1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Fito nga youtube

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga Fitolek, 22 Prill 2020.

 1. getrich

  getrich Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,063
  Pëlqimet:
  260
  Pikë nga trofetë:
  163
  Cilen e ke perdor ti ? dhe a ke arrit 4k hours per sa koh ?
   
 2. getrich

  getrich Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,063
  Pëlqimet:
  260
  Pikë nga trofetë:
  163
  Po kur aplikon me sa di shkrun qe ka vonesa shkaku i corones .
   
 3. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,322
  Pëlqimet:
  783
  Pikë nga trofetë:
  343
  Mua rreth një jave pasi ishte edhe koha e pashkeve.
   
 4. Aldi1234

  Aldi1234 Anëtar Fillestar

  Postimet:
  73
  Pëlqimet:
  11
  Pikë nga trofetë:
  18
  Max 3 jav ta vonon prgj.
   
 5. getrich

  getrich Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,063
  Pëlqimet:
  260
  Pikë nga trofetë:
  163
  Une njof rast qe 6 muj ka prit vllaqko ,
   
 6. Cyb3R-Gh0sT/

  Cyb3R-Gh0sT/ Anëtar Aktiv

  Postimet:
  331
  Pëlqimet:
  63
  Pikë nga trofetë:
  38
  Po pasi i ploteson kto 1k subs dhe 4k oret . A duhet me pas adsense aktive qe te aplikosh , apo nese pranohesh krijohet prej aty adsense e re ?
   
 7. Aldi1234

  Aldi1234 Anëtar Fillestar

  Postimet:
  73
  Pëlqimet:
  11
  Pikë nga trofetë:
  18
  tani me 4 prill e kisha me mar prgj me kthyn me 23 prill mos gaboj
   
 8. Alkeo

  Alkeo Anëtar i Njohur

  Postimet:
  683
  Pëlqimet:
  241
  Pikë nga trofetë:
  73
  kam futur 5 here kanale per ne aprovim dhe max 1-3 jav me ka vonuar
  ndersa njerer kur pata nje channel qe mu bllokua dhe riaplikova per here te dyte ma pranoi brenda 24 oreve
   
 9. getrich

  getrich Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,063
  Pëlqimet:
  260
  Pikë nga trofetë:
  163
  Paske fat ti vllaqko me qfar shteti i ke bo usa a po ?
   
 10. Alkeo

  Alkeo Anëtar i Njohur

  Postimet:
  683
  Pëlqimet:
  241
  Pikë nga trofetë:
  73
  Te thash qe kam futur 5 kanale po sa jan pranuar thuaj :p:p:p, tek ato qe kam ber videot vet esht pranuar tek te tjerat jo... Kte punen e shtetit se kuptova po pyet per contentin apo nga cili vend ka aplikuar?
   
 11. Leutrimi1

  Leutrimi1 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  278
  Pëlqimet:
  66
  Pikë nga trofetë:
  38
  Jo ske nevoje te kesh nje adsense. Pasi i ploteson kushtet per aplikim, aplikon direkt nga YT per ne adsense.
   
  miraxh dhe Cyb3R-Gh0sT/ pëlqejnë postimin.
 12. getrich

  getrich Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,063
  Pëlqimet:
  260
  Pikë nga trofetë:
  163
  Po kanalin qfar country e ke lon , po edhe qfar permbajtje ke pas qe je pranu , ps: sapo fola me ni shok tha prej 1 prillit kam apliku tha 95% i kom videot t mia 100% hala skom marr pergjigje .
   
 13. lojrafati

  lojrafati Anëtar Aktiv

  Postimet:
  157
  Pëlqimet:
  31
  Pikë nga trofetë:
  38
  Thank you bro, good info
   
 14. Mr.Gh0$T

  Mr.Gh0$T Anëtar Aktiv

  Postimet:
  497
  Pëlqimet:
  149
  Pikë nga trofetë:
  53
  SI JENI ? I kam kerkuar ne internet dhe pas mendimit tim te gjitha t'mira jon :) !
  KLB
   
  miraxh pëlqen postimin.
 15. Mr.Gh0$T

  Mr.Gh0$T Anëtar Aktiv

  Postimet:
  497
  Pëlqimet:
  149
  Pikë nga trofetë:
  53
  How are u bro ? it was a pleasure to share it with all of u :)

   
  miraxh pëlqen postimin.
 16. DailyTeCh

  DailyTeCh Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,819
  Pëlqimet:
  232
  Pikë nga trofetë:
  83
  Youtube eshte shum e veshtir te punodh dhe fitosh, thjesht duhet te jesh kogja mjeshter neket sport perndryshe kot qe lodhesh.
   
  miraxh, Aldi1234 dhe Mr.Gh0$T pëlqejnë postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...