1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Fito para mbi 1000, 2000, 5000 ... $ ne muaj

Tema tek 'Shpenzime dhe Përfitime' e hapur nga ano0n, 5 Janar 2015.

 1. Aldi1234

  Aldi1234 Anëtar Fillestar

  Postimet:
  73
  Pëlqimet:
  11
  Pikë nga trofetë:
  18
  Pershendetje. Doja me te pyet per shitjet i ke bo share ne ndonje vend qe ke patur bleres apo nga faqja e teespring .dmth ideja esht qe te besh shitje duhet sezben de gjesh vet trafik apo ta mundeson dhe faqja. Dhe shum flm qe e ndave me ne kte metod bravo
   
 2. Mr.Gh0$T

  Mr.Gh0$T Anëtar Aktiv

  Postimet:
  497
  Pëlqimet:
  149
  Pikë nga trofetë:
  53
  Duhet me gjet vet traffic , kur ishte aktivie webi : altenen.com un e shperndajsha atije dhe vtm 20$ fitova por nuk mu derguan.
   
 3. Mr.Gh0$T

  Mr.Gh0$T Anëtar Aktiv

  Postimet:
  497
  Pëlqimet:
  149
  Pikë nga trofetë:
  53
  Kam nj1 pyetje dhe un vt i kam bo kto por osh vtm kjo gje : neve krijojm dizajna ne teespring por ato bluzet nuk i kemi ne shtepi ose ne dyqan ... a ka naj prb nese nuk dergohet produkti ? :p .. mase ng ajo nk me kan dergu $
   
 4. Aldi1234

  Aldi1234 Anëtar Fillestar

  Postimet:
  73
  Pëlqimet:
  11
  Pikë nga trofetë:
  18
  Aty esht i gjith probleme po gjete trafik free ke shum webe qe mund te besh pun.shum flm
   
 5. Bazi's

  Bazi's Anëtar

  Postimet:
  1
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  16
  A vazhdon dikush me teespring? Dmth, a ecen apo jane fake?
   
 6. kastiot

  kastiot Anëtar Aktiv

  Postimet:
  104
  Pëlqimet:
  5
  Pikë nga trofetë:
  28
 7. Mike

  Mike Anëtar Aktiv

  Postimet:
  108
  Pëlqimet:
  38
  Pikë nga trofetë:
  38
  Jo nuk eshte fake funksionon per mrekulli une kom marr pagesa prej teespring
   
 8. Limmy89

  Limmy89 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  173
  Pëlqimet:
  29
  Pikë nga trofetë:
  38
  shoki pse spo mujna psh me ba 10 dit spo del mos ekan ndrishue naj send ktu se spo shof
   
 9. Mike

  Mike Anëtar Aktiv

  Postimet:
  108
  Pëlqimet:
  38
  Pikë nga trofetë:
  38
  Nuk ashte fake po jane real money edhe ka pare kush don me fitu
   
 10. Rafet Maxhuni

  Rafet Maxhuni Anëtar i Njohur

  Postimet:
  680
  Pëlqimet:
  52
  Pikë nga trofetë:
  58
  Une e bana nje dizajn a mundesh mem tregu tash kush e blen qet dizajn maice apo produkti qe ja qita dizajnin a me vin mu kjo perqindja
   
 11. Bushido King

  Bushido King Anëtar i Njohur

  Postimet:
  516
  Pëlqimet:
  163
  Pikë nga trofetë:
  63
  Qaty eshte problemi se kush e blene:p ne teespring eshte nje konkurence teper e madhe veshtire me depertu vetem nese ke ndonje ide te budallme - veqant dmth :rolleyes: qe ju pelqen njerzve te mbare botes.Veq a mun i shet aty dmth dizajnin per pagese e perqindje e ato i ke te sigurta ato qe i merr
   
 12. Rafet Maxhuni

  Rafet Maxhuni Anëtar i Njohur

  Postimet:
  680
  Pëlqimet:
  52
  Pikë nga trofetë:
  58
  aha dmth kreativitet me pas qe ju pelqejn tjerve po e provoj nashta ilivili po e rrok
   

Shpërndaje faqen

Loading...