetë:
  18
  atehere nuk ja vleka fare as qe ta provoj me youtube,flm
   
 2. FitimKurteshi

  FitimKurteshi Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,219
  Pëlqimet:
  180
  Pikë nga trofetë:
  183
  Prsh e kam ni pytje per Dailymotion Qofse e kom ket problem si n`foto se jam tu punu me to e kam bo pare permes dalymation qofse sum rregullohet qikjo Banking info dmth mundi kot mshkon ? apo si te rregulloj ket problem ?

  [​IMG]
   
 3. Omerr

  Omerr Anëtar i Njohur

  Postimet:
  676
  Pëlqimet:
  285
  Pikë nga trofetë:
  108
  Llogarija jote eshte ne rishikim (processed) ende nuk jeni pranuar !
  te sugjeroj te kontaktosh me adminat e DM
   
 4. FitimKurteshi

  FitimKurteshi Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,219
  Pëlqimet:
  180
  Pikë nga trofetë:
  183
  kom kontaktu po kurgju prap se kan rregullu amo spe di sigurt a osht e kot se qofse osht e kot qe po punoj me to dmth e lo krejt....
   
 5. laphechosu

  laphechosu Anëtar Aktiv

  Postimet:
  140
  Pëlqimet:
  12
  Pikë nga trofetë:
  28
  Flm per reply njeri. veq me bo credit problem valla edhe spo i qon krejt credita websyndic se po vjedh .:s

  a eshte pagar nojkush nga DM ende a jo ?
   
 6. laphechosu

  laphechosu Anëtar Aktiv

  Postimet:
  140
  Pëlqimet:
  12
  Pikë nga trofetë:
  28
  Sa pe shoh une nuk ja vlen mu mirre me kete pune. Se duhen me miliona credits per me mujt me nxirr sadopak nje fitim ne DM. Kshtu qe duhet 1 vit pune pa ndalshme per me arrit disa miliona credit mi bo :s./
   
 7. Omerr

  Omerr Anëtar i Njohur

  Postimet:
  676
  Pëlqimet:
  285
  Pikë nga trofetë:
  108
  Pages qe 1 jav jam ka priti sit pagujn mir si mos pagujn ateher e postoj ktu !
  per at e kom postu edhe ma nalt qe mos nisni me lodh kot meruni me tjeter sen dej sa tum vere pagesa dmth pa u siguru mir mos ja nisni !
  kam bo cashout paret nPayoneer dhe press !
   
 8. 01kujtimi01

  01kujtimi01 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  187
  Pëlqimet:
  42
  Pikë nga trofetë:
  28
  Prvoje me ndonje browser tjeter, mua me chrome ma qet kshtu ndersa me Firefox ma jep mundesin me zgjedh paymet metode... Ti provoje ne chrome ose ie...
   
  FitimKurteshi pëlqen postimin.
 9. Omerr

  Omerr Anëtar i Njohur

  Postimet:
  676
  Pëlqimet:
  285
  Pikë nga trofetë:
  108
  Edituar nga @sg1

  Ja pagesa e nje antari qe i eshte bere nga DM !
  sdi mu pse ende sma ben pagesen :/

  Nuk lejohet postimi i screenshotave te pagesave te tjerve, e aq me pake linqe te forumeve jo te sigurta dhe po ashtu do e bejsh screenshot pagesen tende kur ta marresh sepse sigurisht qe do tet paguajn edhe ty.

  Mire u ndegjofshim.
   
  Last edited by a moderator: 18 Shkurt 2016
 10. FitimKurteshi

  FitimKurteshi Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,219
  Pëlqimet:
  180
  Pikë nga trofetë:
  183
  po ma dha mundsin se me google firefox nuk bojka me google chrome po faliminderit vlla
   
  01kujtimi01 pëlqen postimin.
 11. laphechosu

  laphechosu Anëtar Aktiv

  Postimet:
  140
  Pëlqimet:
  12
  Pikë nga trofetë:
  28
  po presum
   
 12. Vinni

  Vinni Anëtar Aktiv

  Postimet:
  110
  Pëlqimet:
  9
  Pikë nga trofetë:
  28
  ne Websyndic skam mar asnje klikim piket skan levizur fare
   
 13. Omerr

  Omerr Anëtar i Njohur

  Postimet:
  676
  Pëlqimet:
  285
  Pikë nga trofetë:
  108
  Nese ke fituar credite shko ne earn distribution edhe shtini creditet aty !
   
 14. 01kujtimi01

  01kujtimi01 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  187
  Pëlqimet:
  42
  Pikë nga trofetë:
  28
  un jam tu e lan mas pakti 16h n'dit Websyndic edhe TrafficHive aktive pastaj pi lshoj faqet masi pi boj do credits, ama fitimi pom doket shum i vogel edhe pse tek websyndic veq nga USA i kom krejt klikimet... Mas shumti 0.10$ i kom fitu brenda 1 dite (83 video views, impresion 33, CPM(USD) $3.05, Estimate Revenue (USD) 0.10$, ose jam tu bo un diqka gabim ne konfigurim ose nuk po pagujka shum... Nuk e kam provu me VPS hala pasi qe as kshtu spo kam fitim... Qe keni dikush naj ide najsen per ndihm shprehuni :)
   
 15. manutd

  manutd Anëtar Fillestar

  Postimet:
  97
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  8
  un i kam bo 1202 minutes ne trrafichive ama qysh mi dergu kta minuta ne video ? kush munet me ma spjegu
   
 16. ervislako

  ervislako Anëtar Aktiv

  Postimet:
  124
  Pëlqimet:
  10
  Pikë nga trofetë:
  18
  daylimotion paguanedhe per vizita apo vetem per minuta?
   
 17. Omerr

  Omerr Anëtar i Njohur

  Postimet:
  676
  Pëlqimet:
  285
  Pikë nga trofetë:
  108
  per minuta paguan.
  shkon ne mywebsites edhe e shton linkun e videos
  Kalofshi mir
   
 18. 01kujtimi01

  01kujtimi01 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  187
  Pëlqimet:
  42
  Pikë nga trofetë:
  28
  @Omerr a kish pas mundsi ti me postu ni screenshot t'Analytics - Video Monetization ti shohim pak t'arriturat tua (Impresion, CPM, Estimated Revenue)
   
 19. rebelisistemit

  rebelisistemit Anëtar i Njohur

  Postimet:
  928
  Pëlqimet:
  78
  Pikë nga trofetë:
  48
  A ja vlen te punojme me Dailymotion? Kush po punon ende nga ju ?
   
 20. bmwplako

  bmwplako Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,727
  Pëlqimet:
  687
  Pikë nga trofetë:
  243
  une veq e kom provu niher , po sja vlenn , se ska fitimet ska vizita .. me google oo king
   
  DailyTeCh pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...