1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Diskutim FIto para me ane te Dailymotion 5$ cdo dit !

Tema tek 'Shpenzime dhe Përfitime' e hapur nga Omerr, 4 Janar 2016.

 1. Liridoni

  Liridoni Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,576
  Pëlqimet:
  156
  Pikë nga trofetë:
  93
  Dailymotion* desha me shkru e paskna ngatrru me google, se smbojke me permirsu..
   
 2. Omerr

  Omerr Anëtar i Njohur

  Postimet:
  677
  Pëlqimet:
  286
  Pikë nga trofetë:
  108
  inderuar besoj qe esheh se kjo tem ka te bej me DailyMotion edhe ska aspak lidhje me googlen !
  Kshtu qe mos comento ne tema te gabuara !
  KalofshMir
   
  Ommer pëlqen postimin.
 3. Liridoni

  Liridoni Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,576
  Pëlqimet:
  156
  Pikë nga trofetë:
  93
  Qe si kqyr ti komentet qe bohen ntema tuat, sosht problemi jem i nderum!
  [​IMG]
   
 4. Tripx

  Tripx Anëtar Aktiv

  Postimet:
  140
  Pëlqimet:
  33
  Pikë nga trofetë:
  28
  A ka naj Payment proof te kesaj metode nga ndonje anetar i ITSHQIP?
   
 5. Omerr

  Omerr Anëtar i Njohur

  Postimet:
  677
  Pëlqimet:
  286
  Pikë nga trofetë:
  108
  un ende tu fitu jam kam mrit gati 22$ por per pagesa kjo kompani eshte serioze edhe normal qe pagun :D
   
  Ommer pëlqen postimin.
 6. rebelisistemit

  rebelisistemit Anëtar i Njohur

  Postimet:
  928
  Pëlqimet:
  78
  Pikë nga trofetë:
  48
  Per sa dite 22$?
   
 7. Underground

  Underground Anëtar

  Postimet:
  37
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  6
  Pershendetje sg1 a kishe mujt me ma spjegu pak nese mundesh qa eshte qekjo TE pasi qe lypa info ne net po sun gjejsha ?
   
 8. Tanni

  Tanni Anëtar i Njohur

  Postimet:
  811
  Pëlqimet:
  103
  Pikë nga trofetë:
  73
  Traffic Exchange dmth ti i viziton faqet e tjerve edhe ata e vizitojn faqen ose videon tonde.
   
 9. Tanni

  Tanni Anëtar i Njohur

  Postimet:
  811
  Pëlqimet:
  103
  Pikë nga trofetë:
  73
  arubacloud ka vps ka 1.20€ linux 1 core , 1gb Ram , 2TB bandwidth i pash disa antar ne tbn qe ishin tu perdor qet hosting. Veq me pas kujdes mos mi marr me ip te njejta.
   
 10. laphechosu

  laphechosu Anëtar Aktiv

  Postimet:
  140
  Pëlqimet:
  12
  Pikë nga trofetë:
  28
  aty po mujshum me ja lan referal dmth si trafik referal faqen e qasaj trafficchive a qysh ke . Ateher masi po lejon dm me i dergu traffic me free TE , a bon mi qu me bota pra se edhe botat e perdorin ip e hujit ni vizt me ip tonen ai ni vizit me ip t'veten ?
   
  Ommer pëlqen postimin.
 11. Omerr

  Omerr Anëtar i Njohur

  Postimet:
  677
  Pëlqimet:
  286
  Pikë nga trofetë:
  108
  jo sepse e dikton DM kto 3 TE free qe ikam postu nuk jan bota por klikime reale edhe kshtu nuk do te marrsh asnje pages me bota !
   
  Ommer pëlqen postimin.
 12. Omerr

  Omerr Anëtar i Njohur

  Postimet:
  677
  Pëlqimet:
  286
  Pikë nga trofetë:
  108
  gati 12 dit !

  sa i perket VPS un iblej prej Win VPS jan teper te mira dhe pa probleme !
   
  Ommer pëlqen postimin.
 13. laphechosu

  laphechosu Anëtar Aktiv

  Postimet:
  140
  Pëlqimet:
  12
  Pikë nga trofetë:
  28
  Une e kam upload nje video vetem nje video 28 min. Ama provova me upload videon e dyt diqka nuk pom lejon. Hyra ne revenue analytics po me thot:

  Please be aware that your recent revenue data may be inaccurate or missing as we are currently experiencing technical issues.
  Rest assured, your payments will not be affected. Thanks for your patience as we work to get this fixed as quickly as possible.

  a ka mundesi qe kan naj problem technical ata te DM. Edhe a kish pas mundesi pak me na tregue se qysh me i perdor qato FREE TE. Se aty ne free version po thot qe referal jet domaini i faqes dmth qasaj faqe qe jep traffik . Per ata thash se me pas pasur mundesin me ja lan facebook a diqka. A kish pas mundesi pak me na tregue si perdorent a vendoset linku i videos, edhe a ja vlen me ni video a si ?

  Flm.
   
 14. shqipbook

  shqipbook Anëtar i Njohur

  Postimet:
  531
  Pëlqimet:
  97
  Pikë nga trofetë:
  58
  prej 10khits a ka naj prob ??
   
 15. laphechosu

  laphechosu Anëtar Aktiv

  Postimet:
  140
  Pëlqimet:
  12
  Pikë nga trofetë:
  28
  O Omer, a vendoset linku direkt i videos apo dueht me qit videon faqe e tani linkun e faqes. Edhe per referal cilen me lan a me lan naj referal po direkt o vlla ?
   
 16. Omerr

  Omerr Anëtar i Njohur

  Postimet:
  677
  Pëlqimet:
  286
  Pikë nga trofetë:
  108
  mua nuk me eshte shfaqur asnjeher ky problem te asnje llogari !!
  nese ka munsi link te tregoj per meshum detaje !
  por te sugjeroj perdor websyndic zgedhe shtetin United States !
  duhet me lan direkt linkin e videos edhe referal nese do eban google ose leje direkt sosht problem

  Kalofshi mir ;)
   
  Ommer pëlqen postimin.
 17. shqipbook

  shqipbook Anëtar i Njohur

  Postimet:
  531
  Pëlqimet:
  97
  Pikë nga trofetë:
  58
  ne sa vps windows e perdor ??
   
 18. Omerr

  Omerr Anëtar i Njohur

  Postimet:
  677
  Pëlqimet:
  286
  Pikë nga trofetë:
  108
  un perdori 4 VPS
  2 per websyndic edhe 2 bighits4u por nese munesh mi ble 10 vps 5 per websyndic 5 per bighits4u ateher shkon dej 100$ ndit
   
  Ommer pëlqen postimin.
 19. shqipbook

  shqipbook Anëtar i Njohur

  Postimet:
  531
  Pëlqimet:
  97
  Pikë nga trofetë:
  58
  me trego naj web qe ka rdp te lira ??

  dhe me trego si ta regulloj problemin perse spo me viijn wiewsat prej websyndic kam 520.80 credite
   
 20. Bb.

  Bb. Anëtar Fillestar

  Postimet:
  65
  Pëlqimet:
  9
  Pikë nga trofetë:
  8

  vlla kisha desht me ta bo 1 pytje , ma nalt ti the qe i perdor 10 vps tash thu qe vetem 4 , e provove me 10 edhe tu dok e kot qe me vazhdu me to apo cka eshte problemi se jom i interesun me punu me 10 :)
   

Shpërndaje faqen

Loading...