1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Fito para mbi 1000, 2000, 5000 ... $ ne muaj

Tema tek 'Shpenzime dhe Përfitime' e hapur nga ano0n, 5 Janar 2015.

 1. ano0n

  ano0n Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,064
  Pëlqimet:
  107
  Pikë nga trofetë:
  83
  Kerkoni ne YouTube , Teespring edhe pastaj i shihni videot ku paraqiten shuma prej 30.000 $ te fituara ne muaj.
  Pra nese doni qe me pas sukses, duhet me pas edhe pak vizitor, pra nese keni fan page tu huaja, beni 1 postim.
  ne anglisht , ky duks shum i mire eshte ne lirim, keshtu e bera 1 postim 1 person sapo ma blejti 1 duks.
  dhe nuk fitova 12 $ si ato ma heret, por 30 $ pra edhe dyfish ma teper.
  Un drejt me than ketu ne kete website kam hi si pahiri, pra kam carduar ketu Duksa, me CC , edhe se kam pas njet me fitu pare, po me ble duksa, po masi e pash qe sia vlen veq me cardu thash te filloj ta shikoj.
  Edhe kur e pash qe brenda 1 dite tash kam afro 200 $ nuk ia vlen mu kthy prapa.
  Keshtu qe gjeja e vetme qe me brengos eshte PayPal qe se kam te verifikum qe do e verifikoj sapo te perfundoj koha e shitjes se ketij duksi, pra mas 10 dite edhe ju tregoj Foton te PayPal.
  Edhe diqka mos dizajoni duksa, maica, xhampera per shqiptar, pasi ketu nuk ka shume shqiptar , vetem asi te rinj qe cardojne ketu me CC te vjedhura, pra ju sugjeroj qe te krijoni dizajne ne Anglisht, si p.sh bone naj dizajn kishe osht per naj donacion, si per viktimat e Ebolas, apo Kunder Kancerit, ksi dizajne, kan shume fitime kam pa
  mbi 1000 Maica jane shitur qe i bje mbi 25 mije dollare ka fitu nga ato maica, per bamiresi keshe i ka dizajnu, po ne fakt aj e ka dizajni at maic qe me fitu pare.
  Keshtu qe shperndane ne Fan Page te huaja ne facebook, Twitter, keshtu me radhe .
   
  Misteriozi pëlqen postimin.
 2. ano0n

  ano0n Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,064
  Pëlqimet:
  107
  Pikë nga trofetë:
  83
  E ki me larte, hin te email ku te shkruan pastaj klikon te Email pastaj Campaigns edhe aty i ke paret e fituara ti tregon a ke shit naj duks apo jo.
   
 3. lavdim2014

  lavdim2014 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  230
  Pëlqimet:
  10
  Pikë nga trofetë:
  18
 4. Gr@1ti

  [email protected] Anëtar i Njohur

  Postimet:
  848
  Pëlqimet:
  146
  Pikë nga trofetë:
  88
  A ka marrë pare dikush nga kjo punë,a ja vlen me ja nis me punu apo vetem ja keni filu edhe ju dhe nuk e dini nese ato pare qe i keni fitu mundeni me i marr !
   
 5. lavdim2014

  lavdim2014 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  230
  Pëlqimet:
  10
  Pikë nga trofetë:
  18
  flm per te gjitha
  a mundesh me na tregu menyren se si ti trnsferojm te hollat nga ketu ne paypal,,, nese ke kohe na e bene nje demonstrim
   
 6. lavdim2014

  lavdim2014 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  230
  Pëlqimet:
  10
  Pikë nga trofetë:
  18
  me marr para pak si shtir,
  por si do qe te jete pa lujt lloto kurr nuk fiton lloto
   
  Misteriozi pëlqen postimin.
 7. Gr@1ti

  [email protected] Anëtar i Njohur

  Postimet:
  848
  Pëlqimet:
  146
  Pikë nga trofetë:
  88
  Ne Loto nese fiton parat i ke te garantuara,ndersa ketu nuk po shoh qe dikush paska marre pare nga kjo.
  Nuk ja vlen me humb koh dhe ne fund te mos marresh asgje.
   
 8. lavdim2014

  lavdim2014 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  230
  Pëlqimet:
  10
  Pikë nga trofetë:
  18
  po qka mendon ti.. dikush duhet ta provoi e te tregoi pastai,, pse se provon ti e tna tregosh neve pastai....
  po presum nese e provon ti e na tregon
  ok
   
 9. Gr@1ti

  [email protected] Anëtar i Njohur

  Postimet:
  848
  Pëlqimet:
  146
  Pikë nga trofetë:
  88
  Une pyeta nese dikush ka marrë pare prej ksaj,nuk thash mos e provoni .
  Nuk kam koh me u marr me ta nese nuk eshte e sigurt:D. Antari qe ka postu kete teme duhet me kan i sigurt qe funsionon sepse edhe une mundem tash me kriju nje tem " Fito 100000$ ne dite" pa e provu a funksionon a jo.
   
