1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Fito para mbi 1000, 2000, 5000 ... $ ne muaj

Tema tek 'Shpenzime dhe Përfitime' e hapur nga ano0n, 5 Janar 2015.

 1. DonartAl

  DonartAl Anëtar

  Postimet:
  13
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  3
  Pershendetje ,

  OLD Method , Metoda e testume prej meje , funksionon, njekosisht kom marr produkte prej saj dhe $ E a r n i n g s ,

  Me kalimin e kohes osht tu ju rrit sigurija ksaj , Andaj provone ma mir von se hiq , osht diqka qe ja vlen ,
   
 2. DarKr0x

  DarKr0x Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,435
  Pëlqimet:
  1,068
  Pikë nga trofetë:
  358
  Une do e provoj njer me reklamin ne facebook 10$ te vej ku te vej se nuk bojet gje po e provove.
   
 3. Misteriozi

  Misteriozi Anëtari i muajit I

  Postimet:
  2,080
  Pëlqimet:
  247
  Pikë nga trofetë:
  133
  mu 7 ma kan ble edhe asnje cent sma kan dhon L:

  [​IMG]
   
 4. ano0n

  ano0n Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,061
  Pëlqimet:
  103
  Pikë nga trofetë:
  83
  Pse sti kan dhan paret osht se ke gabu kur e ke zgjedh pagesen sa kushton per 1duks apo maic qka ke shit.
  Kqyre foton ma poshte ate $0 + nuk ben me t'dal kurr 0 se i bjen sa pare munesh me fitu, keshtu qe ti per fat te keq e ki zgjedh veq me shit pa fitu asni cent.
  Shiko tek numri $15.50 aty u kon dasht me bo 20 apo $25 qe i bjen qe kishe fitu 5 apo 10 $ per qdo shitje dej tash kishe fitu 70 $ po ke gabu shoku, provo perseri edhe mos e le 0 qe ki naj problem pyet apet.
  [​IMG]
   
  bmwplako pëlqen postimin.
 5. bmwplako

  bmwplako Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,696
  Pëlqimet:
  667
  Pikë nga trofetë:
  243
  qysh i shite o bro ka i shperndave se une spo ka shonc me shit as njo :S
   
 6. DailyTeCh

  DailyTeCh Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,591
  Pëlqimet:
  177
  Pikë nga trofetë:
  83
  Mua keshtu me del sot pasi i krijova disa per shitje .. Unauthorized cka esht puna
   
 7. Misteriozi

  Misteriozi Anëtari i muajit I

  Postimet:
  2,080
  Pëlqimet:
  247
  Pikë nga trofetë:
  133
  me 1 forum Gjerman e qita edhe u bonen 7 blerje !
   
 8. Misteriozi

  Misteriozi Anëtari i muajit I

  Postimet:
  2,080
  Pëlqimet:
  247
  Pikë nga trofetë:
  133
  hiq se di qysh e kom lan aty !

  Garant 0 $ e kom lan !
   
 9. ano0n

  ano0n Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,061
  Pëlqimet:
  103
  Pikë nga trofetë:
  83
  Mos ta ka qit suspended ?
   
 10. *VLORI*

  *VLORI* Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,026
  Pëlqimet:
  172
  Pikë nga trofetë:
  108
 11. lavdim2014

  lavdim2014 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  230
  Pëlqimet:
  10
  Pikë nga trofetë:
  18
 12. *VLORI*

  *VLORI* Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,026
  Pëlqimet:
  172
  Pikë nga trofetë:
  108
  haha normal kta jane per Shqiptaret smundem cmimin me va vendos ka 50$ :p
   
 13. qirka

  qirka Anëtar Fillestar

  Postimet:
  91
  Pëlqimet:
  18
  Pikë nga trofetë:
  8
  Pa keqkuptime po qysh e ki shkru aty Organization for the poor kishe po bajsh donation per te varferit menojn gjinja,
  me ba me pa kta te teesprite.com qe rren osht ta shlyn krejt.
   
 14. DailyTeCh

  DailyTeCh Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,591
  Pëlqimet:
  177
  Pikë nga trofetë:
  83
  Jo suspend por qasarr rruge po duket puna ...

  [​IMG]
   
 15. Emirmax

  Emirmax Anëtar Fillestar

  Postimet:
  98
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  33
  O shokuu na trego qfar forumi se asnja so pun me shit ?
   
 16. Misteriozi

  Misteriozi Anëtari i muajit I

  Postimet:
  2,080
  Pëlqimet:
  247
  Pikë nga trofetë:
  133
  qe bre i bona 4 shitje tjera prap as 1 cent sma japen !

  edhe aty per me fitu e kom lan 12 , normal qysh e qiti vet $

  [​IMG]
   
 17. ano0n

  ano0n Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,061
  Pëlqimet:
  103
  Pikë nga trofetë:
  83
  Me shkruaj ne Mesazh do ta shikoj me Teamviewer
   
 18. bmwplako

  bmwplako Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,696
  Pëlqimet:
  667
  Pikë nga trofetë:
  243
  HAHA HAVER TI PASKE FAT edhe SPASKEE :S:S
   
 19. Misteriozi

  Misteriozi Anëtari i muajit I

  Postimet:
  2,080
  Pëlqimet:
  247
  Pikë nga trofetë:
  133
  hahah hiq tek e mrama veq thash ta testoj !
   
 20. ano0n

  ano0n Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,061
  Pëlqimet:
  103
  Pikë nga trofetë:
  83
  Kur e ke zgjedh 12 $ kallxom sa tka dal Estimated Earnings qe mun me fitu ?
   

Shpërndaje faqen

Loading...