1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Fito para mbi 1000, 2000, 5000 ... $ ne muaj

Tema tek 'Shpenzime dhe Përfitime' e hapur nga ano0n, 5 Janar 2015.

 1. lavdim2014

  lavdim2014 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  230
  Pëlqimet:
  10
  Pikë nga trofetë:
  18
  une nuk di
   
 2. Emirmax

  Emirmax Anëtar Fillestar

  Postimet:
  98
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  33
  hahaha kishe bo mir nese diin me kallzu :O
   
 3. DailyTeCh

  DailyTeCh Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,617
  Pëlqimet:
  187
  Pikë nga trofetë:
  83
  Mire e pash me duksa e maica por s`po e kuptoj si shkon puna si krijohen ato dizajne ne ato maica i ben ne photoshop apo i rregullon me ato mundesi qe i kishte webi ne funskion ... dhe ate qysh e cakton shumen $ ket se kisha te qart ajo me automatizem po dilke qysh don vet spo mujshe me caktu ti sa don nese mundet dikush nje tutorial me te qart komplet proceduren ...
   
 4. lavdim2014

  lavdim2014 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  230
  Pëlqimet:
  10
  Pikë nga trofetë:
  18
  bahet edhe me photoshop edhe nga ato qe i ka webi te vetat me i punu dizajnet
  cmimin po mundesh me e rrite per sa te duash ti
   
 5. lavdim2014

  lavdim2014 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  230
  Pëlqimet:
  10
  Pikë nga trofetë:
  18
  [​IMG]
  shiqoje kete foto edhe njehere,,, aty ku eshte 15.50 , ti e rrit ate shume per sa deshiron per vete ok
   
 6. DailyTeCh

  DailyTeCh Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,617
  Pëlqimet:
  187
  Pikë nga trofetë:
  83
  D.m.th ajo 15$ esht per fitim ajo profit sale ska rendesi se sa esht ..
   
 7. lavdim2014

  lavdim2014 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  230
  Pëlqimet:
  10
  Pikë nga trofetë:
  18
  e shiqon se sa eshte aty, nese eshte 15.50 ti e fshin e bon 25.50 dmth per nje produkt te shitur i fiton 10 dollar
  tash mvaret pre produkti mundet me kan 12.80 ti e ban 30 dhe nese shitet i fiton 17.20
  se di sa po jam i kjart
  mvaret sa e rrit shumen ajo behet sipas deshires dhe djathtas te tregon se sa fiton nga nje produkt, kurse tek ajo e pare qe ke te tregon se sa fiton nese shiten te gjitha
   
 8. denada

  denada Anëtar Aktiv

  Postimet:
  236
  Pëlqimet:
  37
  Pikë nga trofetë:
  38
 9. ano0n

  ano0n Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,064
  Pëlqimet:
  107
  Pikë nga trofetë:
  83
  Qe ne foto e keni te tregume, pra masi jeni te rinj ne ket metod ateher, filloni me ma pak maica apo duksa me shit edhe i merrni paret ma leht.
  Pra tek foto e 1-te fusni naj tekst edhe logo edhe tana Next >>

  [​IMG]

  Foto 2
  [​IMG]
   
 10. ano0n

  ano0n Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,064
  Pëlqimet:
  107
  Pikë nga trofetë:
  83
  Ateher ti nese e ke lan qysh kom kallxu ne foto , pra qe ste ka dal $0.00 me i fitu do i marresh paret, masi te perfundon kampanja jote. Pasi gjysmen i paske shit urime.
   
 11. Skull

  Skull Anëtar Fillestar

  Postimet:
  84
  Pëlqimet:
  7
  Pikë nga trofetë:
  33
  @ano0n man psh ni duks nese e ndreqi me Photoshop qysh me postu te kjo faqja a ka mundesi me kallzu ?
   
 12. sp0nTeX

  sp0nTeX Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,511
  Pëlqimet:
  388
  Pikë nga trofetë:
  138
  Nese e bon kampanjen per 1000 maica gjithqysh duhet meu shit gjysma e tyne qe met dal paret apo ska rendsi ato qe i shet mundesh me i terhjek paret ne paypal ?
   
 13. DarKr0x

  DarKr0x Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,440
  Pëlqimet:
  1,072
  Pikë nga trofetë:
  358
  Perse me del reserve now ?
  [​IMG]
   
 14. ano0n

  ano0n Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,064
  Pëlqimet:
  107
  Pikë nga trofetë:
  83
  @Skull - E zgjedh Upload your Own , edhe nuk duhet me pas logo ma shum se 10 ngjyra .
  Pra nese i ka ma shum ngjyra ne at foto nuk ben .
  @sp0nTeX - Po nese i shet gjysmen ateher e ki te sigurt qe i merr paret.
  Pra minimumi eshte 5 maica apo duqka qka te shitsh 5 osht minimumi me i shit . Pra qe munesh me lan .
  Tana nese e rrit numrin p.sh e bon 30 mu shit ateher i bjen 15 minimumi .

  @DarKr0x - Te del ai opsion qe munesh me ble, aj butoni osht per me ble .
   
 15. DarKr0x

  DarKr0x Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,440
  Pëlqimet:
  1,072
  Pikë nga trofetë:
  358
  bmwplako pëlqen postimin.
 16. bmwplako

  bmwplako Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,706
  Pëlqimet:
  670
  Pikë nga trofetë:
  243
  hahaha
  edhe une po ashtu ja bera hahahah
  ose me rrejtt ---- si kta tjert .. i shperndajta ne nje forum sllovenn LOL
  [​IMG]
   
 17. DarKr0x

  DarKr0x Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,440
  Pëlqimet:
  1,072
  Pikë nga trofetë:
  358
  Bravo bro un asnje deri tani :p
   
 18. ano0n

  ano0n Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,064
  Pëlqimet:
  107
  Pikë nga trofetë:
  83
  Ke gabu shum se ke lan 1 qmim shum te vogel me fitu, po ta kishe bo aty me rrit qmimin kishe fitu ma shum.
   
 19. bmwplako

  bmwplako Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,706
  Pëlqimet:
  670
  Pikë nga trofetë:
  243
  e komm rrit boll po jo me tepruu
   
 20. Misteriozi

  Misteriozi Anëtari i muajit I

  Postimet:
  2,101
  Pëlqimet:
  250
  Pikë nga trofetë:
  153
  Une jom tu punu per Nenen Terez !

  [​IMG]
   

Shpërndaje faqen

Loading...