1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Fito para mbi 1000, 2000, 5000 ... $ ne muaj

Tema tek 'Shpenzime dhe Përfitime' e hapur nga ano0n, 5 Janar 2015.

 1. siimon

  siimon Anëtar i Njohur

  Postimet:
  782
  Pëlqimet:
  112
  Pikë nga trofetë:
  63
  A ka fitu dikush dicka nga ky web apo jo sepse nuk i hyra te gjitha faqeve me rend ti shof :D
   
 2. Alban Alban

  Alban Alban Anëtar

  Postimet:
  41
  Pëlqimet:
  4
  Pikë nga trofetë:
  8
  a dini naj mnyr qysh mi shit ku mi shpernda linkat
   
 3. NorMan

  NorMan Anëtar Aktiv

  Postimet:
  348
  Pëlqimet:
  38
  Pikë nga trofetë:
  38
  e vlla kto duksa i krijon dmth kompania a na veq e dizajnojm edhe paguhemi per qate dizajne
   
 4. NorMan

  NorMan Anëtar Aktiv

  Postimet:
  348
  Pëlqimet:
  38
  Pikë nga trofetë:
  38
  Edhe a bon pagesa payonner nbank a veq paypal se paypal skom sdi qysh me qel ?
   
 5. ano0n

  ano0n Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,067
  Pëlqimet:
  107
  Pikë nga trofetë:
  83
  paypal bon edhe payoneer
   
 6. ano0n

  ano0n Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,067
  Pëlqimet:
  107
  Pikë nga trofetë:
  83
  shko ne facebook, ne grupe per tesha, regjistrov shperndaje linkun
   
 7. Bushido King

  Bushido King Anëtar i Njohur

  Postimet:
  515
  Pëlqimet:
  163
  Pikë nga trofetë:
  63
  Problem e ki per teespring me shite,e vetmja mundesi me pagu facebook ads reklama mi sponzorizu,qaty mun me shpresu diqka nryshe zor..
   
 8. ano0n

  ano0n Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,067
  Pëlqimet:
  107
  Pikë nga trofetë:
  83
  Paska kohe qe sqenka komentu ne kit tem.
  Kush nuk eshte regjistru ne Teepsring, mundet me u regjistru ketu
  Kjo foto me posht tregon ni pages qe e kom marr para 1 jave.
  Andaj ju kisha sugjeru kush ka mundsi me investu jav preferoj kit sen, nese kini nevoj per naj ndihm me shkruani mesazh edhe do mundohem me ju ndihmu sa mundem.
  [​IMG]
   
 9. emiljano22

  emiljano22 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  305
  Pëlqimet:
  30
  Pikë nga trofetë:
  38
  sa leke vete per nje reklamim ne fb?
   
 10. Mike

  Mike Anëtar Aktiv

  Postimet:
  108
  Pëlqimet:
  38
  Pikë nga trofetë:
  38
  Pe di qe eshte nje teme pak sa e vjeter po me inkurajone fakti se a ashte duke funksionu ende kjo metod.
  A ashte duke e perdore ende dikush.
   
 11. DarKr0x

  DarKr0x Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,449
  Pëlqimet:
  1,080
  Pikë nga trofetë:
  358
  Pershendetje,
  Qe ne fillim dhe pse antari nuk e ka cekur celesi eshte reklamimi ne facebook ose shperndarja ne faqe.
  Keshtu qe nese je i mirene reklamim besoj se ka fitim.
   
  Mike pëlqen postimin.
 12. H!TM3N.

  H!TM3N. Anëtar i Njohur

  Postimet:
  879
  Pëlqimet:
  218
  Pikë nga trofetë:
  78
  Kurr 1 cent sun e kom fitu me qito shitje sdi pse sma ka dasht hiq :(
   
  Mike pëlqen postimin.
 13. Trim2017

  Trim2017 Anëtar Fillestar

  Postimet:
  67
  Pëlqimet:
  22
  Pikë nga trofetë:
  8
  Deshta edhe un mju tregu qe nuk osht scam , se edhe vet un kom punu i kom do faqe tveturave i rregullojsha duksat maicat i qitsha nshitje blejshin maraklit , Faleminderit qe gjete koh me shpernda me tjert kit sen besoj ju ndihmon per qata qe kan fanpage e kan ku me bo share ...
  Nje gjest ALLA SHQIPTARSKI bravo
   
 14. ano0n

  ano0n Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,067
  Pëlqimet:
  107
  Pikë nga trofetë:
  83
  Nuk osht qe jom aktiv ktu shum, po nese dini qa me bo me reklamu kini me pas sukses.
  Amo para se me pagu ads ne Facebook,Instagram, kqyrni video YouTube "Teespring Facebook Niche", lypni qeshtu edhe i kuptoni ma mir edhe nuk harxhoni pare palidhje.
  [​IMG]
   
  reflect1 dhe Mike pëlqejnë postimin.
 15. Enies1

  Enies1 Anëtar

  Postimet:
  1
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  Jam i ri mundesh me ndimu
   
 16. Mike

  Mike Anëtar Aktiv

  Postimet:
  108
  Pëlqimet:
  38
  Pikë nga trofetë:
  38

  Me fal per sa muje ose dite ke arrite me perfitu kete shum ?
   
 17. Artin J.

  Artin J. Anëtar Aktiv

  Postimet:
  129
  Pëlqimet:
  19
  Pikë nga trofetë:
  28
 18. ano0n

  ano0n Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,067
  Pëlqimet:
  107
  Pikë nga trofetë:
  83
  Nuk jom aktiv ne Teespring as ne forum, se per shkak qe jam me tjeter profesion
  Po nese doni me dit qysh me pas sukses.
  regjistronu te ky group ne Facebook osht official i Teespring edhe kallxojn shum njerz qysh kan fitu pare, qfar dizajne perdorin etj.
  https://web.facebook.com/groups/TeespringNews/
   
 19. ano0n

  ano0n Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,067
  Pëlqimet:
  107
  Pikë nga trofetë:
  83
  Nuk e kom bo moti update kete thread, po thash tja boj
  nuk osht se jom aktiv ne Teespring po profit ka
  https://imgur.com/a/uK2qzjU
   
 20. bmwplako

  bmwplako Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,721
  Pëlqimet:
  679
  Pikë nga trofetë:
  243
  Ka nese ke fanpage te madhe , ndryshe jo
   

Shpërndaje faqen

Loading...