1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Fito Para me 0%investim mes ni Applikacioni.

Tema tek 'Lajme nga itShqip' e hapur nga ardianbeqa, 8 Dhjetor 2017.

?

Doni te fitoni para me 0 % investim ?

Poll closed 26 Janar 2018.
 1. Po

  100.0%
 2. Patjeter

  0 vote(s)
  0.0%
Multiple votes are allowed.
 1. ardianbeqa

  ardianbeqa Anëtar

  Postimet:
  3
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  Kliko reklama dhe fito nga 1 cent deri ne 1.60 euro , krijo rrethin tuaj edhe fito bonus 5.00 euro , krijimi i rrethit tuaj eshte shume e rendsishme , Une jam nga Kosova jetoj ne Prishtine dhe kam arritur nga nje kohe e shkurt prej 5 ditesh ti fitoj 50 euro , nese keni nje online shop dhe e shfaqni biznesin tuaj ne reklamat e applikacionit i fitoni 5000 jugl qe dmth 50 euro . Shume e thjesht dhe lehte , per qdo informacion regjistrohuni dhe ne do ju shkruajm ne qdo moment : https://jugl.net/registration/index?refId=114036
   
 2. Albozr

  Albozr Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,243
  Pëlqimet:
  234
  Pikë nga trofetë:
  93
  ake marr pages ?
   
 3. ardianbeqa

  ardianbeqa Anëtar

  Postimet:
  3
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  Okej Albozr , per besim me te madh mundesh me shkru ne facebook edhe te dergojna informata edhe foto te transferes te parave
   
 4. BurimBushi

  BurimBushi Anëtar Aktiv

  Postimet:
  340
  Pëlqimet:
  69
  Pikë nga trofetë:
  53
  O shoki postoj ktu le ti shohin te gjith, qe te mund te fitojn dhe tjert, si dhe duhesh me cek qe e ke lan linkun me referal...
   
 5. Klaudioo

  Klaudioo Anëtar Fillestar

  Postimet:
  81
  Pëlqimet:
  26
  Pikë nga trofetë:
  18
  Ka mumdesi te me tregosh si nderrohet gjuha se nuk po arrij dot ?
   
 6. @Alvi

  @Alvi Anëtar i Njohur

  Postimet:
  658
  Pëlqimet:
  172
  Pikë nga trofetë:
  88
  E ke ne fillim te faqes opsionin translate
   
  Klaudioo pëlqen postimin.
 7. Klaudioo

  Klaudioo Anëtar Fillestar

  Postimet:
  81
  Pëlqimet:
  26
  Pikë nga trofetë:
  18
  A mund te me thot ndonje ketu per kete kompani nese esht scam apo jo
  http://resmoney.win
  Keta thon qe te japin dhjet cent per reklam qe ti do shikosh po un se besoj kete gje
   
  Last edited: 15 Gusht 2018
  fatmir tr pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...