1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Fito para mbi 1000, 2000, 5000 ... $ ne muaj

Tema tek 'Shpenzime dhe Përfitime' e hapur nga ano0n, 5 Janar 2015.

 1. Rio2016

  Rio2016 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  465
  Pëlqimet:
  98
  Pikë nga trofetë:
  43
  super inshalla e shet
   
 2. DarKr0x

  DarKr0x Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,440
  Pëlqimet:
  1,072
  Pikë nga trofetë:
  358
  Nuk duhet ta kishe ber goal 3.
  Fitimi shume i vogel ...
   
 3. GameOver

  GameOver Anëtar i Njohur

  Postimet:
  501
  Pëlqimet:
  167
  Pikë nga trofetë:
  73
  mu ma qiti ne qofse i shet 50 i fiton 870+
   
  Nafaka pëlqen postimin.
 4. Rio2016

  Rio2016 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  465
  Pëlqimet:
  98
  Pikë nga trofetë:
  43
 5. GameOver

  GameOver Anëtar i Njohur

  Postimet:
  501
  Pëlqimet:
  167
  Pikë nga trofetë:
  73
  Mu po me pelqen vetem shperndaje besoj qe shet

  1 pytje e kom une ne qofse i shes vetem 10 per 21 dite pra nuk i shes 50 a fitoj vetem per 10 a duhet gjithqysh me i ba 50
   
 6. DarKr0x

  DarKr0x Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,440
  Pëlqimet:
  1,072
  Pikë nga trofetë:
  358
  Nese e ke bere goal 50.Nese shet edhe 49 cope nuk merr asnje lek :) Duhet te arrish numrin qe e ke zgjedhur vete...
   
 7. Alban Alban

  Alban Alban Anëtar

  Postimet:
  41
  Pëlqimet:
  4
  Pikë nga trofetë:
  8
  a ka marr najkush pare hala prej kti webi se mu pom doket i besushem ama antart qe than o scam qata edhe qysh muj mee ba mem mi ble njerzt ku mi shpernda a qysh
   
 8. LanAliu

  LanAliu Anëtar Aktiv

  Postimet:
  248
  Pëlqimet:
  43
  Pikë nga trofetë:
  38
  Bro normal qe thojn osht Scam kur provojn mi bo blerjet vet me CC
  E per mi bo njerzt me ble kit problem pe kemi krejt
   
 9. shqipbook

  shqipbook Anëtar Aktiv

  Postimet:
  484
  Pëlqimet:
  69
  Pikë nga trofetë:
  38
 10. Alban Alban

  Alban Alban Anëtar

  Postimet:
  41
  Pëlqimet:
  4
  Pikë nga trofetë:
  8
  Flm bro pere pergjigjet qitu pi gjej pergjigjet qer du mi marr un menoj q emas miri osht me qel naj faqe psh Clothing Online edhe me ba fansa shum edhe mi shpernda atu dikush ti blen edhe deshta me dit qa fiton teespringu prej neve qe na pagun a na jep neve veq perqindje a krejt paret aosht se ti e bon dizajnin e firma e tynev e prodhojn duksin nform qysh ti e ke dizajnu
  https://teespring.com/gpure
  https://teespring.com/nycnw
  https://teespring.com/free-palestine
  https://teespring.com/basketball-5818
  a i kom ba mir qito dizajne sa per fillim
   
 11. LanAliu

  LanAliu Anëtar Aktiv

  Postimet:
  248
  Pëlqimet:
  43
  Pikë nga trofetë:
  38
  bro ty tduhet vetem me bo dizajnin edhe me bo shitje sa ma shum
  me tjerat mirren ata
  ti e fiton ni perqindje kogja tmadhe

  sa per kto designe pom pelqejn veq sa munesh me pas sukses tash nuk po di
   
  shqipbook pëlqen postimin.
 12. Alban Alban

  Alban Alban Anëtar

  Postimet:
  41
  Pëlqimet:
  4
  Pikë nga trofetë:
  8
  suksese sbesoj q emuj me pas se duhet me pas naj fan page per me shpernda a din ti naj trik qysh mi shpernda a tu ka shit naj nja najher ty
   
 13. UnniKS

  UnniKS Anëtar Fillestar

  Postimet:
  59
  Pëlqimet:
  8
  Pikë nga trofetë:
  8
 14. Alban Alban

  Alban Alban Anëtar

  Postimet:
  41
  Pëlqimet:
  4
  Pikë nga trofetë:
  8
 15. LitleBig

  LitleBig Anëtar

  Postimet:
  8
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  mos boni sene me Shqiptar se kjo faqe sipas Alexa 70% te vizitorve i ka nga amerika mundoni me gjet diqka qe ju pelqen amerikanve ne lidhje me ta.
   
 16. Alban Alban

  Alban Alban Anëtar

  Postimet:
  41
  Pëlqimet:
  4
  Pikë nga trofetë:
  8
  transporti me porosit aosht fal a duhet me pagu transportin ??? edhe sa duhe tme pagu
   
 17. WebKilleR

  WebKilleR Anëtar

  Postimet:
  18
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  16
  Shiten patjeter kto apo po I moren? Dhe nga cmimi qe kan I fiton t gjitha apo nje perqindje?

  Sent from my IQ1010 using Tapatalk
   
 18. lindiar

  lindiar Anëtar

  Postimet:
  4
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  hej njerz qa bat qe dizajni jeem https://teespring.com/arlind , po me ju vet diqka kur vjen puna te pagesa qysh duhet a qka duhet me bo se sen sjom ka di
   
 19. lindiar

  lindiar Anëtar

  Postimet:
  4
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  Halit , kallzom qysh me ja ba per pare edhe une nese mshitet naj njo se kusheri kokmi hahaha :D
   
 20. Onfire

  Onfire Anëtar Aktiv

  Postimet:
  144
  Pëlqimet:
  64
  Pikë nga trofetë:
  28
  Me PayPal ;)
   

Shpërndaje faqen

Loading...