1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Fito para mbi 1000, 2000, 5000 ... $ ne muaj

Tema tek 'Shpenzime dhe Përfitime' e hapur nga ano0n, 5 Janar 2015.

1. Aldi1234

Aldi1234 Anëtar

Postimet:
    34
    Pëlqimet:
    1
    Pikë nga trofetë:
    18
    Pershendetje. Doja me te pyet per shitjet i ke bo share ne ndonje vend qe ke patur bleres apo nga faqja e teespring .dmth ideja esht qe te besh shitje duhet sezben de gjesh vet trafik apo ta mundeson dhe faqja. Dhe shum flm qe e ndave me ne kte metod bravo

2. Mr.Gh0$T

Mr.Gh0$T Anëtar Aktiv

Postimet:
    234
    Pëlqimet:
    26
    Pikë nga trofetë:
    38
    Duhet me gjet vet traffic , kur ishte aktivie webi : altenen.com un e shperndajsha atije dhe vtm 20$ fitova por nuk mu derguan.

3. Mr.Gh0$T

Mr.Gh0$T Anëtar Aktiv

Postimet:
    234
    Pëlqimet:
    26
    Pikë nga trofetë:
    38
    Kam nj1 pyetje dhe un vt i kam bo kto por osh vtm kjo gje : neve krijojm dizajna ne teespring por ato bluzet nuk i kemi ne shtepi ose ne dyqan ... a ka naj prb nese nuk dergohet produkti ? :p .. mase ng ajo nk me kan dergu $

4. Aldi1234

Aldi1234 Anëtar

Postimet:
    34
    Pëlqimet:
    1
    Pikë nga trofetë:
    18
    Aty esht i gjith probleme po gjete trafik free ke shum webe qe mund te besh pun.shum flm

Shpërndaje faqen

Loading...