 10. cold-trojan

  cold-trojan Anëtar i Njohur

  Postimet:
  617
  Pëlqimet:
  48
  Pikë nga trofetë:
  48
  Pershendetje,

  Kjo faqe eshte e mire per te gjith perpos neve shqiptarve. Ajo e cila po na len mrapa eshte se na vet e qesim produktin vet e blejm ilegalisht edhe kesisoj perjashtohemi edhe nuk i marrim paret. Mos shikoni te merrni diqka pa djers, hajr nuk te bon kurr.

  Sinqerisht!
   
 11. DailyTeCh

  DailyTeCh Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,617
  Pëlqimet:
  187
  Pikë nga trofetë:
  83
  D.m.th ketu puna esht tek Photoshop dhe fantazit qe ka secili per te be dicka sa me interesante
   
 12. DailyTeCh

  DailyTeCh Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,617
  Pëlqimet:
  187
  Pikë nga trofetë:
  83
 13. bmwplako

  bmwplako Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,706
  Pëlqimet:
  670
  Pikë nga trofetë:
  243
  une po menoj qe krejt na qka provumm u djegem pakk . e humbem nje dite palidhje..
  dhe antarii qe ka hapur temenn , do te mbetet me gishta ne gojj..
   
 14. z4x0r

  z4x0r Anëtar i Njohur

  Postimet:
  837
  Pëlqimet:
  187
  Pikë nga trofetë:
  63
  Per at arsye i pari komentova ne ket tem me fjalin "Na trego kur ti marresh parat dhe pastaj shofim".
   
 15. Misteriozi

  Misteriozi Anëtari i muajit I

  Postimet:
  2,101
  Pëlqimet:
  250
  Pikë nga trofetë:
  153
  asnja se paska livdu :A
   
 16. qirka

  qirka Anëtar Fillestar

  Postimet:
  91
  Pëlqimet:
  18
  Pikë nga trofetë:
  8
 17. ano0n

  ano0n Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,064
  Pëlqimet:
  107
  Pikë nga trofetë:
  83
  Un ju kallxova qe ky webiste nuk o scam.
  Nuk e di qsyh me je tregu ndryshe, pare ka mor 1 shok i imi, po foton te PayPal si kam kerku pra te Transcation History.
  Edhe diqka kush ju tha qe osht Scam, ju thash kerkoni ne YouTube Teespring edhe muni me marr vesh ma shum per ket site.
  Un ju tregova qe daj tash 200 $ i kam fituar prej dje. Andaj sapo te mbaroj kampanja do i transferoj paret ne PayPal edhe pastaj binduni vet hala ma shum.
  Edhe ne ScamAdiser e keni qe tregon qe s'osht Scam. edhe komentet jane negative pasi kan ble me CC te vjedhura apo kan ble ne kampanja qe kan qene ilegale, pra qe jan supsendu.
  Keshtu qe nuk di qka me ju than tjeter, nese s'besoni.
   
 18. leotrim77

  leotrim77 Anëtar i Njohur

  Postimet:
  925
  Pëlqimet:
  111
  Pikë nga trofetë:
  63
  Tash e pava temen ...
  Une njoh njerz qe kan fitu shum me teespring.com dmth dizajnimin e ktyre duksave dhe bluzave ... nuk o scam kjo 99% e sigurt
  shum mir e ki shkru tutorialin ... por problemi kryesor i ksaj o gjithmon shitja ,,, ku ti reklamoim , me nje fanpage apo ndonje website t'thjesht nuk mundesh me ralizu shitjen ....
  na trego ku i reklamon ti produktet qe i dizajnon ... dhe qfar metoda perdor se sa per pages e di qe paguajn ...
   
  luca pëlqen postimin.
 19. ano0n

  ano0n Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,064
  Pëlqimet:
  107
  Pikë nga trofetë:
  83
  I Shperndaj naper Fan Page te ndryshme, pra me Facebook Account, naper grupe te ndryshme.
  Edhe keshtu do veproj dej sa te kem pak njohuri rreth produktev te mia.
  Por nese doni me pas shitje, krijoni ndonje Ads ne Facebook. pra me pagu me pare kushton 5$ dollare per 1 dite.
  Edhe e bon at postim Promote, pra at postin edhe e qet aty linkun e duksit, apo maices ne Teespring.
  Edhe 5 $ del ne humbje, por mund te fitosh mbi 500 $ ne dite nese i pelqen dizajnimi i atij personave ne Facebook qe e shohin at postim.
   
 20. leotrim77

  leotrim77 Anëtar i Njohur

  Postimet:
  925
  Pëlqimet:
  111
  Pikë nga trofetë:
  63
  mir e ki mendu ... po nese ki kriju ti campaign dmth ads ne facebook me promovu dizajnet tua ... na trego si po ec ajo campaign ... na trego statistikat ...
  sa her kam desh t'promovoi diqka ne facebook nuk kam mundur ta bej pagesen , nuk e pranonin as paypal e as credit card :S
   

Shpërndaje faqen

Loading...