1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Fito para mbi 1000, 2000, 5000 ... $ ne muaj

Tema tek 'Shpenzime dhe Përfitime' e hapur nga ano0n, 5 Janar 2015.

 1. Misteriozi

  Misteriozi Anëtari i muajit I

  Postimet:
  2,101
  Pëlqimet:
  250
  Pikë nga trofetë:
  153
  5 $ me ka dal qe muj me fitu !
   
 2. ano0n

  ano0n Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,064
  Pëlqimet:
  107
  Pikë nga trofetë:
  83
  Shko http://answers.teespring.com/customer/portal/emails/new ne ket link, pastaj shkruaj edhe
  e zgjedh What can we help you with? (required) e bon My Campaign edhe thuj qe pse sum jep asni $$ ,se diqka ka problem se normal ti jep paret. ose shko ne faqen kryesore edhe ki Live Chat aty
   
 3. lavdim2014

  lavdim2014 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  230
  Pëlqimet:
  10
  Pikë nga trofetë:
  18
  qfar forumi po i shet o vlla se do tonat as menja spo ju shkon
   
 4. bmwplako

  bmwplako Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,706
  Pëlqimet:
  670
  Pikë nga trofetë:
  243
  hahah brawoo ..
  ashtuu oshtt as po najj kqyrinn bilee ....
  bile bile une e bona njo diqka per pariss ma muren than nese ka fitime kjoo , fitimet shkojn per agjensionin e gazetaris .. edhe humanist u bona
   
  Last edited: 9 Janar 2015
 5. ano0n

  ano0n Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,064
  Pëlqimet:
  107
  Pikë nga trofetë:
  83
  bmwplako @ hahha po pse ti moren fitimet, a po ki naj shitje bile :p
  Mue sum met zgjidhje tjeter vqe me ti cardu vet i blejta pak do produkte te mia, pra
  te kampanja e mehershme kam pasur 15 te shitura 278 $ , tash 9 duksa te shitur 334 $ .
  Do shikoj afro 400 $ ti boj edhe ti qes ne PayPal, u detyrova me i cardu masi cardova naj kun tjeter,
  me qelloj nje Credit Card me nje buxhet shum shum te larte edhe i blejta mbi 5 produkte sot.
  Shpresoj te mi aprovojn .

  [​IMG]
   
 6. bmwplako

  bmwplako Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,706
  Pëlqimet:
  670
  Pikë nga trofetë:
  243
  sdii valla a u shit nejj njoo .. po ishalla sju shitett as njo hahah .. veq e pashh qe ja qiti logon verified teespring ..
  u bona nen tereza dy .. credit carda po ki ka dora a lol :D
   
 7. lavdim2014

  lavdim2014 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  230
  Pëlqimet:
  10
  Pikë nga trofetë:
  18
  hahhhahahhah ti diqka u bone smbete pa hiq, edhe humanitar po
  po kish mujt me na ndihmu me ndonje cc ai dosti , ndoshta na i dergon ne privat nga nje

  anoOn po tpresum
   
 8. bmwplako

  bmwplako Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,706
  Pëlqimet:
  670
  Pikë nga trofetë:
  243
  ja futa njoo e blejta vett , dhuratt lol :D
  15 dollar per njoo .. hahaha
   
 9. lavdim2014

  lavdim2014 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  230
  Pëlqimet:
  10
  Pikë nga trofetë:
  18
  kur po ta bin lol....... hahahhaha
  a tu lajmeru anoOn jo ne pv
   
 10. bmwplako

  bmwplako Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,706
  Pëlqimet:
  670
  Pikë nga trofetë:
  243
  hahaha ja dergova dhurat dikujtt
  jo su lajmru :S
   
 11. Misteriozi

  Misteriozi Anëtari i muajit I

  Postimet:
  2,101
  Pëlqimet:
  250
  Pikë nga trofetë:
  153
  Ja qova nje sms edhe me kthyten

  Hi

  Thanks for reaching out to us about international payments, which are no problem.

  Once your campaign has ended successfully and been assigned to a printer, the profit will show in the Get Paid tab of your account dashboard.

  Please let me know if there’s anything more I can help you with!

  Sincerely, Gina


  Po shpresoj pasi te kryhet camping nashta mi qet paret !

  15 Shitje mu bonen hala 0 ahaha !
   
 12. lavdim2014

  lavdim2014 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  230
  Pëlqimet:
  10
  Pikë nga trofetë:
  18


  po ishalla ti qesin kam qef me ndegju mire
  po sna tregove vlla si thirren ato forumet tua ku i shperndan se na hiq mo
  skrum ne pv nje cc
   
 13. Misteriozi

  Misteriozi Anëtari i muajit I

  Postimet:
  2,101
  Pëlqimet:
  250
  Pikë nga trofetë:
  153
  Forume ne gjuhen gjermane qe kan te instaluar Vbulletin
  http://googleitfor.me/?q=inurl:forumdisplay.php site:.de

  Forume ne gjuhen gjermane qe kan te instaluar XenForo
  http://googleitfor.me/?q=Forum software by XenForo site:.de

  Forume ne gjuhen gjermane qe kan te instaluar phpBB3
  http://googleitfor.me/?q=Powered by phpBB site:.de
   
  Zikuziku1989 pëlqen postimin.
 14. lavdim2014

  lavdim2014 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  230
  Pëlqimet:
  10
  Pikë nga trofetë:
  18
 15. Misteriozi

  Misteriozi Anëtari i muajit I

  Postimet:
  2,101
  Pëlqimet:
  250
  Pikë nga trofetë:
  153
  me njani e kom qit ama spo me kujtohet cili se 6-7 jom regjistru edhe i kom qit
   
 16. bmwplako

  bmwplako Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,706
  Pëlqimet:
  670
  Pikë nga trofetë:
  243
  a dinn nejj kush . nese jonn shit disa maica per shembull ... edhe na vet ja fusim end pra e ndalim projketin
  a dalin paret ?

  edhe a kish nej mnyr tjeter perveq paypalit me bo pagesenn ..
   
 17. DailyTeCh

  DailyTeCh Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,618
  Pëlqimet:
  187
  Pikë nga trofetë:
  83
  Shum e keni be lemsh ket teme kush dicka me konret le te tregon si behet kjo pune me CC spo me duket mu biznes i mire...
   
 18. lavdim2014

  lavdim2014 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  230
  Pëlqimet:
  10
  Pikë nga trofetë:
  18
  po more te tregoj
  punon maica, duksa etj me dizajne te ndryshme,, e rrit qmimin per sa ti don me shit ate produkt
  sa i perket CC (kard kredit )
  i blen ato produkte qe don te thott me CC te huaja
  se di a more vesh se ta kom peshtjell mire qitash um doket
   
 19. lavdim2014

  lavdim2014 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  230
  Pëlqimet:
  10
  Pikë nga trofetë:
  18
  flm , u regjistrova njerin nga keto forume, e postova produktin, te pakten e kan pare 85 persona, se deri me tash as me pa kush se pake ahahahahaha
   
 20. Emirmax

  Emirmax Anëtar Fillestar

  Postimet:
  98
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  33
  Po mir o Lavdrim do na tregosh dhe neve si ti hapin ato CC te huaja dhe te blejm :p
   

Shpërndaje faqen

Loading...